Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] Przeróbka USA->UE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=281279)

rjd 23-05-2018 02:16

Przeróbka USA->UE
 
Cześć,

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie.

Mój Edge SE 2.0 Ecobooost właśnie do mnie płynie i zastanawiam się nad tym, jak go dostosować do naszych przepisów. Nie mam czasu na samodzielne zabawy, choć pewnie bym to ogarnął. Dlatego wolę zlecić to komuś, kto wie, co robi.
Czy możecie mi polecić kogoś obeznanego z przeróbkami lamp, przestrajaniem radia itp?
Z tego, co wyczytałem do tej pory potrzebuję:
- Przeróbka przednich lamp na asymetryczne
- Przeróbka tylnych kierunkowskazów
- Dołożenie tylnego przeciwmgielnego (z przełącznikiem)
- Zmiana częstotliwości w radiu
- Przekonfigurowanie licznika z mil na km

Czy o czymś zapomniałem?

preker84 23-05-2018 07:44

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Przekonfigurowanie mil na km robisz z poziomu menu
Jeśli chodzi o tylne poszukaj na olx firmy z Pysznicy
Ja przednie wymieniłem na EU

totek2 23-05-2018 11:00

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Przednie lampy przechodzą przegląd bez wymiany ale warto dla samego siebie wymienić.
Tylne do przerobienia i przekodowania.
przeciwmgielne można dołożyć nieoryginalne, przełącznik można wziąć od mondeo i przerobić pod edge(z dwóch złozyć jeden)
Częstotliwosci to zmiany, można też spolszczyć sync2/3.

vtec 23-05-2018 17:21

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Cytat:

Napisał rjd (Post 2982764)
Cześć,
choć pewnie bym to ogarnął.

tia, zapewne.

Bump:
Cytat:

Napisał rjd (Post 2982764)
Cześć,

Czy o czymś zapomniałem?

Będąc skrupulatnym, pozostało jeszcze poziomowanie lamp. W SE pewnie masz soczewke, także spryskiwacze zbędne. A już idąc na max'a to wymiana tarcz z mil na km i lusterka (wkłady) na asferyczne, bo masz płaskie ;)

rjd 23-05-2018 19:51

Odp: Przeróbka USA->UE
 
A może znacie jakiegoś doświadczonego magika, który by to profesjonalnie i szybko zrobił za garść banknotów? Z jakim kosztem muszę się liczyć w wersji full (auto ma zwykłe światła, więc bez spryskiwaczy i poziomowania)?

kirhoff 23-05-2018 20:12

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Cytat:

Napisał rjd (Post 2983071)
A może znacie jakiegoś doświadczonego magika

W twojej okolicy jest @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

vtec 23-05-2018 22:32

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Cytat:

Napisał kirhoff (Post 2983088)
W twojej okolicy jest @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

wszystkiego nie zrobi, typu lampy tył czy dołożenie przeciwmgielnego. Sync czy kluczyki, może i tak.

Na rynku prace jak lampy tył, cała elektronika, przeciwmgielne, to tak 2kPLN nie mniej. Jest speców w PL ale okolice Wawy to raczej słabo, aby ogarnąć temat kompleksowo.

jimmisek 12-06-2018 14:32

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Witam
Panowie czekam na swojego Edka Titanium, pytanie odnośnie przednich lamp, nie wiem czy w moim jest Xenon ale spryskow nie ma, Led w USA nie wychodziły.
Czy lampy musze wymienić? jak one świeca chodzi o kąt? pytam bo jakbym miał wymieniać a i tak jedna walnieta to zainwestował bym już w Ledowe tyle że co się z tym wiąże jaka przeróbka.

vtec 17-06-2018 17:37

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Cytat:

Napisał jimmisek (Post 2991792)
Witam
Czy lampy musze wymienić? jak one świeca chodzi o kąt? pytam bo jakbym miał wymieniać a i tak jedna walnieta to zainwestował bym już w Ledowe tyle że co się z tym wiąże jaka przeróbka.

zapewne masz soczewke. Nowe 2 szt. w ASO 2600pln plus koszt przeróbki w elektronice

jimmisek 17-06-2018 21:40

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Zainwestuję w Led, tyle że zastanawiam się jak to będzie zgrywało się z Ledami co są w zderzaku?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.