Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=267510)

mLODY12 31-07-2017 22:36

Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
Witam,

dużo już*się obczytałem na tym forum o trybie swiateł skandynawskich załączonach na pozycji przelacznika "Auto" jednak nikt tak na prawdę*nie zrobił odpowiedniej instrukcji jak to zrobić i czy to działa. Dlatego tez zadaje pytanie czy jest taka możliwość*i jesli tak to ELM configiem czy IDS? Będe mega wdziećżny za odpowiedz a za creena stawiam piwo :surprise:

bzyq81 31-07-2017 22:58

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
A skandynawskie to chyba dotyczą pozycji 0. Nie zgasi sz całkiem świateł. Na auto działa przyciemnianie zależnie od czujnika światła.

Wysłane z Tapatalk

jaceks 01-08-2017 08:28

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
skandynawskie włacza się z zewnętrznego komputera.
świecą na 0, tylko pozycje P+T i mijania, bez doswietlania zakrętów, bez oświetlenia tablicy, bez ambient light, bez przyciemnienia zegarów.
pozycja Auto dołącza to wszystko, czego brakowało w skandynawach, zależnie oczywiście od czujnika naświetlenia zewnętrznego

mLODY12 01-08-2017 08:50

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
To sorry źle to pytanie sformułowałem. Zależy mi na zmianie w komputerze, żeby na Auto świeciły w dzień i w nocy, nie interesuje mnie świecenie w pozycji 0. Obecnie na Auto załączają mi się tylko i wyłącznie po zmierzchu.

cybershot 03-08-2017 15:03

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
Cytat:

Napisał mLODY12 (Post 2838101)
To sorry źle to pytanie sformułowałem. Zależy mi na zmianie w komputerze, żeby na Auto świeciły w dzień i w nocy, nie interesuje mnie świecenie w pozycji 0. Obecnie na Auto załączają mi się tylko i wyłącznie po zmierzchu.

Ale chcesz aby świecił w Auto przód i tył przez 24h?
Przy skandynawskich możesz ustawić, żeby świecił tylko przód.

rojass 03-08-2017 20:12

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
Ja mam skandynawskie, w trybie Auto świeci przód, po zmierzchu całe auto, łącznie z tyłem.
Ja zrobiłem to poprzez kabel w ELMConfig.

jaceks 03-08-2017 20:20

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
to włącz skandynawskie. na auto będą świecić mijania w dzień i nocy, z paroma drobnymi różnicami

bzyq81 27-08-2017 15:02

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
Zmieniłem na opcję Standard headlight i na 0 ciemność, a na auto działa jak ma działać. Druga opcja with automatic light została. Tak jest najlepiej bo jest możliwość zgasić całkiem światła.

Wysłane z Tapatalk

hansons83 06-01-2018 08:51

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
Cytat:

Napisał rojass (Post 2839222)
Ja mam skandynawskie, w trybie Auto świeci przód, po zmierzchu całe auto, łącznie z tyłem.
Ja zrobiłem to poprzez kabel w ELMConfig.

Witam. Mam ksenony, chce u siebie włączyć taką opcję, jakie dokładnie opcje ustawić w ELMconfig-u? Kiedy zapalają się światła po przekręceniu kluczyka czy po odpaleniu?

Cytat:

Napisał bzyq81 (Post 2850082)
Zmieniłem na opcję Standard headlight i na 0 ciemność, a na auto działa jak ma działać. Druga opcja with automatic light została. Tak jest najlepiej bo jest możliwość zgasić całkiem światła.

Czy deska rozdzielcza zmienia natężenie w trybie auto przy tych ustawianiach?

wilczak 07-01-2018 12:28

Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja
 
w przedlifcie nie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.