Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] SYNC3 - aktualizacja map (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=269330)

tedi_k 03-01-2018 20:12

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 2907584)
No to u nas też się nie próżnuje i bez zbędnych wygibasów ;)
...

Tomku - komu chcesz wmówić, że do amerykańskiego Sync3 z 32GB flassh wgrałeś "bez wygibasów" mapę F6.1 EU????:shock::shock::shock:

Już kilkakrotnie zwracałem Ci uwagę, że "robienie ludziom wody z mózgu" to może jednak nie na naszym forum?:027:

leszcz 03-01-2018 20:43

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2910606)
Już kilkakrotnie zwracałem Ci uwagę, że "robienie ludziom wody z mózgu"

Nie jest moim obowiązkiem aby tłumaczyć Ci , że się da. Ci co maja zrobione to się cieszą.

Bump:

tedi_k 03-01-2018 21:20

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 2910631)
... Ci co maja zrobione to się cieszą.

Jakoś cicho-sza sie cieszą...:619:
Trochę za dobrze się na tym znam, byś mógł akurat mnie w konia robić...
To, ze Rosjanin Ci przygotował pakiet językowy mapy tylko z językami polskim i angielskim nie oznacza jeszcze, że da się przez USB do Sync3 32GB ot tak sobie wgrać metodą aktualizacji plik mapy i voice mapy...
Rosjanin używa do tego specjalnego pakietu inżynierskiego partycjonującego urządzenie "na czysto"...
Jakoś tak nie wierzę Ci, że podesłał Ci ten pakiet inżynierski (nie ma go na dostępnych serwerach) a ponadto:
1) gdyby chodziło o ten sposób to trudno go nazwać "bez wygibasów"
2) pakiet chodzi kilka godzin, wiec tym bardziej trudno to nazwać "bez wygibasów"...

Pytania pomocnicze:
1) jaki Twoim zdaniem jest rozmiar partycji IMG w urządzeniu 32GB, na której trzymane sa m.in mapa i plik językowy mapy?
2) jak wygląda zajętość partycji IMG w wersji z mapą USA przed aktualizacją?
3) jak Twoim zdaniem realizowana jest procedura aktualizacji dla plików mapy i pakietu językowego?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania oczywiście znam znakomicie i jakoś tak zupełnie nie zgadzają się one z Twoim zeznaniem, że "się da wgrać bez wygibasów mapę PL do Sync3 32GB"...:027:

leszcz 03-01-2018 21:37

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2910671)
Odpowiedzi na wszystkie te pytania oczywiście znam znakomicie i jakoś tak zupełnie nie zgadzają się one z Twoim zeznaniem, że "się da wgrać bez wygibasów mapę PL do Sync3 32GB"...

No i brawo . Znawca tematu i koniec i kropka .
Ja mam w 2 dwie godziny opanowane bez ... wygibasów i zaawansowanych urządzeń . Koniec tematu .

tedi_k 03-01-2018 23:48

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 2910688)
...
Ja mam w 2 dwie godziny opanowane bez ... wygibasów ...

Pogratulować "opanowania" ...:one:
Nie do końca tylko rozumiem, dlaczego nie ogrywasz w ten sposób mapy F6.2 albo 1 17...
Podobnie chwaliłeś się ich posiadaniem...:619:

a4tech 04-01-2018 17:42

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
kasacja

leszcz 04-01-2018 17:55

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
Wreszcie ;)

krystianen 04-01-2018 20:55

Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!
 
Dobrze juz sa :)

tedi_k 04-01-2018 21:20

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
Cytat:

Napisał a4tech (Post 2911079)
...
Nowy Update Map do F7 u mnie już mozliwy z USB ;)
...

Paweł, nie drażnij :wink: się z kolegą @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , tylko wprost napisz, że clou niespodzianki pokaże się jak ten boczny slider na Twojej fotce ekranu przesunie się do góry i pokaże się co było na ekranie powyżej...:619:

leszcz 04-01-2018 22:55

Odp: SYNC3 - aktualizacja map
 
Brawo Panie Pawle @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.