Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=35061)

Mariusz 23-06-2009 17:47

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
samuelk1! Masz zapewne VNR900 i do niej nigdzie nie dostaniesz mapy na Polskę i Europe Wschodnią.

wacekdagama 23-06-2009 17:52

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Cytat:

Napisał siteman (Post 1191669)
86271-70V985...ta Polski nie ma!!! to są właśnie mapy "ogólnodostępne" na torrentach, mają z naszego regionu tylko Czechy. Posiadam mapę z końcówką 9961.
Kolego wacekdagama w okolicach Wdzydz Kiszewskich, Olpucha , Starej Kiszewy czyli jednych z bardziej znanych miejscowości turystycznych na Kaszubach nawiguję po leśnych duktach!!!
Dokładnie :
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
ale nie od tego sprzedawcy.

Czy jestes pewny ze ta nawigacja z tej aukcji to ta sama co twoja? Od kogo kupowales? Podaj namiary jak cos to z checia sie zaopatrze.

siteman 23-06-2009 17:56

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
numer partii ten sam! 150 zł, tyle ja zapłaciłem...nie mam już a archiwum w mailach (troszkę już upłynęło czasu) ale znajdę z pewnością kolesia, jak tyko wrócę do domu i dobiorę się do mojego "głównego komputera".Ogłoszenia jednak dość długo było na allegro, sam wahałem się chyba z miesiąc.Targu dobiliśmy offline, ale oprogramowania wydaje się być jak najbardziej oryginalne.

RECONDO 23-06-2009 17:57

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Przecież podał numer części. To ta mapa. Używałeś wcześniejszej wersji i mówisz że warto......?

siteman 23-06-2009 18:12

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
podał numer części zupełnie innej mapy, na nią już chyba wszyscy się nacięli (nie jestem w tym temacie świętoszkiem ;) ).
Czy tą oznaczoną ....... 9961 warto kupić, jeszcze nie wiem, ja brałem, bo cena była okazyjna, czy wnosi ona istotne zmiany?...już napisałem

RECONDO 23-06-2009 18:20

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
W sumie..... miałem jakiś czas temu "ciśnienie" na zakup takiej mapy ale obecnie jak będzie atrakcyjna cena to czemu nie. Aktualnie korzystam na długie trasy z innego, tańszego i bardzie "medialnego" rozwiązania: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

siteman 23-06-2009 18:27

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Ja w zasadzie jeżdżę na pamięć, Mondka mam prywatnie, służbowo Transita, gdzie mam nawigację za 4 stówki z "Biedronki"...:).... i mówi po polsku i jest niebo bardziej dokładna od tego, czy raczy nas Navteq...a i można przykleić ją na szybie przed nosem i nie będzie rozpraszać naszej uwagi...taka mała konkluzja z mojej strony...

wacekdagama 23-06-2009 18:52

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Hmmm no wlasnie tylko czy miedzy 2007/2008 Ford (gadajacy), a tym z allegro z koncowka 9961 jest duza roznica? Jesli nie to bez sensu kupowac.

Mozesz podac czy 2007/2008 masz No: 464210-9240 ? Ja mam taka.Moze masz dokladniejsza ze te "dukty" pokazuje ;)

siteman 23-06-2009 19:02

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
może tak być kolego, napisałem wyżej , że w samym Gdańsku na nowej mapie jest już zaznaczona nowa W-Z-ka, inny różnić w zasadzie nie dostrzegłem.

lukaszsk 23-06-2009 20:27

Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Tutaj cena jest już dość wysoka
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.