Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=36396)

mad 31-01-2008 16:59

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał franekkimono
Kolego Mad,proszę o konkrety,a nie opinie typu "słyszałem" że coś tam.Jeżeli korzystałeś z usług tego warsztatu,to podziel się proszę wrażeniami,jeżeli nie to albo spróbuj albo pozwól wypowiedzieć się klientom tego warsztatu (zadowolonym lub nie)


Rozmawiałem tu na forum (PW jak jesteś taki dociekliwy :569: ) z właścicielem mdo V6 który wymieniał w tej firmie wahacze i policzyli mu za używkę jak za nowy. Usatysfakcjonowany??

PS

Uzupełnij profil bo nie wiadomo czy jesteś z Wąchocka czy z Łodzi...

IzaBella 04-02-2008 19:17

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
To w końcu gdzie reperujecie swoje fordy?
pozdrawiam
Iza

mad 05-02-2008 20:28

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał IzaBella
To w końcu gdzie reperujecie swoje fordy?
pozdrawiam
Iza

Szczerze :fcp2 nigdzie, sprawy eksploatacyjne, płyny, klocki, tarcze, wymieniam sam. Nic się nie zepsuło w Mondeo które mam (patrz podpis) więc nie mam potrzeby szukania mechaników.

IzaBella 16-02-2008 16:03

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
No tak, ale ja muszę wymienić rozrząd i przeguby... Nie chce go oddawać do jakiś partaczy... :fcp8 W jakimś wątku ktoś napisał, że jak przyjechał do Bemo to go zle potraktowali, wiec pojechal gdzies indziej, gdzie naprawili autko i jeszcze kawe dali ...
To gdzie to bylo?

guguś 17-02-2008 16:18

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
polecam warsztat na kijewie ul.rysia (numer zapomniałem) mechanik JACEKtel668 366 775 jestem zadowolony (wymieniał mi rozrząd i kilka innych drobiazgow i ceny do przyjęcia)pozdro seba [quote]

vader1978-05 17-02-2008 17:25

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
polecam ford sobolewski, na gumieńcach, ul Bieszczadzka, dobry mechanik ale ceny dośc wysokie ale chyba dać 50 zl więcej i nie miec problemów

hct10 17-02-2008 18:21

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
A ja polece ul. Podmiejska na Mierzynie. Warsztat zaraz koło stacji benzynowej !

siena 18-02-2008 09:39

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
"[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]", ul. Wernyhory 15.

eker 29-02-2008 21:51

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Ja moge polecic tylko i wyłącznie Fordcar na Gryfińskiej . Super fachowcy nie ma lepszych od Forda w Szczecinie.

vader1978-05 06-03-2008 17:57

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
eker a możesz podac przykładowe ceny np wymiany rozrządu itp tak aby porównać


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.