Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Kuga 2013-2020] Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=271496)

rafamalk 25-10-2017 14:55

Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania
 
Witam Szanowne Grono Użytkowników

Czy ktoś z Was ma lub może widział w akcji jakieś dedykowane radio do Forga Kugi z Androidem, dużym wyświetlaczem, kamerą cofania oraz podłączeniem do komputera samochodu?

Oglądałem na allegro takie:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy ktoś z Was może coś o nich powiedzieć?

inbru 26-10-2017 09:26

Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania
 
Ja używałem w swoim starym aucie tego pierwszego, sprawdza się idealnie :)

rafamalk 28-10-2017 14:00

Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania
 
Masz może jakieś fotki lub filmiki jak to wygląda na żywo?

michu78-78 13-11-2017 20:22

Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania
 
Posiadam takie radio z aliexprass. Jestem zadowolony.Polecam.

quarti 01-04-2018 22:24

Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania
 
I ja noszę się z zamiarem wymiany fabrycznego sync 1 na androidową stację (miałem nadzieję na sync 3, ale po przestudiowaniu forum jaka to droga przez mękę - odpuszczam)... Interesują mnie opinie forumowch kolegów, którzy zmieniali sync 1 na coś z androidem lub windowsem (bo i takie są dostępne)... co doradzacie, czy jakieś problemy z montażem lub użytkowaniem się pojawiały...
Pozdrawiam świątecznie.

Marcin-Prezes 20-10-2018 14:31

radio / stacja multimedialna android
 
Witam.W temacie zmiany fabrycznego radia sony DAB+ z kamera cofania na cos nowszego na na adroidzie znalazłem takie urzadzenie multimedialne do Kugi Mk2

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

powinno wszystko współgrać i byc kompatybilne z tym co w aucie fabrycznie zamontowano. Co sadzicie?

Phoenix_eu 20-10-2018 15:20

Odp: radio / stacja multimedialna android
 
Obawiam się ze nie będzie to pracować dobrze. Za mało ramu ma. Są firmy które montują tabketa w konsole. Zależnie od rodzaju sprzętu, to kosztuje to ok 4tys. Sprawdź ofertę producenta xtrons.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Marcin-Prezes 20-10-2018 22:47

Odp: radio / stacja multimedialna android
 
Dzieki za sugestie zaraz zerkne. Wlasnie stad watek bo to juz troche kosztuje a mozna zamienic na cos gorszego niz sie ma radiowo a to juz bylaby glupota. Mnie dalo do myslenia np niska ilosc kolorow wyswietlacza 65tys a tablet ma 16mln kolorow (takie porownanie laika). Gdzies tez pisali a propos innych stacji ze mikrofon dodatkowy slaby jest tak na marginesie

Phoenix_eu 21-10-2018 00:32

Odp: radio / stacja multimedialna android
 
Tak na prawdę, to radia z androidem to mają podobne podzespoły. Jeżeli chcesz coś juz na prawdę extra i w stylu tesli, to polecam tableta zamontować. Nie będziesz narzekać na jakość dźwięku oraz dotyk nie będzie sprawiał problemu. Jest fajna opcja i praktycznie całkowicie konfigurowania pod twoje potrzeby.
Ja wybrałem xtrons ze względu na to ze poruszam się focusm z 2007 i szukałem czegoś taniego, na rok może dwa.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Marcin-Prezes 21-10-2018 07:04

Odp: radio / stacja multimedialna android
 
Brzmi ciekawiextrons. A mozesz przyblizyc jak taki tablet podlaczany jest lub kto to robi? Jakie funkcje wtedy laczone sa z autem i jak mocowny jest


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.