Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Przytarty zderzak (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=309879)

eljot87 08-06-2020 17:30

Przytarty zderzak
 
1 załącznik(i)
Cześć, niestety świeżo kupione mondeo okazało się sporo niższe niż Renault Megane i obtarłem zderzak przedni. Macie może pomysł jak się pozbyć rys bez lakierowania? Jakaś kredka, preparat?

krzysztofSJZ 08-06-2020 17:55

Odp: Przytarty zderzak
 
tu się raczej bez lakierowania nie obejdzie, mam z tyłu w foczce przytarty zderzak głębokość rys podobna tylko u mnie rysy krótkie ale wysoko, próbowałem różne ,,,maści,,, i nic nie pomaga, za głęboko i podkład widać u ciebie też jak się nie mylę podkład wylazł, próbuj jakoś szpachlować okleić i sprajem, to masz na dole nie rzuca się tak w oczy, u mnie widać od razu jak ktoś by wsiadał z tyłu to od raz widzi :?

rav 75 08-06-2020 17:56

Odp: Przytarty zderzak
 
Lakier zaprawkowy, mały pędzelek,jeździć, nie przejmować się. Nie ma kredek czy preparatów.

eljot87 08-06-2020 18:39

Odp: Przytarty zderzak
 
Bump:
Cytat:

Napisał rav 75 (Post 3256970)
Lakier zaprawkowy, mały pędzelek,jeździć, nie przejmować się. Nie ma kredek czy preparatów.

Lakier zaprawkowy jest pod kolor auta, co oznacza oznaczenie koloru S A? Czy lakier w sztyfcie to dobry pomysł?
Przejrzałem zdjęcia samochodu i wychodzi na to, że po tygodniu dopiero to zauważyłem... I w sumie nie wiem kiedy to zrobiłem...
Dlatego stwierdzam, że się bardzo nie rzuca to uszkodzenie, w oczy, ale jak już zauważyłem to za każdym podejściem do auta to widzę :/

rav 75 09-06-2020 05:13

Odp: Przytarty zderzak
 
Wychodzi że masz kolor BMZEWWA Midnight Sky. Daj spokój z sztyftami,jedź do mieszalni lakierów, za 30 złotych dorobią 100 ml bazy bez rozcienczalnika,starczy na tą rysę i wiele innych zaprawek.

krzysztofSJZ 09-06-2020 08:53

Odp: Przytarty zderzak
 
Cytat:

Napisał eljot87 (Post 3256981)
Bump:
Lakier zaprawkowy jest pod kolor auta, co oznacza oznaczenie koloru S A? Czy lakier w sztyfcie to dobry pomysł?
Przejrzałem zdjęcia samochodu i wychodzi na to, że po tygodniu dopiero to zauważyłem... I w sumie nie wiem kiedy to zrobiłem...
Dlatego stwierdzam, że się bardzo nie rzuca to uszkodzenie, w oczy, ale jak już zauważyłem to za każdym podejściem do auta to widzę :/

ja też codziennie widziałem zadrapanie w mojej foce,aż się przyzwyczaiłem :D, u mnie bardziej widoczne jest
ja bym podjechał do mieszalnika i kupił dobrany lakier i kazał nabić spray


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.