Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Drzwi do hatchback i combi są tych samych wymiarów? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=278718)

szopenus 18-10-2011 08:32

Jak dobrać drzwi przednie do sedana?
 
Witam serdecznie. Posiadam całkiem przyzwoitą foczkę, z jednym mankamentem. Drzwi przednie lewe są w połowie koloru naturalnego, w połowie zaś już przefarbowane na rude. Niebawem się rozlecą. Planuję zakup używanych (samej blachy) i wymianę. Napiszcie mi proszę, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy wyborze. Czy znaczenie ma centralny zamek w drzwiach, elektryczne szyby, kraj pochodzenia auta, dokładny rok produkcji, wersja w przypadku przednich drzwi (sedan, hatchback, kombi) itp. Mogłem zapomnieć o wielu kwestiach. I jak sądzicie, czy jest duża szansa, że będzie to po złożeniu do kupy jeździć, nie wiać, nie przeciekać? Pozdrawiam

SNOWMENN 18-10-2011 21:15

Odp: Pomoc w zakupie drzwi
 
Będzie pasować, sam wymieniałem tylne wrota do mojej Foki . Jak poszukasz znajdziesz nawet kolor który Cię interesuje.
Czy będzie wiać ? Zależy czy kupisz furtkę która jest dziewicza .

szopenus 02-01-2012 10:17

Odp: Pomoc w zakupie drzwi
 
A jak jest z dopasowaniem drzwi? Jakie typy nadwozia wchodzą w grę w kwestii przednich drzwi dla sedana? 3D na pewno nie podejdą, a orientuje się ktoś jak jest np. z kombi? Nie chciałbym kupić sobie np. na allegro drzwi, których nie zamontuję. Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie. Ew. gdzie pytać? Pozdrawiam

Marek 02-01-2012 11:17

Odp: Pomoc w zakupie drzwi
 
Cytat:

Napisał szopenus (Post 1759460)
Jakie typy nadwozia wchodzą w grę w kwestii przednich drzwi

Wszystkie oprócz 3d.Przednie drzwi będą pasować.

szopenus 10-01-2012 07:38

Odp: Jak dobrać drzwi przednie do sedana?
 
Dzięki. Wszystko już wiem, mam nawet upatrzone drzwi i nasunęło się kolejne pytanie, które wcześniej nie przyszło mi do głowy. Czy nie stanowi problemu fakt, że drzwi pochodzą od wersji angielskiej? Planuję przy tym wykorzystać samą blachę przekładając resztę od siebie. Sądzicie, że powinno grać? Dzięki i proszę o w miarę szybka odpowiedź, bo muszę się decydować na te drzwi. Pozdrawiam.

kiceq 11-01-2012 23:40

Odp: Jak dobrać drzwi przednie do sedana?
 
Jeżeli będziesz wszystko przekładał to powinno grać w stu procentach. Problemy byłby jedynie jeśli chciałbyś przełożyć angielskie drzwi z wiązką od szyby i ewentualnie centralny zamek

Autofocus 12-01-2012 12:20

Odp: Jak dobrać drzwi przednie do sedana?
 
Racja,angielski drzwi mogły sprawiać problemy i nie pasować,oraz ewentualnie wersja 3 drzwiowa,ale w Twoim wypadku nie ma takiej obawy. Jeżeli dobrze złożysz,to nic nie będzie przeciekać.

kowals 14-09-2015 15:39

Czy drzwi od kombi pasują do hb?
 
Szukalem na różnych forach ale nie moglem znaleźć. Czy drzwi od kombi pasuje do hb focus mk1?

wojtekn 14-09-2015 16:08

Odp: Czy drzwi od kombi pasują do hb?
 
Przednie tak tylne nie. ;)

kowals 14-09-2015 19:33

Odp: Czy drzwi od kombi pasują do hb?
 
A jak jest z przednim i tylnim zawieszeniem?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.