Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=36396)

hct10 17-01-2008 21:59

Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Witam. Szukam konkretnie w Szczecinie dobrego warsztatu lub mechanika, który zna sie na Mondeo ! Dość pilne !

mkII 1.8 TD

mad 18-01-2008 19:51

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
A co dolega Mondeo :fcp9

hct10 18-01-2008 20:39

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Problem z odpalaniem, po dlugim przestoju i teraz po ostatniej wizycie u mechanika zle ustawiony zapłon. Tzn ustawiono mi go tak ze jest ( wyprzedzony) ale teraz jak sillnik zimny jest to klekota jak traktor(chyba zawory), niewiem czy to tak ma byc czy co!? help

skoniak 21-01-2008 20:11

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
to i ja zapytam o warsztat - mój problem to klapa zamek w klapie w kombi - nie mogę zatrzasnąć.

Pozdrawiam
Marcin S

fordos 22-01-2008 16:14

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Polecam warsztat w szczecinie ul. Gryfińska89 tel0914612838 lib [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Narawdę fachowcy .

mad 22-01-2008 17:57

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał fordos
Polecam warsztat w szczecinie ul. Gryfińska89 tel0914612838 lib [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Narawdę fachowcy .

Są różne opinie na temat tego warsztatu.


Słyszałem iż wpakowali część używaną do Mdo V6 w cenie nowej.

hct10 22-01-2008 18:10

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Mad a ty co bys polecił!? A moze kogo? Bo sprawa dość pilna ! :]

fordos 23-01-2008 11:41

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Tzn. jakie są te opinie. Napewno robią taniej niż ASO Forda. Mozesz przytoczyć te opinie. Ja stawiam pozytyw. Robiłem tam dwa razy mondka 2005 TDci i super. Szybko w miarę cena przyzwoita .

AutoMis 29-01-2008 21:01

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
A ja polece swoj nowo otwarty warsztat na Bandurskiego vis a vis zuzlowego stadionu Stali Stocznia.
Wiadomo ze swojego chwalic sie nie powinno ale wlasnie koncze przerobke anglika Mondeo MK2 wiec pozwole sam siebie zachwalic.
Jezeli masz blisko to polecam:
"Auto Miś"
ul. Bandurskiego 36

Jezeli ktos zainteresowany znizka to prosze pisac maila lub prywatna wiadomosc.

GG: 979792

franekkimono 31-01-2008 00:12

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Kolego Mad,proszę o konkrety,a nie opinie typu "słyszałem" że coś tam.Jeżeli korzystałeś z usług tego warsztatu,to podziel się proszę wrażeniami,jeżeli nie to albo spróbuj albo pozwól wypowiedzieć się klientom tego warsztatu (zadowolonym lub nie)

mad 31-01-2008 16:59

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał franekkimono
Kolego Mad,proszę o konkrety,a nie opinie typu "słyszałem" że coś tam.Jeżeli korzystałeś z usług tego warsztatu,to podziel się proszę wrażeniami,jeżeli nie to albo spróbuj albo pozwól wypowiedzieć się klientom tego warsztatu (zadowolonym lub nie)


Rozmawiałem tu na forum (PW jak jesteś taki dociekliwy :569: ) z właścicielem mdo V6 który wymieniał w tej firmie wahacze i policzyli mu za używkę jak za nowy. Usatysfakcjonowany??

PS

Uzupełnij profil bo nie wiadomo czy jesteś z Wąchocka czy z Łodzi...

IzaBella 04-02-2008 19:17

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
To w końcu gdzie reperujecie swoje fordy?
pozdrawiam
Iza

mad 05-02-2008 20:28

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał IzaBella
To w końcu gdzie reperujecie swoje fordy?
pozdrawiam
Iza

Szczerze :fcp2 nigdzie, sprawy eksploatacyjne, płyny, klocki, tarcze, wymieniam sam. Nic się nie zepsuło w Mondeo które mam (patrz podpis) więc nie mam potrzeby szukania mechaników.

IzaBella 16-02-2008 16:03

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
No tak, ale ja muszę wymienić rozrząd i przeguby... Nie chce go oddawać do jakiś partaczy... :fcp8 W jakimś wątku ktoś napisał, że jak przyjechał do Bemo to go zle potraktowali, wiec pojechal gdzies indziej, gdzie naprawili autko i jeszcze kawe dali ...
To gdzie to bylo?

guguś 17-02-2008 16:18

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
polecam warsztat na kijewie ul.rysia (numer zapomniałem) mechanik JACEKtel668 366 775 jestem zadowolony (wymieniał mi rozrząd i kilka innych drobiazgow i ceny do przyjęcia)pozdro seba [quote]

vader1978-05 17-02-2008 17:25

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
polecam ford sobolewski, na gumieńcach, ul Bieszczadzka, dobry mechanik ale ceny dośc wysokie ale chyba dać 50 zl więcej i nie miec problemów

hct10 17-02-2008 18:21

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
A ja polece ul. Podmiejska na Mierzynie. Warsztat zaraz koło stacji benzynowej !

siena 18-02-2008 09:39

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
"[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]", ul. Wernyhory 15.

eker 29-02-2008 21:51

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Ja moge polecic tylko i wyłącznie Fordcar na Gryfińskiej . Super fachowcy nie ma lepszych od Forda w Szczecinie.

vader1978-05 06-03-2008 17:57

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
eker a możesz podac przykładowe ceny np wymiany rozrządu itp tak aby porównać

Christos 07-03-2008 16:19

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Witam wszystkich !!!
dorzucę swoje co nieco o warsztatach w Szczecinie w których naprawiałem swoje Mondeo . To moje prywatne opinie a nie zasłyszane. Może się to komuś przyda. Ocena dotyczy trzech warsztatów:
1. warsztat na Mieszka I vis a vis wyjazdu z Milczańskiej koło Media Markt i Fiata ( droga dojazdowa przez lasek wzdłuż betonowego płotu, zaplecze wiatraka na cmentarzu) . Otóż po zakupie mojego mondka okazało się , że nieszczelny jest uszczelniacz jednego wtrysku i trochę ciekł tam olej. Jako, że wcześniej nie miałem diesla pojechałem tam skuszony widocznymi z drogi reklamami ( TDI, HDI itp.). Pan mechanik wysłuchał, popatrzył i stwierdził , że potrzebny uszczelniacz, jakaś uszczelka pod pokrywę ( to mam sobie kupić sam ) i robocizna to 150 zł. No, myślę -trudno - chciałeś diesla z klimą na wypasie to płać. W sklepie ( AZ na Plater) kupiłem uszczelniacz ( 24 zł ) ale jak powiedziałem o uszczelce to pan się zdziwił i nie wiedział o co chodzi - kazał się dokładnie dopytać , bo nigdy nie słyszał żeby przy wymianie uszczelniacza potrzebna byłą wymiana uszczelki i to nie wiadomo jakiej. Wróciłem więc do warsztatu i okazało się że chyba rzeczywiście dadzą radę bez wymiany uszczelki. Zostawiłem auto, do domu i czekam na telefon. Dzwoni Pan mechanik i mówi, że jest mały problem, bo trzeba będzie jeszcze dokupić przewody powrotne paliwa z wtryskiwaczy , bo przy demontażu one sie niszczą. Pojechałem do warsztatu i okazało się, że Pan mechanik ułamał plastikowy króciec z końcówki tego wężyka od przewodów jak to demontował , ale jakoś to założył na wcisk i jest OK( demontował tylko to jedno przy wtryskiwaczu) . Spuścił z ceny , zapłaciłem 100 zł i niby OK. Nie chciałem jednak jeździć na "wciskanych" wężykach , więc kupiłem cały zestaw wężyków powrotnych w AZ na Plater ( 85 zł. ) i na spokojnie pod garażem sam je wymieniłem ( trochę inny sposób przypinania do wtryskiwaczy), generalnie prościzna . Poza tym ułamanym przez mechanika trzy pozostałe odpiąłem sam zabierając się do tego po raz pierwszy i nowe też założyłem sam. Reasumując: dla mnie Pan Mechanik z tego warsztatu nie ma pojęcia co trzeba zrobić żeby coś naprawić - wg niego najlepiej wymienić pół samochodu , a jak już coś demontuje to można to nazwać dewastacją . Generalnie NIE POLECAM !!!

2. Warsztat na świętopełka przy PKS , ale nie mechanika( ktoś o tym warsztacie pisał powyżej w poście) , tylko diagnostyka ( po lewej stronie od wjazdu pomiędzy bramą wjazdową a serwisem opon) Wizyta dzisiaj - samochód nie chciał mi zapali , potem zapalił, więc tam pojechałem . Podłączenie do kompa ( 80 zł. ) i diagnoza - do wymiany czujnik położenia wałka rozrządu (jakie objawy jakby ktoś chciał to opiszę ). Zaproponowali wymianę . Pan zadzwonił do BEMO , potem do AZ i twierdzi że cena czujnika to 150 zł, robocizna 120. No cóż , myślę, trza to trza . Zostawiam auto, tel i do domu. W domu jednak coś mnie tknęło i sprawdzm w necie w sklepie ( Ford. sklep) ile taki czujnik kosztuje . I co - 85 zł . Na forum doczytałem gdzieś, że w ASO za wymianę takiego czujnika wzięli 80 zł, więc myślę : dla mnie za drogo. Jadę do warsztatu i dowiaduję sie, że czujnika z AZ , czy z BEMO nie ma bo to był czujnik do "benzyny" a nie do diesla ale już wiozą z innego sklepu - nie wiadomo jednak za ile ( ciekawe: zamawiają czujnik i nie pytają za ile ) . Czekam kilka minut , przyjeżdża Pani i mówi 120 zł za czujnik. Podejmuję decyzję i oświadczam , że rezygnuję , płacę tylko za diagnostykę . Pan jednak namawia mnie , przekonuje, że różnica cen z tąd , że tam internet a tu pod nos przywożą. Myślę sobie - OK ale za 100% drożej. W końcu Pan mechanik stwierdza , że zejdzie z ceny usługi żeby zniwelować różnicę w cenie czujnika. Summa sumarum płacę za wszystko 290 zł. Po wymianie ( kilka minut) sprawdzenie kompem , kasowanie błędu i wszystko OK . Generalnie moja opinia : DROGO i nie do końca rzetelne i uczciwe podejście do klienta . Sama diagnoza i wymiana OK - dlatego : NEUTRAL .

3. Warsztat nr 3 - Rafał Żelepień na Krakowskiej - wcześniej naprawiałem tam "benzynę" , generalnie specjalizacja Diesle z grupy VW, ale mechanika innych aut też. W fordzie wymieniałem tam amory z tyłu ( 80 zł wymiana) - na Świętopełka chcieli 100 zł. Tu nigdy nie miałem problemów, umawiam się na telefon , na auto czekają.Odbiór o ustalonej godzinie , albo wcześniej na telefon - wszystko OK. Ceny moim zdaniem bardzo rozsądne ( kilka napraw "benzyny"). Jak pytałem o ten czujnik co powyżej , to przynajmniej uczciwie powiedziano mi, że kompa mają do VW i pochodnych i się za Forda brać nie będą ( chodzi o diagnostykę silnika) . Umówiłem się na wymianę 2 pasków wieloklinowych - zobaczę co będzie i za ile ( wstępnie 50-80 zł. ) , ale jestem spokojny po przejściach z innymi warsztatami . POLECAM !!!

sorry , że taki długi wywód, ale nie chcę żeby mi ktoś zarzucił, że opieram sie na zasłyszanych opiniach , a ktoś jak będzie szukał warsztatu to przynajmniej będzie wiedział na co zwracać uwagę.
Pozdrawiam.

hct10 17-03-2008 22:07

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Musze zrobić geometrie zawieszenia tylko niewiem gdzie jechac :D jakies pomysly... Wiem ze kiedys był warsztat na smolanskiej ale przeniesli go na zolnierska (ale nie jade tam bo dosc drogo)...
Co polecacie, skoro mowa o warsztatach!

sudmar 18-03-2008 06:59

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał hct10
Musze zrobić geometrie zawieszenia tylko niewiem gdzie jechac :D jakies pomysly... Wiem ze kiedys był warsztat na smolanskiej ale przeniesli go na zolnierska (ale nie jade tam bo dosc drogo)...
Co polecacie, skoro mowa o warsztatach!

Z geometrią i na przeglądy jeżdżę na Mazowiecką (dawna baza karetek pogotowia pomiędzy Wyzwolenia a Mazurską), tylko trzeba się wcześniej przez telefon umówić (91 4340662 wew. 46 lub 91 4882841) - cen nie znam :fcp11 bo geometrii dawno nie ustawiałem - sprawdzenie podczas przeglądu ok i nic poza tym - ogólnie duży pozytyw. Byłem tam pierwszy raz z 10 lat temu i przeglądów czy geometrii nigdzie indziej nie robiłem

Cytat:

Napisał Christos
... 1. warsztat na Mieszka I vis a vis wyjazdu z Milczańskiej koło Media Markt i Fiata ( droga dojazdowa przez lasek wzdłuż betonowego płotu, zaplecze wiatraka na cmentarzu) ...

Co prawda mam benzyniaka ale polecam warsztat w tej okolicy, zaraz za płotem cmentarza (jadąc Mieszka I-go od strony centrum) trza skręcić w prawo przy jakimś autokomisie i na końcu podwórka po lewej stonie wielkie niebieskie wrota - byłem tam parę razy kilkoma autami (nie tylko fordy) i byłem zadowolony (ceny różne raz drożej raz taniej jak w konkurencji)

Bierut 05-05-2008 12:51

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Christos, co prawda je nie ze Szczecina ale mam do ciebie pytanie odnosnie uszczelnienia wtrysku z p. 1.
Czy miales problem po montazu z odpalneniem (chodzi o zapowietrzenie ukladu) i czy wymiana uszczelniacza zniwelowala wyciek ?

USS_Macio 10-05-2008 17:50

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Witam.
Polecam warsztat-serwis na Kredowej 2 (BOSH Service). Dobrzy fachowcy, robią różne marki (jak odbierałem autko to stały tam nie złe bryki, Merole, BMW, Audi wszystko nówki), znają sie na rzeczy. Robiłem u nich układ chłodzenia, trochę w silniku (+diagnoza usterki), hamulce i parę innych dupereli (zrobili mi wiatrak na chłodnicy, lecz za to nie płaciłem) :fcp2 OSTRZEGAM: Tani nie są!! Ale i tak warto jeśli chcesz mieć zrobione dobrze autko. Tylko zawsze trzeba podkreślić, że "najpierw chcecie wykryć usterke, potem zadzwonić i się umawiać na kwotę i termin naprawy"!!

Co do warsztatu na Gryfińskiej to mam pewne zastrzeżenia. U mnie nie mogli wykryć przyczyny złej pracy silnika, zaczęli mnie naciągać "a to wymienimy panu sonde i się zobaczy"... podziękowałem. Nie wiem, może wyczuli brak gotówki w moim portfelu :fcp3 Trzeba uważać na nich. (jakieś 4 lata temu wymieniałem u nich termostat i było ok. Nawet zeszli z ceny do 75zł.)

Polecam SERWIS OPON na Gryfińskiej 90 (obok warsztatu opisanego powyżej). Dobra i fachowa obsługa. Przystępne ceny.

A jeśli chodzi o części do mojego "krążownika" to kupuje je tylko w "Ford Części" na ulicy Bukszpanowej 3 (Zdroje).
To tyle. Pozdro!!

bambelo 01-08-2008 18:52

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Polecam zakład nieautoryzowany Forda w Mierzynie gdzie dzisiaj robiłem całe kompletne sprzęgło...kolega mechanik motocyklista... pracował w ASO (Bemo-motors) i Forda zna można powiedzieć od dziecka :fcp2 a teraz naprawia na swój rachunek [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

hct10 05-08-2008 10:38

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Witam. Słuchajcie powiedzcie mi tak wogole, jakie są koszty geometri kompuerowej w mk2 mondeo... bo w jednym warsztacie chcą tylko 50zł a w drugim od 130-180zł i jestem w kropce... Gdzie wogole polecacie zrobić to w Szczecinie (powód, koła scierały sie od zewnatrz, remont zawieszenia przeprwadzony)

pike 05-08-2008 12:09

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
@bambelo ... masz racje....Mialem przyjemnosc pracowac juz z mechanikiem z Mierzyna ...jeszcze moim MK I wymiana sworzni wahacza ....wtedy jeszcze byl to tylko zwykly garaz i dorabianie poza Fordem ....Ale powiem jedno ....SPECJALISTA !!!!! Pamietam do dzis jak moj mondek mial problemy z obrotami....zadzwonilem i szybka odpowiedz....przewody....szukalem nie znalazlem...Wiec kolega podjechal motorem, pokazal problem (uszkodzony przewod oczywiscie). I wszystko grało. POLECAM

bambelo 05-08-2008 21:53

Cytat:

Napisał hct10
Witam. Słuchajcie powiedzcie mi tak wogole, jakie są koszty geometri kompuerowej w mk2 mondeo... bo w jednym warsztacie chcą tylko 50zł a w drugim od 130-180zł i jestem w kropce... Gdzie wogole polecacie zrobić to w Szczecinie (powód, koła scierały sie od zewnatrz, remont zawieszenia przeprwadzony)

Około 6 miesięcy temu robiłem zbieżność w zakładzie KJB na ul.Lukasińskiego za 70 zł wraz z wydrukiem, miałem wtedy renówkę i polecali wszyscy ten zakład na forum. Zbieżność ustawili bez zarzutów. :fcp4

Cytat:

Napisał pike
@bambelo ... masz racje....Mialem przyjemnosc pracowac juz z mechanikiem z Mierzyna ...jeszcze moim MK I wymiana sworzni wahacza ....wtedy jeszcze byl to tylko zwykly garaz i dorabianie poza Fordem ....Ale powiem jedno ....SPECJALISTA ! Pamietam do dzis jak moj mondek mial problemy z obrotami....zadzwonilem i szybka odpowiedz....przewody....szukalem nie znalazlem...Wiec kolega podjechal motorem, pokazal problem (uszkodzony przewod oczywiscie). I wszystko grało. POLECAM

Arturowi robimy reklamę :fcp1 ale jest godzien tego.....SPECJALISTA i tyle :fcp26

hct10 05-08-2008 22:42

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał bambelo
Cytat:

Napisał pike
@bambelo ... masz racje....Mialem przyjemnosc pracowac juz z mechanikiem z Mierzyna ...jeszcze moim MK I wymiana sworzni wahacza ....wtedy jeszcze byl to tylko zwykly garaz i dorabianie poza Fordem ....Ale powiem jedno ....SPECJALISTA ! Pamietam do dzis jak moj mondek mial problemy z obrotami....zadzwonilem i szybka odpowiedz....przewody....szukalem nie znalazlem...Wiec kolega podjechal motorem, pokazal problem (uszkodzony przewod oczywiscie). I wszystko grało. POLECAM

Arturowi robimy reklamę :fcp1 ale jest godzien tego.....SPECJALISTA i tyle :fcp26


No wiadomo, bo facet sie zna na rzeczy.Odratował mojego forda po trefnym paliwie

pike 06-08-2008 06:45

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Nie chcialem mowic imienia na glos ale jednak Artur:)...Widze ze niejednemu z nas ratowal tylki:) Pozdrawiam

hct10 06-08-2008 08:37

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał pike
Nie chcialem mowic imienia na glos ale jednak Artur:)...Widze ze niejednemu z nas ratowal tylki:) Pozdrawiam

No i warto wspomnieć również o jego współpracownikach, imion niestety niepamietam...

greggi 11-03-2009 20:04

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Witam - dodając jeszcze opinie o Fordcar - ponieważ miałem chrobotanie/czasem świstanie w okolicach alternatora -wymieniałem ostatnio pasek alternatora i łożysko prowadzące (na takim bębenku-ponoć do regulacji).To był 1-szy warsztat, jaki odwiedziłem od sprowadzenia auta z Niemiec,więc wiem,że nikt przy nim wcześniej nie majstrował. Mam takiego farta,że dysponuję u siebie własnym kanałem i tak z ciekawości zaglądałem wiele razy - zwłaszcza przed tą naprawą pod mojego fokusika, więc wiem co i jak wyglądało przed ich "naprawą". Powiem: tyle 2 h u nich spędziłem,bo nie mogli dostać części dla mnie, jak w końcu "ponaprawiali"- to co myśleli,że było przyczyną tych dziwnych odgłosów-okazało się,że lipa -nic nie było lepiej-skasowali 150 PLN i dali mi namiar na gościa od alternatorów. To by nie w****...o mnie jeszcze-autko,to nie łopata i czasem można "nie trafić" z "ekspertyzą, bo wiadomo ma kilka części. Po jakichś 2-3 tygodniach zauważyłem,że jadąc na wrzuconym dowolnym biegu-autko zaczyna piszczeć (piszczy,tylko jak jadę na biegu-jadąc na luzie nic się nie dziej) Wskoczyłem więc u siebie na kanał i co zobaczyłem -brak 2-ch śrub na łączeniu silnik-skrzynia -no i co oczywiste -wszystko zarzygane olejem ze skrzyni. Gdybym nie miał kanału i gdybym nie wiedział,że tylko do nich wstawiałem auto-pomyślałbym,że może takie autko kupiłem-no i mam pecha.Wiedząc jednak,że widziałem całe autko od spodu wiele razy - i czegoś takiego po prostu nie sposób nie zauważyć (dodam,że w miejscach,gdzie były śruby są czyściutkie otwory,tak jakby ktoś przed chwilą je wykręcił-zero śladów rdzy,czy zabrudzenia na gwintach). Obiecałem sobie tylko tyle-nigdy więcej tam nie pojadę.Szkoda czasu i kasy na cwaniaków.Są na szczęście inne warsztaty w Szczecinie i okolicach. Polecam Rysia z Kijewa (jak ktoś jest z Prawobrzeża)-spoko gościu i zna się na rzeczy, a Fordcara-choć jeżdże codziennie koło nich,już nigdy nie odwiedzę i z całego serca odradzam.

olek1977 15-03-2009 20:40

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Witam wszystkich.Jeżeli chodzi o warsztat specjalizujący się w fordach ja polecam Fordcar.Trafiłem do nich szukając rozwiązania problemu zapalającej się "sprężynki" podczas przyśpieszania.Byłem u kilku fachmanów m. innymi w Mierzynie gdzie auto badali 2dni i wyrok-układ wtryskowy(wtryski i pompa,czyszczenie zbiornika)-ok. 4 tyś zł.Jako że jestem z natury oszczędny za poradą kolegi odwiedziłem Fordcar.Czekałem 4 dni na wizytę,auto testowali cały dzień i telefon-głowny winowajca "zawór regulujący ciśnienie w pompie"czy jakoś tak.Koszt 380 zł +220 zł diagnostyka z wymianą,mondi lata bez problemu już 15 tyś km.Jako że mam w rodzinie jeszcze Foczkę,oba te auta naprawiam u nich i jeszcze jak narazie nie miałem zastrzeżeń,no może tylko te terminy.

adlerek 30-03-2009 20:32

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
koledzy, porady... kto w szczecinie po rozsądnych kosztach sprawdzi stan silnika, ciśnienie, turbo itp. i nie zedrze, i rzeczywiście sprawdzi...
a i od immo szukam serwisu

hct10 25-04-2009 22:57

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Gdzie ten Fordcar sie znajduje ?

Aha i znalazłem jeszcze [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Ma ktoś coś ciekawego na ich temat do powiedzenia :)
pozdrawiam

USS_Macio 26-04-2009 07:07

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał hct10 (Post 1148263)
Gdzie ten Fordcar sie znajduje ?

ul. Gryfińska 89, kontakt do nich (091) 4 612 838. Jak nadal nie kojarzysz to polecam Targeo.pl i już będziesz wiedział co i jak.

eker 26-04-2009 15:39

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Dla mnie FordCar na ul. Gryfińskiej to najlepszy warsztat w Polsce . Polecam bez obaw !!

rafir 26-04-2009 17:00

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
WITAM
Mam pytanie gdzie w Szczecinie można fachowo, dobrze i tanio wymienić łączniki stabilizatora. Niby robota prosta ale w dzisiajszych czasach nawet to magicy mogą zepsuć.

wojtbf1 26-04-2009 19:24

Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał rafir (Post 1148668)
WITAM
Mam pytanie gdzie w Szczecinie można fachowo, dobrze i tanio wymienić łączniki stabilizatora. Niby robota prosta ale w dzisiajszych czasach nawet to magicy mogą zepsuć.

Robota faktycznie prosta, jakbyś znalazł kanał to możesz zrobić to sam. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.