Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Ubezpieczenie auta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=266379)

rustin 06-07-2017 16:13

Ubezpieczenie auta
 
Ubezpieczalem telefonicznie w axa auto żony. Musiałem podać swoje dane jako ubezpieczajacy.
Przyszła kwota do zapłaty i po opłaceniu druczek który trzyma się w dowodzie a w nim ubezpieczajacy auto jako ja a podspodem i mój adres a pod spodem właściciele i żona, tylko nie ma już danych adresowych a ona ma w dowodzie inne. W tej dużej umowie jest jej adres.
Czy to teraz będzie jakiś problem czy najważniejsze to opłacona składka i podany numer rejestracyjny auta? Oczywiście w dowodzie widnieje sama żona

kordyl 06-07-2017 16:42

Odp: Ubezpieczenie auta
 
A po co ten adres miał by być? Jest właściciel, VIN, nr rej, termin ubezpieczenia i dość.

rustin 06-07-2017 17:52

Odp: Ubezpieczenie auta
 
Pytam bo właśnie moje wszystkie dane są a żony tylko imię i nazwisko. Skoro tak mówisz że wystarczy to już wszystko wiadomo. Dzięki

juri2069 06-07-2017 19:22

Odp: Ubezpieczenie auta
 
Taka podobna sytuacja. Dowód rejestracyjny mam ze starym adresem , a polisa w PZU na nowy adres. Pytałem osobiście w PZU i również nie ma problemu. Ważne , że dane auto jest ubezpieczone

Karwos00 06-07-2017 20:47

Odp: Ubezpieczenie auta
 
Ubezpiecza się auto a nie osobę czy mieszkanie. Ważne są dane auta - rejestracja i/lub vin.

Skorzystaliście może z Ubezpieczenia w Yanosiku?

kacper69 06-07-2017 21:24

Odp: Ubezpieczenie auta
 
problemu to nie ma do momentu szkody.
Potem robi się poważny problem, tym bardziej stromy im poważniejsza szkoda.

rustin 06-07-2017 23:01

Odp: Ubezpieczenie auta
 
Cytat:

Napisał kacper69 (Post 2826960)
problemu to nie ma do momentu szkody.
Potem robi się poważny problem, tym bardziej stromy im poważniejsza szkoda.

Czyli byłby problem w razie co?

Marek 08-07-2017 18:49

Odp: Ubezpieczenie auta
 
Nie będzie.
Takie pitolenie bo komuś się nudzi.
Jak masz jakiekolwiek wątpliwości to zadzwoń do TU niech poprawiają umowę i druczek

TomCat 09-07-2017 10:41

Odp: Ubezpieczenie auta
 
U źródła... :

cyt: " OC nie jest przypisane do osoby, ale do pojazdu"

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

keiw 09-07-2017 16:04

Odp: Ubezpieczenie auta
 
Cytat:

Napisał kacper69 (Post 2826960)
problemu to nie ma do momentu szkody.
Potem robi się poważny problem, tym bardziej stromy im poważniejsza szkoda.

Ja miałem szkodę całkowitą. Od ubezpieczenia auta zmieniłem adres dwukrotnie. Nie miało to żadnego znaczenia w momencie powstania i likwidacji szkody. By było ciekawiej, to w trakcie jej likwidacji zmieniłem adres kolejny raz. Szkoda była likwidowana w PZU z ubezpieczenia sprawcy.
W kolejnym aucie miałem też podobną sytuację. Przywalił we mnie gość pojazdem nie ubezpieczonym. Ja miałem już inny adres niż w momencie podpisywania polisy. Ubezpieczyciel wypłacił mi pieniądze bez najmniejszego problemu i to dość szybko. Od gościa dochodzili swojego chyba na drodze sądowej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.