Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Sklepy online (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314704)

Gorthin 12-11-2020 20:20

Sklepy online
 
Witam.
Możecie polecić w jakich sklepach online kupujecie części?
Gdzie jest szeroki wybór? Dobre ceny. Uczciwy sklep. Oryginalne części, bądź dobre zamienniki. Sklep gdzie będę mógł kupić większość części. Czy jednak szukacie wszędzie gdzie tylko będzie akurat dana rzecz najtaniej?

Allegro czy Olx ostatnio u mnie odpada, już kilka razy naciąłem się na bubel, albo nie to co zamówiłem.

Może coś z tego:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

M.A.G. 13-11-2020 09:39

Odp: Sklepy online
 
Hej.

Ja zazwyczaj kupuję na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , ale właściwie tylko rzeczy eksploatacyjne.

Robię tam zakupy od kilku lat i nigdy nie miałem problemów, czasami jedynie trzeba było poczekać kilka dni jak czegoś nie było "od ręki".

Pozdro.

Gorthin 13-11-2020 18:17

Odp: Sklepy online
 
Też własnie szukam sklepu do części eksploatacyjnych.
A poważnych części typu: rozrząd, sprzęgła, hamulce, klocki, koła zamachowe, dwumasowe, coś z zawieszenia gdzie najlepiej szukać w oryginale lub w dobrych zamiennikach?
Coś co przyślą na pewno to co kupiłem.

M.A.G. 14-11-2020 18:28

Odp: Sklepy online
 
Cytat:

Napisał Gorthin (Post 3295843)
A poważnych części typu: rozrząd, sprzęgła, hamulce, klocki, koła zamachowe, dwumasowe, coś z zawieszenia gdzie

Też u nich brałem takie rzeczy (rozrządy, sprzęgła, amortyzatory, komplety hamulcowe itp.), tylko ja je traktuję jako eksploatacyjne :P

S-Max to mój czwarty Ford i właściwie wszystkie części u nich kupowałem. Dodatkowo można podać numer VIN po którym dopasują na pewno część do Twojego auta.

Zawsze możesz też podejść do ASO i o ceny się dowiedzieć - czasami udawało mi się coś "urwać" z ceny względem tego sklepu - ale to jednostkowe sytuacje :wink:

Gorthin 16-11-2020 17:36

Odp: Sklepy online
 
Ok, też widzę, że mają wiele części w jednym miejscu.
Dokładnie liczę, że dobiorą części do VIN, żebym sam mógł ewentualnie zweryfikować czy dobre części wybrałem.
Dzięki za pomoc.

Sokółłł 16-11-2020 19:21

Odp: Sklepy online
 
Dużo części oryginalnych ma też motostacja.com, że o wszelkiej maści zamiennikach nie wspomnę. No i spoko ceny.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.