Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubuska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306012)

petakks 08-02-2020 18:34

Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów
 
Witajcie Panowie, czy ktoś z was robi moze aktualizacje Converse + w mondeo MK4?
oraz druga rzecz, moje xenony już lata świetności mają za sobą i chciałbym coś w tym zrobić. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie w Naszych okolicach? Albo jakieś namiary na kogoś kto zajmuje się takimi naprawami w lubuskiem i ościenne województwa.

TOMAS 08-02-2020 18:48

Odp: Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów
 
Jest taki dział jak usługi, poszukaj a będziesz wiedział kto to robi. Za reklamę można dostać nagrodę

tedi_k 08-02-2020 19:34

Odp: Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów
 
Cytat:

Napisał TOMAS (Post 3221798)
...Za reklamę można dostać nagrodę

W kontekście pytań jak to powyżej ten punkt regulaminu forum obowiązuje czy też nie?

§23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona.
Za reklamę uważa się prezentację oferty towarów i/lub usług i zachęcanie do skorzystania z nich. Zainteresowanych tą formą prosimy o kontakt.
Za reklamę nie uważa się podawania odpowiednich danych (nazwa, adres, telefon) na prośbę innej osoby.
Login w postaci adresu internetowego może zostać potraktowany jako reklama.


Pytam z ciekawości, bo zapisy regulaminu jakie są każdy widzi - natomiast praktyka wydaje się w zależności od nastroju...

petakks 09-02-2020 11:28

Odp: Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów
 
Dzięki pomocy innych na priv dostałem namiary na odpowiednie osoby. Dziękuję

A co do reklamy to jeżeli dobrze rozumiem to tematy typu jaki dobry mechanik w lubuskiem, gdzie założyć LPG itd to też reklama czy źle mi się wydaję?

rooberrt 23-06-2020 08:45

Odp: Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów
 
[QUOTE=petakks;3221967]Dzięki pomocy innych na priv dostałem namiary na odpowiednie osoby. Dziękuję

Witam, można prosić o te namiary i ewentualną informacje ile takowe usługi w Lubuskiem kosztują?

mjoker 06-08-2020 10:39

Odp: Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów
 
Cytat:

Napisał TOMAS (Post 3221798)
Jest taki dział jak usługi, poszukaj a będziesz wiedział kto to robi. Za reklamę można dostać nagrodę

A gdzie ten dział usługi, bo szukam i nie mogę znaleźć.

leszcz 06-08-2020 10:47

Odp: Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów
 
Cytat:

Napisał mjoker (Post 3272054)
bo szukam i nie mogę znaleźć.

o tu : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

o0owilkuo0o 03-08-2021 16:28

Odp: Aktualizacja Convers + oraz regeneracja xenonów
 
Cytat:

Napisał petakks (Post 3221967)
Dzięki pomocy innych na priv dostałem namiary na odpowiednie osoby. Dziękuję

A co do reklamy to jeżeli dobrze rozumiem to tematy typu jaki dobry mechanik w lubuskiem, gdzie założyć LPG itd to też reklama czy źle mi się wydaję?

Czy jest opcja jeszcze dostać ten namiar?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.