Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford EcoSport (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=195)
-   -   [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=277408)

jaceks 07-11-2019 13:00

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
już może za późno, ale zmierzyłbym przy otwartych drzwiach wysokość fotela-siedziska od ziemi-gruntu. przy tych samych ustawieniach, np. najniżej opuszczony fotel i najwyzej podniesiony fotel

kolopeter 26-11-2019 11:51

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
jeszcze raz pytanie o zawieszenie.
czy ktoś porównywał zawieszenie w wersji stline do wersji standardowej? powiem szczerze, ze w mojej okolicy mam bardzo złe drogi. i zastanawiam się, czy nie zmienić sprężyny na standardowe. W tej chwili na dobrej drodze z twardym zawieszeniem można sobie na duzo pozwolić, auto trzyma się mocno drogi ...aż dziwne wrażenie.Chyba wolałbym, aby się lekko przechylał , to wtedy wiedziałbym ,ze przeginam. A na zlej drodze , studzienkach , to pukanie w zawieszeniu. Wiem ,ze to rzecz względna - doznania- ale może ktoś cos opisze.

redhot 29-11-2019 17:26

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
Mam dość nietypowe pytanie .... czy to auto w wersji ST Line z sync 2,5 ma odtwarzacz CD ? Za dwa tygodnie odbieram i sam się przekonam ale przyszły użytkownik (żona) musi to wiedzieć TERAZ :D

Toscana 29-11-2019 18:59

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
CD jest w opcji za dopłatą, więc jeśli nie dobieraliście, to nie będzie.

TOMAS 18-12-2019 18:09

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
2 załącznik(i)
Cytat:

Napisał Toscana (Post 3148383)
Daj, proszę, znać, co odpiszą

Generalnie Ford się wypiął zmianą modelową. Na wysokości zadania stanął salon, który zamówił schowek i szyny. Okazało się, że jeszcze potrzebne podkładki, na które długo musieliśmy czekać.

Dziś finalnie dzięki Panu Tomkowi z Bemo Motors Ustawio, który pilotował temat mamy już schowek w aucie.

Pawlik257 19-12-2019 06:05

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
Aż dziwne że w ST-Line zapomnieli lub nie dają tego schowka. Ja go mam w Titanium i wożę puki co powietrze :)

TOMAS 19-12-2019 07:34

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
Schowek wypadł z produkcji od maja/czerwca 2019, wiem gadżet, ale będę miał miejsce na skrobaczkę, apteczkę czy nawet instrukcję aby schowek klimatyzowany był w pełni funkcjonalny.

B4Bci4 z Bydzi 04-02-2020 11:41

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
Hey, czy ktoś posiada aktualny cennik lub jakiś link, strona Forda to totalna porażka, byłem w salonie mówią mi co innego niż jest w cenniku na stronie

Kuczew 05-02-2020 07:48

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
Olx?

Kuczew 13-02-2020 14:18

Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
 
To może i ja coś dorzucę.
Kupiłem po demonstracyjnego dwulatka. Bogato wyposażona wersja ST-Line, brakuje jej tylko fabrycznej nawigacji i czujników martwego pola. Auto komfortowe, w sezonie zimowym szczególnie doceniam pakiet zimowy. W trzy miesiące zrobiłem nim nieco ponad 3k km. Ze spalaniem nie mogę zejść poniżej 8L/100 km :D
Jedyne co mnie drażni w aucie to trzeszczące plastiki na dziurach.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.