Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Ustrzeleni klubowicze na drogach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=119762)

pbobek 13-01-2011 11:13

Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Wzorem strefy zachodniopomorskiej proponuje powyższy wątek. Samochodów klubowiczów nie znam (a byłoby milo spotkać się na ulicy) wiec takie moje zapytanie czy model, marka i nr rej nie będzie poczytane jako łamanie praw "danych osobowych" ;)

Dużo fordzików jeździ po naszej stolicy i tak się zastanawiam ile % z nich chociażby tu zagląda.

P.S. Tylko żeby to nie poszło w kierunku dnia x.x.xx. ten i ten zajechał mi droge:P:D

rotor 13-01-2011 12:06

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Już istnieje podobna forma identyfikacji 'stada klubowego'. :P
Klubowicze mają naklejki klubowe, dosyć charakterystyczne (z tego co się zorientowałem, to na tylnej klapie najczęściej - bo fordy praktycznie tylko z tej strony się widzi na drodze :619: ), i to właśnie po nich można poznać 'wybrane' :wink: auta.
Czy lepsza jest lista (model, marka i nr rej.) od naklejki? To dyskusyjne.
Wg. mnie dużo łatwiej identyfikować po naklejce, bo jak ktoś jedzie przed Tobą, to zauważysz niebieską etykietkę - cyk - i już wiesz.
Co do Twojej propozycji - jak dla mnie za dużo roboty. Sprawdzać mam na liście jakiejś? Szukać po kolorach, czy modelach? A może po numerach rej.?
Standardowa dawka systemów bazodanowych w pracy mi wystarczy :roll: . W Warszawie zazwyczaj JA nie mam czasu w trakcie jazdy na wertowanie listy w poszukiwaniu tego, czy dany ford jadący przede mną to klubowicz, czy nie. Wolę zająć się chociażby zmianą biegów, kręceniem tym okrągłym lub np. włączaniem/wyłączaniem kierunkowskazów. Ale to takie moje zboczenie praktykowane za kierownicą. W korku... być może, ale wtedy mam zazwyczaj jedno auto przed sobą przez dłuższy czas i pewnie zdążyłbym spisać numery nadwozia :one: .
Dostrzeżenie naklejki trwa w moim odczuciu krócej niż szukanie danych auta na jakiejś liście. A i nie chciałbym się uczyć na pamięć danych Waszych aut (choć to może być dobre ćwiczenie zapamiętywania :wink: ).

Wolę przystąpić do klubu i dumnie reprezentować na drodze klub forda :D

PS. By nie być gołosłownym, przystąpię do klubu :)

pbobek 13-01-2011 14:39

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Odnośnie klubowiczów to może i racja ale chyba też nie każdy nakleja naklejkę na samochód.. chodziło mi bardziej np. o to.

dnia 10.12.10 ok godziny 8:20 widziałem czarnego S-max WWL XW99 po FL na skrzyżowaniu Okopowej i Solidarności. Czy ten ktoś bywa tu na forum?

Ale ok jeśli wg Was to nie ma sensu to temat proszę zamknąć.

m_g 13-01-2011 15:16

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Pbobek ma sens i ja to popiera :) ,tylko że ustrzelisz klubowiczów ,bo raczej wszystkich fordów nie będzie zapamiętywał :)

Ale ok ja ktoś zobaczy kogoś z naszych to niech napiszę, numer, kiedy co i jak model i kolor samochodu :)

pbobek 13-01-2011 15:29

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Ja wiem że to głupie ale mam pamięć wzrokową (co mi czasami bardzo przeszkadza a wręcz denerwuje:P) i nr rej bardzo często zapamiętuje;)

m_g 13-01-2011 15:35

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
ja popieram :one:

rotor 13-01-2011 17:24

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał pbobek (Post 1576300)
Ale ok jeśli wg Was to nie ma sensu to temat proszę zamknąć.

pbobek, relax :wink: dyskutujmy, zamykanie tematu po 2 postach nie ma sensu, a każdy pomysł ma jakiś sens (co najmniej ukryty :) )
Wg. mnie właśnie w Warszawie to może być utrudnione takie identyfikowanie, bo np. u mnie w garażu stoi identyczny (kolor, felgi, wersja) Modolocik jak mój g:galy
Ale dlaczego nie? Próbujmy, być może dzielnicowo to da rady ;)
Jak dostanę naklejkę, to ją nakleję na 1000% :razz:

Wojtek 13-01-2011 17:39

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Najłatwiej i najwięcej oklejonych Fordów ( i nie tylko ) można spotkać na spotach.

A , serio to bardzo mało jest oklejonych aut w stolicy. Bardzo mało jest klubowiczów.
Ale , żeby być oklejonym , to wiadomo , że trzeba zostać klubowiczem.

Większość traktuje Forum jako kopalnię wiedzy i nie interesuje Ich płacenie za naklejkę...
Taka jest niestety prawda i powoli się do tego faktu przyzwyczajam...

m_g 13-01-2011 18:13

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Wojtek ma rację, klubowiczów z mazowieckiego można by było wyliczać na palcach jednej ręki (a można by było to zmienić ,gdyby ludzie mieli chęci ).Ja tylko spotykam srebrne fokus kombi 1,8 TDDI 90 koni +chip końcówka 2001 roku(chyba), o rejestracji WO(dalej nie będę zdradzał) z przebiegiem około 154 tys km z nalepką w Ostrołęce :mrgreen: a w W-wa ani razu nie spotkałem jeszcze forda z nalepką, nawet mondeo Wojtka nie mogę ustrzelić :one:

rotor 13-01-2011 18:27

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał m_g (Post 1576416)
klubowiczów z mazowieckiego można by było wyliczać na palcach jednej ręki

No to może i druga się już niedługo przyda ;)

pbobek 13-01-2011 18:34

Cytat:

Napisał rotor (Post 1576426)
No to może i druga się już niedługo przyda ;)

albo i jedna z nóg ;)

powiem szczerze że trochę trzeba się na czytać, na klikać żeby dojść co i jak żeby zostać klubowiczem... trzeba naprawdę chcieć..
Wiem bo sam zabierałem się za to ze 3 razy:D:P

Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.
Sorry za OT

Cytat:

Napisał m_g (Post 1576416)
Wojtek ma rację, klubowiczów z mazowieckiego można by było wyliczać na palcach jednej ręki (a można by było to zmienić, gdyby ludzie mieli chęci)

Klubowicze klubowiczami ale są też forumowicze którzy nie mają naklejek ale też jeżdżą i coś piszą...
Bardziej o to mi chodziło... ładny fordzik sobie jedzie a nóż widelec to ktoś z forum... zdaje sobie też sprawę że niektóre modele to auta flotowe i bardzo popularne wiec też nie dajmy się zwariować;)

Wojtek 13-01-2011 18:54

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Naklejki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.

Sprawdzę jak z tym tematem o " zostaniu klubowiczem ".
Jak będzie taka potrzeba to się poprawi i będzie na wierzchu.

rotor 13-01-2011 20:42

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał pbobek (Post 1576434)
Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.

Wszystkimi 'ręcyma' podpisuję się pod tym. To trzeba troszkę intensywniej nagłaśniać :569: i uwidaczniać :568:

szkot666 14-01-2011 09:43

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
witam, codziennie mozna ustrzelic mondeo z naklejka klubowa na trasie w-wa wawer - Wiązowna................. codziennie go widze................bo nim jeżdżę :)
pzdr

kordyl 14-01-2011 13:22

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Ja już 2 lata zbieram się aby przylepić tą naklejkę, ale jak tak Was czytam, to chyba w końcu zbiorę się w sobie i TO zrobię :) Moje auto nie jest zarejestrowane w Wawie. Przeważnie jeżdżę po Mokotowie, nr BSE..., czarne mondeo. Pozdr, RJ

palmak 14-01-2011 17:39

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Witam

Srebrne 5d Mondeo ST TDCI na blachach Wanda Barbara ... Najczęściej trasa Bemowo - Kabaty . zazwyczaj wisłostrada , czasami łopuszańska przez włochy :) Obecnie na brzydkich czarnych stalówkach :)

m_g 14-01-2011 17:49

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
No to i ja siebie opiszę , małe czerwone latające (fiesta mk4)na trasie Nadarzyn-Jagielońska(jeżdżę przez Zawiszy,Rondo Babka, Rondo Starzyńskiego), widać przeważnie długą antenę od CB oraz niebieski owal na tylnej szybie, który informuje że pochodzę z FCP oraz rejestrację WPR posiadam :mrgreen:, jak mnie zobaczysz wsiadaj na ogon i mrygaj oraz trąb a zjedziemy na najbliższą stację :D

Wojtek 14-01-2011 17:51

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał pbobek (Post 1576434)
Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.

W dziale Komunikaty i Pytania o Forum/Klub już zrobiłem odpowiedni temat.

Jeżeli chodzi o mnie to granatowe Mondeo Mk2 kombi WE.... z wielkim czarnym boxem na dachu. Cała Warszawa.
Renault Master III Maxi biały WE..... , Warszawa , kraj i Europa...

Oczywiście obydwa z ramkami i naklejkami.

Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1576461)
Naklejki i ramki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.

Cały czas jest aktualne...

pbobek 14-01-2011 18:52

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał m_g (Post 1577011)
na trasie Nadarzyn-Jagielońska(jeżdżę przez Zawiszy,Rondo Babka, Rondo Starzyńskiego)

no to jeździsz "pod moim oknem" :)

Cytat:

Napisał m_g (Post 1577011)
rejestrację WPR posiadam

no no, strach się bać :D <joke>

Cytat:

Napisał m_g (Post 1577011)
jak mnie zobaczysz wsiadaj na ogon i mrygaj oraz trąb a zjedziemy na najbliższą stację

dobre!! będziemy się ganiać po mieście:D

pbobek 14-01-2011 18:56

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1577013)
W dziale Komunikaty i Pytania o Forum/Klub już zrobiłem odpowiedni temat.

Ok. Dzięki. Ja już jestem "po" ale następnym może będzie łatwiej.

Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1577013)
Cytat:
Napisał Wojtek
Naklejki i ramki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.
Cały czas jest aktualne...

Możesz powoli pakować do wysyłki:)

pbobek 14-01-2011 19:01

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
No to żeby nie być gołosłownym przyszła pora i na mnie.. ;)

Ford S-max na WS-ach głównie na trasach. Kolor Chill.

Najczęściej jednak można mnie spotkać na mieście w srebrnej Hondzie Civic na WI xxxxK

rotor 14-01-2011 22:32

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Takie 'wyznania' zobowiązują!!!
MK3 kombi w kolorze... nazywa się to white grape i jest czymś między złotym, platynowym a srebrnym :shock: (szczególnie ciekawie to wygląda na tle śniegu). Znaki - WB....E. Bemowo - Mokotów; Częstochowa - Warszawa - Białystok (i okolice) - Ustrzyki Górne (co roku, wręcz tradycyjnie, gościnnie w strefie podkarpaskiej).

Wojtek - dla mnie również już możesz zacząć organizować paczkę powitalną :)

Patrzcie, a mówią, że styczeń-marzec to takie niemrawe miesiące, a mazowiecka grupa jednak się aktywizuje. Co to będzie na wiosnę? :one:

Wojtek 15-01-2011 01:08

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał rotor (Post 1577288)
Wojtek - dla mnie również już możesz zacząć organizować paczkę powitalną

Daj tylko znać kiedy.

Cytat:

Napisał rotor (Post 1577288)
Patrzcie, a mówią, że styczeń-marzec to takie niemrawe miesiące, a mazowiecka grupa jednak się aktywizuje. Co to będzie na wiosnę?

Mam taka nadzieję. Oczywiście jak tylko zrobi się cieplej to będzie grill , różne wyjazdy itp.

rotor 15-01-2011 08:34

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1577331)
Daj tylko znać kiedy.

To chyba już, bo... w piątek poszedł już przelew składkowy ze skromnym (na razie) wsparciem, więc mam nadzieję, że teraz to już tylko kwestia weryfikacji :)

zelazowy 15-01-2011 11:05

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Mnie po owalu nie poznacie, ale za to możecie poznać po pięknie pękniętym z lewej strony tylnym zderzaku w essim mk7 (to nie ja to zrobiłem!), kombi, śliwkowy metalik, lub oryginalnie - Dark Aubergine ;) stalowe felgi, bez kołpaków.

Głównie można zobaczyć na parkingu na Chomiczówce, nieco rzadziej Chomiczówka-Centrum, Chomiczówka-Centrum-Góra Kalwaria (przez Konstancin), Chomiczówka-Sielce (niedaleko Puław, szosa lubelska, 106,2 km od Zakrętu)

Owalu na razie brak, jest w planach ;)

m_g 20-01-2011 14:26

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Dzisiaj ustrzelia mnie biała furgonetka , Renault Master. Wojtek mnie spotkał :one:

pbobek 21-01-2011 12:37

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Dzisiaj na Żwirki i Wigury, godzina ok 8.45, Biały S-max po FL, nr rej WD 6xxxA.. :D jest tu? :D

PitersonCK 24-01-2011 19:16

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Dziś czyli 24/01, na parkingu przy ulicy Konstruktorskiej, ok godziny 13:30 zaparkowany Focus MKI 5d, w takim samym kolorze jak i mój :wink:, naklejki klubowe na drzwiach, blachy WWL....

kolokolo 15-02-2011 13:25

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Wczoraj na światłach w al. Jerozolimskich stałem równo z czarną nową Fiestą w fabrycznej wersji usportowionej i chyba dodatkowo podrasowanej bo wystartowała aż się kurzyło. Pozdrawiam właścicielkę : )

Misiecki 16-02-2011 10:25

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
moim zdaniem dobrym posmysłem jest strzelić po prostu fotke auta ;)

pbobek 16-02-2011 10:31

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał MisieX (Post 1600144)
moim zdaniem dobrym posmysłem jest strzelić po prostu fotke auta ;)

paparazzi everywhere :D chyba nie zawsze jest czas na bawienie się w fotografa :D
ale ok. Czekamy na pierwsze fotki:D może być ciekawie:P

jacolok 16-02-2011 11:53

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał MisieX (Post 1600144)
moim zdaniem dobrym posmysłem jest strzelić po prostu fotke auta ;)

Puszczamy kierownicę i strzelamy fotki ;) Dobre :D

Agnesqa 16-02-2011 13:22

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał MisieX (Post 1600144)
dobrym posmysłem jest strzelić po prostu fotke auta

tylko gorzej jak taka fotka przyjdzie pocztą g:D

Misiecki 18-02-2011 09:13

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Agnes zawsze jest takie ryzyko :D

Nie zawsze ale ogolnie dzisiejsze telefeony w 99 % sa wyposażone w aparat heh, wiec jesli jest mozliwośc to mozna :D

m_g 20-02-2011 13:48

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
1 załącznik(i)
Może nie na drodze, ale na parkingu w Jankach (koło godziny 12):mrgreen:

Nie wiem kto to jest :), bo nie kojarzę takiego esa na forum.

zelazowy 20-02-2011 15:29

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Dobry kolor :)

rotor 20-02-2011 16:08

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
1 załącznik(i)
Parking Tesco/Media Markt ul. Górczewska ~ godz. 15.

Ale że łańcuchy na kołach?

Ech Fordomaniacy...

Emis 20-02-2011 17:05

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
No dobra ;) Wpadniecie na dolnośląską trasę i zobaczycie taką naklejkę na fiacie bravo i co wtedy zrobicie?g:okulary

rotor 20-02-2011 17:22

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
To samo co z białym Renault Masterem :D

szkot666 20-02-2011 18:48

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Rotor Ty to chyba jestes zakochany w tych swoich łancuchach............... do tego stopnie ze przymierzasz je to czyjegos auta................... he he
pozdrywania lancuchow na tych nartach ........


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.