Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=36396)

Sephot 04-09-2010 20:12

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Nie ma sprawy zakład ktory do tej pory robi ( ponad miesiac ) moja przekladnie ( i nadal jej nie zrobil ) to :
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
A zakład który mi wgiol zderzak boczny ( i cholrnie go niepolecam ) to :
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
( opisałem co sie stało chyba w 6 zakładce tego tematu )
---
cholera czy zwykły kierowca ktory ma jakas usterkę moze gdzies naprawić ja i nie miec problemu ja nie staram sie oszczędzać na swoim samochodzie chce tylko zeby bylo wszystko poprawnie zrobione ..bez odwalania fuszerki... ;/

Cytat:

Napisał HardMetal (Post 1362759)
Witam Panie i Panów. Dawno nie odwiedzałem forum ale nawał pracy i kłopotów mniejszych i większych mnie dopadł. To plecy odmówiły posłuszeństwa to motocykl ukradli itd itp...

W każdym razie mam przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego nowego warsztatu szybkiej obsługi, który znajduje się przy ulicy Południowej 5 (obok Shella przy rondzie Uniwersyteckim). Jeżeli macie do wymiany opony, płyny eksploatacyjne, hamulce, amory, części zawieszenia itd, to zapraszam do sprawdzenia naszej firmy. Dysponujemy nowymi świetnymi maszynami wulkanizacyjnymi jakich w Szczecinie jeszcze nie ma. Można zrobić u nas test drogowy kół i opon. W niedalekiej przyszłości komputer diagnostyczny a odrobinę później jeszcze geometria powinna się znaleźć.

Dodatkowo duży wybór felg i opon. To już niektórzy z Was znają z naszego starego punktu na Świerczewskiej.

Przyjechać, odwiedzić i popatrzeć zawsze można bez zobowiązań. Zapraszamy.

Dokładne dane:
Premio LINEA
Południowa 5 (obok Shella przy rondzie Uniwersyteckim)
71-001 Szczecin
Tel. 91/885 29 49

ktos coś moze powiedzieć o tym warsztacie ? ewentualnie polecić naprawdę "godny" uwagi warsztat ?

TOMAS 04-09-2010 20:39

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
O pierwszym zakładzie z linku dziś na spocie niepochlebnie się wypowiadał kolega MlekoLowickie, wiec coś musi chyba być na rzeczy

LolleQ 04-09-2010 21:17

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Premio LINEA - robiłem zawieszenie po zakupie felg i opon u nich. Nie mam się czego czepić, jak przyjechałem na małą poprawkę (coś delikatnie obcierało) to mimo piątku i pory niemal fajrantowej zajęli się problemem bez marudzenia i usterkę usunęli. Szkoda, że nie mieli wtedy jeszcze przyrządów do ustawiania zbieżności bo pewnie wyszedłby dodatkowo sworzeń wahacza, który musiałem zrobić w Auto ABC (na tyłach Shella na Ku Słońcu), o tej stacji obsługi również słyszałem pozytywne opinie i mogę potwierdzić.

MlekoLowickie 05-09-2010 20:47

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał LolleQ (Post 1502200)
Auto ABC

dluuuugo byly robione u nich moje samochody.
do czasu....
jako ze nie mialem wczesniej umiejetnosci i nie zwyklem sprawdzac czy fachowiec zrobil swoja rzecz z nalezyta dokladnoscia uwazalem ze to dobry warsztat.
Jednakze... w moim fordziku silnik mial chwilowe klopoty, pojechalem gdzie indziej - moznaby powiedziec ze do siebie i pewny siebie zaczalem rozbierac auto. kilka miesiecy wczesniej mialem montowane swiece platynowe ngk, w rzeczywistosci byly policzone jak za platyny, a obok platyny to one tylko lezaly :), w drugim aucie podczas wymiany rozrzadu okazalo sie ze polowa rzeczy nie zostala wymieniona - rolki mialy na oko 100tys, a wymiany byly dokonywane co 45tys, pompa wody rowniez byla za mocno zajechana. Nie oceniam warsztatu, jednak proponowalbym zawsze zerknac czy to co zostalo wymienione na paragonie faktycznie jest nowe

LolleQ 05-09-2010 21:51

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Robiłem w Auto ABC tylko zbieżność i sworzeń, nie wiem jak tam na dłuższą metę wygląda współpraca. Ja mam swojego zaufanego mechanika na prawobrzeżu i tam niemal wszystko robię - a wyskoki do innych są okazjonalne wyłącznie ;)

Sephot 06-09-2010 06:21

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
w takim wypadku wybiorę sie albo do Premio LINEA albo do tego auto ABC ( chyba ze ktos ma naprawdę godny polecenia warsztat )

kuba1961 07-09-2010 15:12

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
W piątek w du....e wjechało mojemu Mundkowi BMW. Szukam solidnego zakładu napraw powypadkowych. Jaki polecicie ?

TOMAS 07-09-2010 20:10

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Kuba a nie ASO, i tak robisz z OC sprawcy. Będziesz miał na robociznę gwarancję, i jak robisz w ASO to będziesz miał dalej gwarancję na blachy o ile robisz przeglądy powłoki lakierniczej

Jeśli chcesz obejść ASO to polecam Rafała który pracował w ASO jako blacharz lakiernik a teraz jest na swoim

Blacharstow-Lakiernictwo
Samochodowo-Motocyklowe
AUTO-EFEKT
ul: Niklowa 12
70-747 Szczecin
telefony: 667-792-105 lub 691-733-351 najlepiej pytać o Rafała

Sprawdzony przez 3 osoby z FCP i bardzo zadowoleni z roboty

kuba1961 07-09-2010 20:19

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Masz racje ale robiłem już u nich kilka razy i zawsze jakieś ciekawe historie miałem. No nie takie jak ten co mu Mundka "fachowo pomalowali" ale coś straciłem do nich lekko zaufanie. Ale masz racje pojadę do ASO. :)

Golm 08-09-2010 07:47

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Witam.
Proszę podpowiedzcie mi, gdzie mogę dorobić sobie drugi kluczyk z pilotem na terenie Szczecina lub okolic.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.