Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2018- ] Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=294772)

vegeciak 11-06-2019 21:22

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Wersja ST (produkowana wg. nowej specyfikacji) też ma lakierowaną antenę. Ciekawe, czy od maja zależy to faktycznie od wersji, czy od przypadku i tego, jaki element znalazł się akurat pod ręką...

mastachaz 11-06-2019 21:57

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Mozliwe ze taka jest jak nadkola zeby pasowalo

Fiesta Mk8 ST Line 11-06-2019 22:47

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
jasne... wcześniej nie pasowało, teraz pasuje. Moim zdaniem będzie loteria. Ciekawe tylko dlaczego tego "szczegółu" nie ma na liście zmian 2019.75?

treku 11-06-2019 22:50

Re: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Vignale kombi zamówione z 7.03 dotarło w zeszłym tyg do salonu, typowe zmiany
- brak Keyless w tylnych drzwiach
- słupki A plastikowe - z tekstura materiału - IMO wyglądają ok i na pewno będą się łatwiej czyścić,
- szyby boczne już nie 2-warstwowe ale sa grubsze, poniekąd akustyczne ( opis na szybie / wrażenia sprawdze po odbiorze)
- brak filcu w schowku głownym ! po stronie pasażera - tego po vignale się nie spodziewałem - ta wersja jest tylko wersją, "bieda zmiany" dotyczą widać wszystkich.

Prywatnie uważam, że ford zaprzepaszcza w ten sposób szanse na zmianę postrzegania marki - produkt premium który wykastrowali w ten sposób a w salonie sprzedaży stoją prawie golasy z Keylessem na wszystkich drzwiach i filcyk w schowku też jest... słabo Ford w tej kwestii, reszta wyjdzie w praniu.

weuek 11-06-2019 22:53

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
To są pewnie przypadkowe decyzje. Brak spójnej strategii. Klasyka gatunku. Grunt, że ładny, resztę zauważą nieliczni.

vegeciak 11-06-2019 23:16

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 3141698)
resztę zauważą nieliczni

Ciężko nie zauważyć "surowości" wnętrza. Już wcześniej Focus na tym polu wypadał biednie w porównaniu konkurencji, a po majowych cięciach widać jest jeszcze gorzej - dodali plastikowe słupki (jakby wnętrze nie było wystarczająco plastikowe) i zabrali filc ze schowka.
Na prowadzeniu (=zmiana zawieszenia) auto również straciło, a zaraz się jeszcze okaże, że i wygłuszenie już nie to samo, którym zachwycali się testerzy pierwszych egzemplarzy...

mskgs 11-06-2019 23:40

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
No nic, VW pokaże nowego Golfa i znowu... "król będzie jeden". Szkoda. W sumie śmieszne, samochody sprzedają się chyba jak nigdy dotąd, a Ford mimo tego sobie nie radzi za bardzo. Chociaż patrząc na burdel jaki tam panuje to przestaje mnie to dziwić. :)

weuek 12-06-2019 04:46

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Plastikowe nakładki słupków (wszelkich) to, moim zdaniem zaleta. Bo te materiałowe łatwo ubrudzić czyszcząc deskę/inne plastiki. Od niedawna mam materiałowe, to wiem, co piszę.

blablawla 12-06-2019 07:28

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Co do słupków to się zgodzę. W poprzednim aucie miałem jasne materiałowe i po pewnym czasie od dołu nie wyglądały już specjalnie.

Niestety martwią mnie kolejne nieprzewidziane cięcia.
Jakim cudem może nie być filcu w schowku? Przecież wszystko będzie grzechotać.
Ze względów niezależnych odbiorę auto dopiero w przyszłym tygodniu.
Mam nadzieję, że czar nie pryśnie przy pierwszym spotkaniu :)

Hooch180 12-06-2019 07:44

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Cytat:

Napisał blablawla (Post 3141728)
Jakim cudem może nie być filcu w schowku?

Ja swój schowek wymontowałem (5min roboty) i zaniosłem do tapicera. Mam pięknie wy tapicerowany w całości za 100zł.

Wiem, że oczekujesz czegość więcej w tej cenia. Ale na szczęście takie pierdoły da się samemu łatwo dorobić niskim kosztem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.