Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2008-2011] Radio Android - wybieramy stację multimedialną (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=275751)

miesiek 27-01-2018 19:15

Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Witam serdecznie,

Poprosiłbym Was o poradę w temacie wyboru stacji multimedialnej do Focusa Mk2 z 2009 roku. Przeczytałem kilka wątków z forum w tym temacie niemniej jednak doszedłem do wniosku że najlepiej będzie jeszcze przed zakupem po prostu dopytać doświadczonych użytkowników ;) Zatem po kolei:

1) Założenia i budżet: czyli do czego chcę tą stację przede wszystkim używać i ile na to wydać?
- budżet: 1500-2000 PLN max
- zastosowanie: navi, zestaw głośnomówiący, muzyka (cd/mp3/radio)
- kamera cofania (jako dodatek)

Zależy mi na zachowaniu podstawowego sterowania radiem z kierownicy.

2) Moje przemyślenia i wybrane modele: po wspominanej lekturze forum doszedłem do wniosku że stacja powinna:
- pracować raczej pod Androidem (niż Windows CE)
- mieć co najmniej 2GB pamięci

Na popularnym portalu aukcyjnym wybrałem cztery modele które mnie interesują:

1) Android 5.1 1GB - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
plusy: podoba mi się duża ilość dodatków do tej stacji (kamery cofania, rejestrator, czujniki parkowania), rozsądna cena
minusy: tylko 1GB pamięci, nie wiem czy nie za słaby procesor

2) Android 6.0 2GB - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
plusy: 2GB oraz jak mi się wydaje wydajnieszy procesor
minusy: cena (ale przeżyję jakoś)

3) Android 7.1 2GB - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
plusy: tak jak wyżej (pamięć i procesor) plus niższa cena
minusy: skąd taka różnica w cenie w porównaniu do modelu nr 2? Czy nie ma tutaj jakiegoś haczyka?

4) Android Line 1GB - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
plusy: 30 miesięcy gwarancji i rzekomo lepsze audio
minusy: Android Line - czy to normalny system z jakąś nakładką czy też jakaś customowa mutacja? No i cena jak za taką konfigurację wysoka

Jakich problemów chciałbym uniknąć przy wyborze stacji:
- pogorszenia jakości audio (nie jestem jakimś melomanem ale żeby nie było gorzej niż na fabrycznym radiu)
- pogłosu w zestawie głośnomówiącym (ale mogę dołożyć do zakupu dodatkowy mikrofon)
- słabego zasięgu wifi

Będę bardzo zobowiązany za Wasze podpowiedzi i sugestie. Na teraz waham się między modelami 2) lub 3). Może ktoś z Was użytkuje któryś z tych modeli i będzie mi w stanie coś doradzić? Albo też podacie mi propozycję jakiegoś innego modelu?

Dodatkowo, jeżeli znacie jakiś sensowny zakład car audio w zachodniopomorskim (Szczecin) gdzie taką stację będę mógł zamontować to prośba o info.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Miesiek

jarek33 28-01-2018 09:47

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał miesiek (Post 2923929)
1) Android 5.1 1GB

i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
teraz 1GB to już mało

Cytat:

Napisał miesiek (Post 2923929)
2) Android 6.0 2GB

ma więcej pamięci 32gb
Cytat:

Napisał miesiek (Post 2923929)
3) Android 7.1 2GB

pamięci tylko 16gb
niby ma wbudowane radio DAB
ale nawet na załączonym obrazku brak podpięcia canbus
http://www.ten-tech.nazwa.pl/oscGold...3009F-M_37.jpg

Cytat:

Napisał miesiek (Post 2923929)
4) Android Line 1GB

przerost formy nad treścią odpowiedz jak dla zapytania 1
mało ramu

Bump: jak juz coś to
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


cena 931zł po kursie z dziś
lub
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
w cenie 1300pln

jeszcze masz w niemcowni
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
za 850PLN po kursie z dziś

Rororo 28-01-2018 10:30

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał miesiek (Post 2923929)
Witam serdecznie,

Poprosiłbym Was o poradę w temacie wyboru stacji multimedialnej do Focusa Mk2 z 2009 roku.....

To może android 8 i 4gb ramu? Wysyłka z UE...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tylko rozdzielczość mogła by być wyższa...

weuek 28-01-2018 12:20

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał miesiek (Post 2923929)

Jakich problemów chciałbym uniknąć przy wyborze stacji:
- pogorszenia jakości audio (nie jestem jakimś melomanem ale żeby nie było gorzej niż na fabrycznym radiu)

Nie wiemy jakie masz to fabryczne. Ale nawet jeśli 6000CD, to i tak chiński kombajn zagra gorzej, bo właśnie jakość dźwięku jest ich najsłabszą stroną. Na tyle słabą, że nie znajdziesz w żadnej dostępnej online specyfikacji choćby wartość SnR (sygnał /szum, w dB), bo pewnie te radia oscylują w okolicach 50, natomiast porządne uniwersalne mają ponad 100. Tu jest przepaść, którą wynagradzają w chińczykach zabawki niezwiązane z dźwiękiem.

jarek33 28-01-2018 13:12

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 2924205)
to i tak chiński kombajn zagra gorzej

Skąd wiesz masz takie radio?
Ja tam różnicy nie widzę słyszę
Bym powiedział, że gra nawet troszeczkę lepiej ale to też kwestia ustawień
Gożej jest z radiem są modele co potrafią gubić fale

No i RDS słabo działa

mottom 29-01-2018 15:31

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 2924205)
to i tak chiński kombajn zagra gorzej,

Może nie pisz zasłyszanych opinii, tylko napisz jakiego radia słuchałeś i jakie miałeś odczucia. Ja mam Bosion i uważam, że dźwięk ma porównywalny a może i lepszy od fabrycznego.
Cytat:

Napisał jarek33 (Post 2924240)
są modele co potrafią gubić fale

Problem z gubieniem fal może być związany z brakiem zasilania wzmacniacza antenowego umieszczonego na dachu.

miesiek 04-02-2018 21:34

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Witam ponownie,

Dzięki za wcześniejsze podpowiedzi. Po ostatnich poszukiwaniach jestem zdecydowany na coś takiego: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Prośba o podpowiedź co myślicie o tym wyborze? Widziałem że kilka osób polecało markę Pumpkin na forum (Joying niestety odpada ze względu na brak CD).

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

KenyKeczuoki 04-02-2018 22:17

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 2924205)
Nie wiemy jakie masz to fabryczne. Ale nawet jeśli 6000CD, to i tak chiński kombajn zagra gorzej, bo właśnie jakość dźwięku jest ich najsłabszą stroną. Na tyle słabą, że nie znajdziesz w żadnej dostępnej online specyfikacji choćby wartość SnR (sygnał /szum, w dB), bo pewnie te radia oscylują w okolicach 50, natomiast porządne uniwersalne mają ponad 100. Tu jest przepaść, którą wynagradzają w chińczykach zabawki niezwiązane z dźwiękiem.

Problemem stacji z androidem jest fakt że to de facto zintegrowane tablety z ****o końcowkami mocy BTL, używające słabej jakości przetworników cyfra - analog.
W granicach 300$ wolałbym kupić jakiegoś 2DIN z polską gwarancją, mimo że będą wymagały adaptera.
GMS-y mają coś na podobieństwo do mirror linka. Sprawdź.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Nie miałem, ale warto się przyjrzeć.

Bump:
Cytat:

Napisał miesiek (Post 2929003)
Prośba o podpowiedź co myślicie o tym wyborze?

Mnie śmieszą te opisy RAM 2GB ROM 32GB ;) Jakby był to naprawdę ROM ;)

Ciężko będzie o opinię, bo ktoś musiałby mieć go łapach, a to nie jest łatwe w obliczu tak ogromnego wyboru urządzeń.
Tym nie mniej dla wydawanie 1500zł na takie (wybacz) badziewie, to jednak pewna przesada, ale Twoje pieniądze, Twój wybór.

weuek 04-02-2018 22:33

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał KenyKeczuoki (Post 2929029)
Problemem stacji z androidem jest fakt że to de facto zintegrowane tablety z ****o końcowkami mocy BTL, używające słabej jakości przetworników cyfra - analog.

Jak widać, nikt nie słyszy różnicy, więc taki towar sprzedaje się znakomicie. I o to chodzi.

KenyKeczuoki 04-02-2018 22:42

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Gdyby to kosztowało 500zł to kto wie, może...
Ale jeśli ma kosztować więcej to można sobie po prostu tablet kupić i pod aux-a podłączyć :)
Chyba prościej i lepiej, do tego taniej, a znajomy w 370z zrobił to tak że wygląda jak fabryka. Może znajdę zdjęcia.

watz 23-02-2018 00:22

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał miesiek (Post 2929003)
Witam ponownie,

Dzięki za wcześniejsze podpowiedzi. Po ostatnich poszukiwaniach jestem zdecydowany na coś takiego: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy ktoś może potwierdzić (lub zaprzeczyć) ze sterowania z kierownicy faktycznie działa?

jarek33 24-02-2018 07:49

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Jeśli masz takie auto jak w opisie to sterowanie niestety nie zadziała
Inaczej działa niż w nowszych modelach

kolekszy 25-02-2018 09:37

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Co myślicie o tym? ciekawa opcja z 4gb ramu. Zastanawia mnie tylko czy działa sterowanie z kierownicy. mondziak mk4, fabrycznie mam fx'a

jarek33 26-02-2018 18:02

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
ale tam chyba nie ma canbus
mimo, że gniazdo ma
a jak nie ma canbus to w większości nie działa sterownie
może się podpytać co oni na to ot

Bump: eee jak ja czytam
niby ma can wbudowane

qwasek 26-02-2018 19:56

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Masz jeszcze Xtrons z wysyłką z UK (brak vat) za ok. 985 pln
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kolekszy 26-02-2018 20:39

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał jarek33 (Post 2940248)
ale tam chyba nie ma canbus
mimo, że gniazdo ma
a jak nie ma canbus to w większości nie działa sterownie
może się podpytać co oni na to ot

Bump: eee jak ja czytam
niby ma can wbudowane

Cytat:

Napisał qwasek (Post 2940360)
Masz jeszcze Xtrons z wysyłką z UK (brak vat) za ok. 985 pln
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tutaj mamy 2 GB ramu. Choć z drugiej strony ... 2 do czystego androida też wystarczy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

sinu600 28-02-2018 18:54

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Mam taka stacje od Navipremium ,od samego początku mam z nią same problemy. Generalnie bardzo kiepski odbior stacji radiowych(a mieszkam w Wawie) ,brak wyjscia pod suba,jakość dźwięku szkoda gadać,mam starszy model 1,5roku i zapewniam bo oglądałem u nich,to prócz nowszego procka i troche wiecej ramu ,nowszego andka to nic sie nie zmieniło. Teraz w te mrozy radio padło tak ze wyswietla sie obraz a dotyk nie działa,i srednio co pół roku reset samoczynny całego systemu,zglaszałem do nich bo niby serwisują te sprzety,ale szkoda gadać.Ja bym nie kupił na chwile obecna zadnego chinczyka szkoda kasy,nerw. Mam już,dość tego radia i zakupiłem Pioneer SPH-DA230DAB.

kolekszy 03-03-2018 18:45

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Jednak zdecydowałem się na wersję 4gb GB( o której mówiłem kilka postów wcześniej) 8 rdzeni i android 8. Jest to na platformie px5 a przy znajomości androida i chłopaków z xda można wiele zdziałać w usprawnieniu stacji. Wysyłka z magazynu niemieckiego więc powinny być za tydzień.

Ps. Większość stacji na allegro to te najtańsze , na Ali chodzą po 180$(,wersje bardzo okrojone) a u nas w pl 1300-2300 zł, ja wiem że potencjalne cło VAT dochodowy....
Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

jarek33 04-03-2018 06:44

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Czekam na opinie o produkcie

kolekszy 04-03-2018 18:03

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Jak dojdzie na pewno się podzielę fotkami, bo wzmacniacz, wiązka,głośniki czekają ;)
Tak poza tematem, dziś przeciągnąłem wiązkę do drzwi.....jednym słowem masakra, ale wszystko się da.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

kolekszy 14-03-2018 16:25

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
No i radio dotarło. Jest to wersja na andku 8.0 i 4 GB ramu. Can jest zintegrowany z radiem. Jest to ta " lepsza wersja z prockiem px 5 i karty pamięci są schowane. Jeśli potwierdzi się info od innego kupującego to C+ będzie działać.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b19a615ee4.jpg

marekjw2523 14-03-2018 21:15

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Czytając opis tego kombajnu od razu człowiekowi zachciało się jeszcze kamery na tył, modułu obd2, i jeszcze paru rzeczy :). Niestety jeżdżę zbyt mało moim fordkim by wchodzić w takie koszta. Mam nadzieję że zakup będzie udany

kolekszy 14-03-2018 21:24

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Kamerę, karta pamięci, zestaw do demontażu plastyków dostałem jako gift.;) Do soboty montaż musi poczekać. Nie są to takie koszta jak w pl u nas te stacje 2500zl , zakup na Ali, wysyłka z Niemiec 1158

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

weuek 14-03-2018 21:26

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
To tak jeszcze przez pół i może byłoby warto. :-)

Bump: To tak jeszcze przez pół i może byłoby warto. :-)

kolekszy 14-03-2018 21:36

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Za pół tego można wyrwać wersje 2g 16 GB

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nie wytrzymalem i dziś podłączyłem radio. Są plusy i minusy takiej jednostki. Radio ma kilka przełączników z tyłu od canbus. Jak działa częściowo c+ to nie działa kierownica...napisałem do chińczyka czy tak będzie czy jest to kwestia przełączników. Drugi minus, radio po wyłączeniu silnika wygasza ekran, samo w sobie działa. ( Nie jest to kwestia kabelków, czerwony/ zolty)
Duże plusy, jakość dźwięku, szybkość dzialania, moim zdaniem lepiej wygląda w desce jak fabryczny FX. Tuner radiowy z separatorem i problem ze słabym radiem rozwiązany. Przy sobocie dodam fotki

pwaw 16-03-2018 16:17

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Niecierpliwie czekamy, sam oglądam takie chińczyki. Krytyczne podejście ale nie krytykanckie - bezcenne.:lol:

jarek33 16-03-2018 17:37

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
czekam
zobaczyć to uruchomione

kolekszy 17-03-2018 09:08

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Wkomponowane w deskę. GPS, bardzo dobrze działa z fabryczną antena. Męczy mnie tylko kwestia c+ i tego nieszczęsnego wyłączenia radia. czekam na odpowiedź od chińczyka. https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...681d32794a.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

klajgus 17-03-2018 16:47

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał kolekszy (Post 2950396)
Męczy mnie tylko kwestia c+ i tego nieszczęsnego wyłączenia radia.

Co tak zdawkowo kolega napisał?? rozumiem, ze convers+ nic nie pokazuje?? :( kurde dla mnie to kluczowa sprawa. A co jest z tym wyłączaniem?? napisz proszę coś więcej o tej stacji, jak działa radio FM i jaka jest jakość dźwięku w porównaniu do starego radia.

kolekszy 17-03-2018 20:27

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Biednie bo mi taptalk się zawiesza..... Uzupełnie siedząc przy pc

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Converse działa jak chce.... Raz działa poprawnie , pokazuje nazwy piosenek,radio itd żeby za chwilę zamilknąć i nie pokazywać nic. Obstawiam że trzeba coś ustawić,czekam na odpowiedź od chińczyka co i jak ma być ustawione. Moze zyskam kod do menu serwisowego ;) Na pewno nie będzie działać navi jak w radiu FX. Jak na razie duzy plus za szybkość i płynność działania. Jak widać modem lte działa, nie trzeba udostępniać neta z telefou.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b982df0db2.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c00d2ba9ae.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...418f8b4ec8.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5d2e4de639.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...fe31880eaa.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c586f1eaa4.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...347deeb33b.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f38fd602df.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e00a7f2aa2.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f612dd7940.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...d677b8e3ed.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5e4d57034d.jpg

muffintsi 18-03-2018 12:39

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Faktycznie w kokpicie prezentuje się bardzo dobrze. Można się jedynei przyczepić do gałeczek, że są radełkowane, a nie głagkie jak w panelu klimatyzacji (wiem, czepiam się na siłę, hehe). Jak to będzie działać jak należy z resztą ekosystemu to fajny sprzet. Szkoda że nie produkują czegoś takiego w formie NXa, tylko jak już to ten wielki tablet.

Co masz na myśli pisząc o navi: "Na pewno nie będzie działać navi jak w radiu FX."?

klajgus 18-03-2018 13:05

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał kolekszy (Post 2950712)
pokazuje nazwy piosenek,radio itd

W końcu to jakiś postęp, jak dotąd to na C+ można było tylko zobaczyć nr. piosenki, albo częstotliwość radia, przecieraj szlak , bo jak wszytko ogarniesz i zacznie to hulać to chyba tez się skusze. A jak problem znany z innych stacji , ze słabym sygnałem FM?? Wrzuć jakiś filmik na YouTube, jak to wygląda na tym C+.

jarek33 18-03-2018 13:55

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Kod do menu serwisowe
123456m

kolekszy 18-03-2018 14:46

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał jarek33 (Post 2951033)
Kod do menu serwisowe
123456m

Nie wchodzi 123456, 0000, 1234 ani inne znalezione w internecie. Radio działa poprawnie z zamontowanym separatorem. Bez niego faktycznie gra słabo. Filmik wrzucę jak ogarnę resztę audio.( Głośniki, wygłuszenie i wzmacniacz. )
Na chwilę obecną jestem na etapie wzmacniacza.
Poza tym jestem ciekaw co mi odpisze chinol..
Szukając radia koniecznie szukajcie z wbudowanym canbus
Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...32bc2f0516.jpg

jarek33 18-03-2018 16:13

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
A jak ja pisałem
123456m
Sprawdź

kolekszy 19-03-2018 14:05

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał jarek33 (Post 2951095)
A jak ja pisałem
123456m
Sprawdź

Też dupa. Zza oceanu odpisali że wyśla na dniach inna wiązkę.... Ciekawe co mieli na myśli.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

jarek33 23-03-2018 18:05

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
a jak cod podali

jpiechocki 25-03-2018 08:46

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Witam

Ja już kupiłem 3 takie radio do moich samochodów. Wszystkie grały o niebo lepiej od oryginalnych. Tym bardziej że dodatkowo zawsze miałem nawigację, spotyfi, kamerę cofania, obd etc. Jedyny problem jaki mam w fordzie s-max po zakupie takiego radia to to ze mam canbus a nie działa mi sterowanie z kierownicy. Są w radiu jeszcze dwa kable key1 i key2. Ponoć trzeba jeszcze je podłączyć (chociaż w innych autach nie musiałem) ale nie wiem do czego mam je podłączyć. Możecie mi pomóc?

No i jeszcze jedno pytanie, jak wejść w menu serwisowe?

A i jeszcze jedno. Pierwsze radio które dosyć długo się uruchamia. Mam kable podłączone od zasilania tak jak powinny być, a mimo to najpierw pojawia się logo Ford a potem uruchamia się android 7.1 z zielonym ludzikiem

kolekszy 27-03-2018 21:15

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Kod serwisowy, 7890. Ekstra wiązki jeszcze nie dostałem.
O dziwo jak wejdziemy w te ustawienia, zakładka canbus ustawimy canbus ford.... Przestaje działać sterowanie z kierownicy, a C+ pokazuje totalne bzdury... Leci radio a on pokazuje aux1... Na moje oko Convers nie zadziała, a tym co działa to nie wiem jakim cudem.

Pomimo że c+ milczy jestem mega zadowolony, jak będą nowsze wersje kupuje bez zająknięcia. Wzmacniacz też działa poprawnie, sygnał RCA stabilne 5v

Musiałem zmienić modem bo miałem za nowy do radia , zrywał połączenie. Teraz jest stary huawei i hsdpa śmiga aż miło.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b7a8bd2b0c.jpg

jpiechocki 06-04-2018 10:52

Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną
 
Cytat:

Napisał kolekszy (Post 2956202)
Kod serwisowy, 7890. Ekstra wiązki jeszcze nie dostałem.
O dziwo jak wejdziemy w te ustawienia, zakładka canbus ustawimy canbus ford.... Przestaje działać sterowanie z kierownicy, a C+ pokazuje totalne bzdury... Leci radio a on pokazuje aux1... Na moje oko Convers nie zadziała, a tym co działa to nie wiem jakim cudem.

Pomimo że c+ milczy jestem mega zadowolony, jak będą nowsze wersje kupuje bez zająknięcia. Wzmacniacz też działa poprawnie, sygnał RCA stabilne 5v

Musiałem zmienić modem bo miałem za nowy do radia , zrywał połączenie. Teraz jest stary huawei i hsdpa śmiga aż miło.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b7a8bd2b0c.jpg

Mozesz napisac jak wejść w tryb serwisowy radia?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.