Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223975)

mendzior87 06-05-2017 17:48

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cytat:

Napisał PanJan50 (Post 2797876)
Witam.Mam te silowniki zamontowane ale w kombii, sprezyna ma dl 96mm nieliczylem ile zwojow, drut ma srednice 3,5mm.Nie ma napisane jak sile posiadaja silowniki ale sa wieksze od orginalu,orginal ma sile wyrzutu ok 760N przy klapie kombii.

Jak się sprawują te siłowniki ? Nie ma jakiś efektów ubocznych ? Kupowałeś dokładnie te z linku powyżej ?

labbb 06-05-2017 18:23

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
A jak wyłączyć światła skandynawskie (zapalają się zaraz po przekręceniu kluczyka)? Wystarczy usunąć 2 bezpieczniki? Chodzi mi to, żeby przy pozycji 0 w ogóle nie działały.

jadja 06-05-2017 19:58

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Jeszcze o siłownikach bagażnika. Zauważyłem na filmie tego niemieckiego producenta, że sprężyna dodatkowa jest od strony karoserii a siłownik (ta grubsza część) dochodzi do klapy. U mnie fabrycznie ta grubsza część była od strony karoserii i tak pozostawiłem. W teorii sposób umocowania nie powinien mieć znaczenia, ale wbrew takiemu myśleniu muszę spróbować i tego. A jak są zamocowane te siłowniki w Waszych samochodach?
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Światła te wyłącza się odpowiednio przeprogramowując komputer samochodu. Przeszukaj to forum i znajdziesz kolegów, adekwatnie do Twego miejsca zamieszkania, którzy takie wyłączenie mogą Ci zrobić.

PanJan50 07-05-2017 10:47

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cytat:

Napisał mendzior87 (Post 2797940)
Jak się sprawują te siłowniki ? Nie ma jakiś efektów ubocznych ? Kupowałeś dokładnie te z linku powyżej ?

Tak kupowalem dokladnie z tego linku i tego producenta.Mam je ok 10 m-cy sprawuja sie dobrze nie ma zadnych problemow.Dzialaja dokladnie tak jak na zalaczonym filmiku.

mendzior87 07-05-2017 14:21

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Trzeba się zastanowić nad kupnem bo samemu raczej ciężko będzie rozkminic. Cena tylko trochę odstrasza.

Fiestaczek 08-05-2017 11:07

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cytat:

Napisał edmun (Post 2795582)
Lampka na pochylej drodze oznacza zbyt duży spadek pojazdu (ostrzeżenie).

Wskaźnik zbliżania się do prędkości startowej? ;)

rhph 13-05-2017 12:31

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cześć! Od tygodnia z groszem jestem posiadaczem Focus mk3 z 2011. Fabrycznie mam "fordowskie" audio z 2-liniowym wyświetlaczem i chciałbym ten stan rzeczy zmienić.
Dobre opinie słyszałem o radiu Sony + większy wyświetlacz(kolorowy). Co byłoby potrzebne do kupna? Będą zabawy w zmianę wiązek?
Dysponuję kabelkiem i Foccus + forscan, więc jeśli bylyby wymagane tutaj jakieś zmiany to bez problemu. Jeśli potrzeba więcej info to chętnie dorzucę :)
Sporo materiałów jest już w necie, ale boję się niekompatybilnośći między wersjami - nie chciałbym niepotrzebnie wydawać kasę - stąd moje pytanie tutaj.


Focccus w ACM pokazuje takie wersje:
HW: BM5T-14c230-dd
SW: AM5T-14c044-dn
P/N: BM5t-18c815-df
FCDIM:
HW: AM5T-14d356-ac
SW: CM5T-14d358-ac
P/N: AM5T-18b955-af

boncio 15-05-2017 15:48

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Pamiętaj, że radio to połowa jakości, druga to głośniki.

Masz mixa AM5T i BM5T. Najlepiej szukaj kompletu Sony z 2011 roku z FCDIM AM5T.

rhph 15-05-2017 18:28

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Super, dzięki za odpowiedź!
Czy przy takiej przekładce napotkam jakieś problemy z wiązkami? Mogą trafić się jakieś robótki ręczne? ;)
PS: A wiesz może jak wygląda sprawa z odbiorem radia w Sony? Moje fabryczne radio prawde mówiąc nie jest zbyt czułe - dość czesto gubi stacje a co jeszcze ciekawsze nie znajduje stacji, które ręcznie ustawione odbierają bardzo dobrze.. To takie spostrzeżenia w porównaniu do mojego poprzedniego auta - Citro C5 z 2003.

gavin2002 16-05-2017 10:02

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Wiązka nie pasuje, poza tym nie będziesz miał usb.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.