Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Dołożenie dokładek z wersji titanium s (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=277431)

jujor 02-03-2018 12:38

Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
4 załącznik(i)
Przymierzam się do dołożenia nakładek z wersji titanium s do swojego s-maxa titanium ;) Proszę o rozjaśnienie i odpowiedź:
- czy dokładki są montowane do zwykłego zderzaka czy trzeba kupić cały zderzak z titanium s?
- w skład pakietu wchodzą: nakładka tył z dyfuzorem (na 1 lub 2 końcówki), progi, małe nakładki przy nadkolu, dokładka z przodu na dole zderzaka + grill, lotka na klapę

Czy coś pominąłem? Czy wystarczy kupić brakujące części, pomalować i po prostu dorzucić do moich zderzaków? Czy odblaski z mojego zderzaka tylnego pasją w otwory tego z titanium s?

O ile ze znalezieniem ogłoszeń na dokładki przód/tył nie mam problemu to jakoś nie mogę znaleźć tej lotki na klapę - czy to występowało osobno czy razem z klapą?

Dla ułatwienia wrzucę fotki auta do którego ma to być dołożone, z góry dzięki za pomoc.

totek2 02-03-2018 13:02

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
Można dołożyć na zwykły przedni zderzak.
Części chyba wszystkie wymieniłeś.
Lotkę najlepiej kupić oryginał z ASO, coś ok 1200zl.

jujor 02-03-2018 13:30

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
Czyli kupuje same nakładki takie jak np. tu:
przód: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
tył: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

i to będzie pasować bez żadnego kombinowania do mojej wersji?

totek2 02-03-2018 13:34

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
Zderzak przedni jeżeli jest w dobrym stanie to lepiej w całości pomalowwać i założyć niż odcinać hokeja i przekładać do Twojego.
W tylnym przekładasz czujniki i odblaski.
Jak tak robiłem i wszystko pasuje.
W przedni sderzaku myszą jeszcze być uchwyty do czujników parkowania bo Twoje nie będą pasować.

jujor 02-03-2018 13:43

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
Ok dzieki wielkie za rady!

Jeśli to nie problem to czy mógłbyś mi napisać czy kupowałeś nowe części czy raczej polowałeś na allegro/olx? Ile Cie wyszło finalnie dołożenie tych dodatków?

totek2 02-03-2018 13:45

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
Zderzaki kupowałem używane, uchwyty czujników nowe, progi nowe. Ale cen już nie pamiętam

jujor 03-03-2018 09:17

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
Czy ten grill będzie pasował?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wygląda inaczej niż większość na allegro, chodzi o kratkę przy miejscu na rejestrację. Jest nowy i kupiłbym go ale nie chce wtopić...

totek2 03-03-2018 12:22

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
A to nie jest chińczyk?

jujor 03-03-2018 12:24

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
Na drugim zdjęciu są wszystkie oznaczenia, wolę spytać bo w tych częściach zupełnie nie siedzę... Wygląda inaczej niż ten standardowy ale jest nowy w fajnej cenie dlatego mnie zainteresował :) co myślisz?

totek2 03-03-2018 12:26

Odp: Dołożenie dokładek z wersji titanium s
 
Jak cena Ci odpowiada to bierz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.