Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=91751)

TOMAS 14-02-2010 20:06

Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
A więc tak, data spotu zapadła na 17.04.2010r w Krakowie.
Link dla osób zainteresowanch [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
A tutaj lista osób które będą [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].
Tutaj możemy przeprowadzać wszelkie wolne rozmowy na temat wyjazdu, zapytania i wnioski.

MMarcin76 17-02-2010 16:30

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
Cześć, zapodaj też tutaj jakiś plan zajęć jakie będą zapewnione :razz:

wojtbf1 17-02-2010 17:34

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
Marcinie, jak na razie to krakusy nad tym pracują, zapowiada się na trzydniową imprezę, w piątek przedspot-dla chętnych, w sobotę spot właściwy-zmasowany zjazd wszystkich którzy chcą uczestniczyć i w niedzielę-pospot ,także dla chętnych. Tak jak napisałem, wszystko na etapie dogrywania, śledż podane wątki a jak coś będzie wiadomo to też tu podamy. :one:

TOMAS 17-02-2010 21:17

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
Marcin jedziesz?? A właśnie co z Mackiem, w zeszłym roku się deklarował :)

MMarcin76 17-02-2010 21:19

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
No nie chcę składać deklaracji, ale powiem wam że bardzo będę chciał.
Rozmawiałem dzisiaj już z żoną i nie miała nic przeciwko, ale chciała by wiedzieć co tam będzie zrorganizowane.

Pozdrawiam was wszystkich.

wojtbf1 18-02-2010 10:48

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
Sam spot w tamtym roku był całodniowym zgrupowaniem w podkrakowskiej miejscowości Kryspinów, w dwóch miejscach wcześniej wszyscy się zbierali po czym całym konwojem przejechaliśmy do tej miejscowości. Koledzy z Krakowa zarezerwowali kawał placu na zaparkowanie aut, w pobliżu była też knajpka w której można było coś zjeść.
Tu możesz sobie trochę podejżeć co się działo...: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Pozdrawiam, Wojtek :one:

gulik1978 18-02-2010 17:06

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
Panowie, a orientowaliście się, jak to będzie z Naszej strony wyglądało. Bo ja wstępnie się piszę i jeśli dalej będę pracował i moje niemowlę mi nie napsoci to jadę:) Oc o mi chodzi, czy jedziemy każdy swoim, czy jakoś to pakujemy w kilka aut? Ale domyślam się, że każdy swoim (w końcu trzeba pokazać swoje bruuum :) ).

wojtbf1 18-02-2010 19:30

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
A jak ma wyglądac??? Przedstawię Ci moją stronę; jadę w czwartek w nocy zeby byc na rano najpierw w Czeladzi (chcę wgrać chwilowe spalanie do mojego mondka), w piątek wieczorem na pewno bedzie tzw. przedspot, znajdzie się kilku chętnych na jakąś posiadówkę, w sobotę właściwy spot, co i gdzie to na pewno jeszcze będzie powiedziane, w tamtym roku spotkanko trwało od ok.10 (zbiórka) do 19 (przynajmniej ja byłem do tej), w niedziele dla chętnych pospot, co w tedy robić to też będzie pewnie jeszcze dograne.
Czego można się spodziewac z atrakcji spotowo-zlotowych? W tamtym roku była mozliwosć skorzystania z hamowni V-techu, wielu się załapało, teraz taką hamownię zaproponował na spocie kolega Heko,jeśli wszystko pójdzie dobrze to bedzie.
Ogólnie jeszcze sprawa jest w trakcie dogrywnia. :one:

gulik1978 18-02-2010 20:05

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
Aha rozumiem, czyli każdy jedzie "sam" nie w jakimś konwoju :P I na miejscu się zdzwaniamy...

wojtbf1 18-02-2010 20:15

Odp: Zlot 17.04.2010 Kraków - wyjazd dla strefy zachodniopomorskiej
 
Ja jak widzisz odpadam z konwoju, po prostu założyłem sobie pewne cele i chciałbym je zrealizować, z tego co wiem to Tomek też jedzie wcześniej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.