Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   [Fiesta 2012-2017] dopasowanie zderzak tyl z wersji przed liftowej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=232528)

krzysztofm1989 22-10-2015 23:23

dopasowanie zderzak tyl z wersji przed liftowej
 
Witam, mam pytanie odnośnie zderzaka tylnego do fiesty mk7 lift 14r.
Czy to jest ten sam zderzak co z przed liftu? wizualnie wydają się identyczne jednak muszę mieć pewność.

SRS 23-10-2015 22:31

Odp: dopasowanie zderzak tyl z wersji przed liftowej
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] taki sam jest zderzak tylny od 7/2008-

krzysztofm1989 26-10-2015 22:15

Odp: dopasowanie zderzak tyl z wersji przed liftowej
 
dzieki, a czy zderzak z tą sportową dokladką dolną z wersji ST bedzie też pasował do zwykłej fiesty lift?

SRS 27-10-2015 16:11

Odp: dopasowanie zderzak tyl z wersji przed liftowej
 
tak

BartekDD 12-10-2020 13:26

Klapa bagażnika, zderzak tylny - FL różni się czymś od przedliftowego?
 
Cześć, wszystkim. Miałem małą przygodę i muszę wymienić klapę bagażnika i zderzak w swojej Fieście MK7 FL 3D Trend i tu rodzi się kilka pytań.

- Czy jest różnica w klapach pomiędzy 3D i 5D i czy klapa do FL różni się czymś od przedliftowej?

- Czy jest różnica w zderzakach tylnych pomiędzy 3D i 5D i czy zderzaka tylny do FL różni się czymś od przedliftowego?

W miarę możliwości będę starał się kupić części w kolorze. Mój to Panther Black. Na tabliczce znamionowej odczytałem kod lakieru 'DC'. Jak już ktoś w ogłoszeniu z częściami napiszę kod lakieru to przy Panther Black podaje 'D9'. Wyczytałem na forum że ważna jest pierwsza litera. Czy mogę kupować D9 czy to inny kolor niż DC?

Pytania może banalne, ale jestem laikiem w tym temacie. Szukałem na forum i nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Znane portale są pełne klap i zderzaków tylnych, ale mało kto piszę czy to przed czy poliftowa część itd, a nie chcę się opierać na 'wydaje mi się że te klapy/zderzaki niczym się nie różnią'

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

BartekDD 13-10-2020 10:50

Odp: Klapa bagażnika, zderzak tylny - FL różni się czymś od przedliftowego?
 
Po kopaniu w google, forach, itp chyba sobie odpowiedziałem na pytanie o kod koloru. Ważna jest pierwsza litera. W moim przypadku 'D' - Panther Black, drugi znak to określenie rocznika (9 - 2009r, C - 2013r)

Pozostaje kwestia różnic pomiędzy 3D i 5D przed i po liftingu.

amrowek 19-09-2023 14:26

zderzak tylny z wersji 3D do 5D
 
Witam, jestem tu nowy mam nadzieje , ze obejdzie się bez linczu.
Czy zderzak z Fiesty z 2014 roku wersja 3D będzie pasował do Fiesty z 2015 roku wersja 5D?

SRS 19-09-2023 15:05

Odp: zderzak tylny z wersji 3D do 5D
 
Cytat:

Napisał amrowek (Post 3470754)
wersja 3D będzie pasował do Fiesty z 2015 roku wersja 5D

jest tai sam

konieczko5 28-09-2023 12:50

Odp: dopasowanie zderzak tyl z wersji przed liftowej
 
Jak nie dasz wędki to będą czekać na gotowe zamiast sprawdzić w 20 sekund:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.