Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   O wszystkim i o niczym (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89137)

jery02 05-05-2010 21:26

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał DARUSEM (Post 1429786)
Zdecydowanie musimy sie poprawic i zebrac sie fajna grupą chociaż na bajere.

Jestem pewien że poprawimy statystyki :p, na pewno nie będzie to pierwsze i ostatnie ;).... Pozdro dla Mitaro oby więcej takich choćby małych spotów ale z większą ilością autek...

przylaszczka79 09-05-2010 08:25

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Ludziska,zwracam się z prośbą o radę. Czeka mnie podróż autkiem do Sopotu,to daleko. Czy wpiąć fotelik z dzieckiem z tyłu,czy z przodu? Nadmieniam,że z tyłu nie będzie miał kto się zająć maleństwem,bo jedziemy tylko we dwie.Proszę o odpowiedź kogoś z doświadczeniem w temacie g:D

jery02 09-05-2010 09:33

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał przylaszczka79 (Post 1432140)
Ludziska,zwracam się z prośbą o radę. Czeka mnie podróż autkiem do Sopotu,to daleko. Czy wpiąć fotelik z dzieckiem z tyłu,czy z przodu? Nadmieniam,że z tyłu nie będzie miał kto się zająć maleństwem,bo jedziemy tylko we dwie.Proszę o odpowiedź kogoś z doświadczeniem w temacie g:D

Zależy ile maleństwo ma... :?:
Wydaje mi się, że to bez znaczenia, jeśli nie masz poduszki z przodu to możesz fotelik umieścić z przodu tyłem do kierunku jazdy, ewentualnie przodem jak jest poduszka, a najlepiej ją wyłączyć zawsze będziesz miała oko na maleństwo :wink:. Jeśli zdecydujesz się na tył to najlepiej po środku jest najbezpieczniej jeśli auto posiada pasy 3 punktowe. Jeśli nie posiada to z tyłu za fotelem pasażera...

Art. 39.

3. W pojeździe samochodowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa dziecko
w wieku do 12 lat, nieprzekraczające 150 cm wzrostu, przewozi się w
foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci,
odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom
technicznym.



Art. 45. 1. Zabrania się:

4). Przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do
kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego
wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera;

5). Przewożenia, poza specjalnym fotelikiem ochronnym, dziecka w
wieku do 12 lat na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego.


Pozdrawiam ;)

przylaszczka79 09-05-2010 09:51

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Dzięki za odpowiedź.Miśka ma 10 miesięcy,no i dlatego miałam dylemat.Wolałam się doradzić kogoś doświadczonego gdyby nas dopadł jakiś patrol drogówki,żeby wiedzieć co mówić.Nie mam poduszek,więc teraz już spokojna jestem.Jeszcze raz serdeczne dzięki :wink: Pozdrówka ze Skarżyska.

Żabka13 14-05-2010 11:21

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Pojawia się tam może ktoś jutro [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ? Na ich stronie jest reklama, Echo Dnia też ja zamieściło, szkoda tylko że nie podali godziny:wink:

DARUSEM 20-05-2010 18:18

Odp: O wszystkim i o niczym
 
I co tam było na tej miedziance? Jak bym załapał temat wczesniej to bym był:? Kiedys pracowałem w TRW jakosciowo wszystko ok od nich.

Żabka13 27-05-2010 14:05

Odp: O wszystkim i o niczym
 
a nie byłam, jakoś tak pogoda się zepsuła

tomek81ostr 06-06-2010 00:40

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No i moi drodzy:(, niestety ale z przyczyn wyższych musiałem pozbyć się mojej SCORUPKI, co za razem oznacza że chwilowo przez bliżej nie określony czas nie będę mógł się wybrać na żaden spocik Fordzikiem:( Niestety ale tym razem finanse wygrały i musiałem zamienić Scorupę na naszą rodowitą motoryzację-- za czasów swej świetności około lata 70 do wczesnych 90:) No ale jak by nie mówiąc wszystkiego w życiu trzeba spróbować:)

Mitaro 07-06-2010 07:57

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Tomek to tak samo jak ja. Przesiadłem się na motocykl a samochody stoją.
Jak trochę się dorobisz i będziesz chciał wrócić do forda, to mogę ci sprzedam moje scorpio MKIII ;) Bo ja wole teraz motur :)
Sierra stoi w garażu więc nic jej nie będzie.

makowsky 07-06-2010 23:48

Odp: O wszystkim i o niczym
 
JA jestem za a nawet przeciw zartuje spoko pomysl


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.