Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Czy mam wersję titanium ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=282409)

lotek 18-06-2018 08:44

Czy mam wersję titanium ?
 
Witajcie,

Od kilku miesięcy posiadam smaxa z 2007 roku 2.0 duratec. Ostatnio przeglądałem papiery, które otrzymałem od sprzedającego i w książce serwisowej, w opisie pojazdu mam wpisana wersje titanium. I teraz pytanie, czy taka faktycznie jest? Może opisze poniżej co posiadam i pomożecie w potwierdzeniu lub zaprzeczeniu ?
Grzane fotele, panorama, spryski, tempomat, elektryczny fotel ( ale tylko góra dół), przyciemnione tylne szyby, klimatronik, 3 rząd foteli, converse ale bez +, 4 szyby elektryczne, grzana szyba przednia, wydaje mi się, ze fotele chyba są troszkę wygodniejsze niż standardowe ale może się mylę :). To tak z ważniejszych rzeczy, chyba ze o czymś zapomniałem.

bzyq81 18-06-2018 08:46

Odp: Czy moj smax to wersja titanium
 
Mam podobne wyposażenie i tez titanium. Znaczne różnice są dopiero w titanium S. Ta literka dużo zmienia.

Wysłane z Tapatalk

lotek 18-06-2018 09:04

Odp: Czy moj smax to wersja titanium
 
A możesz chronologicznie, zaczynjąc od podstawowej, wypunktować wersje wyposażenia jakie wychodziły w smaxach mk1? Titanium to chyba jest przedostatnia?

cliner 18-06-2018 09:55

Odp: Czy moj smax to wersja titanium
 
W Anglii Titanium w tym roczniku miało od startu Converse+,18" felgi,itd.Nie miałem Titanium X,ale Sony że zmieniarką,pełna elektryka siedzeń z pamięcią (grzanie i wentylowanie),lusterka też z pamięcią,BT i wybieranie głosowe, tempomat (dołożone ACC),szyba front i panorama z filtrem UV, halogeny z AFS.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

lotek 18-06-2018 10:08

Odp: Czy moj smax to wersja titanium
 
Cytat:

Napisał cliner (Post 2994351)
W Anglii Titanium w tym roczniku miało od startu Converse+,18" felgi,itd.Nie miałem Titanium X,ale Sony że zmieniarką,pełna elektryka siedzeń z pamięcią (grzanie i wentylowanie),lusterka też z pamięcią,BT i wybieranie głosowe, tempomat (dołożone ACC),szyba front i panorama z filtrem UV, halogeny z AFS.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Ale piszesz o MK1?. Mój jest z Danii. Radio ma zwykłe, 6000CD.

cliner 18-06-2018 10:55

Odp: Czy moj smax to wersja titanium
 
Mk1 ze sierpnia 2007.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

lotek 18-06-2018 11:00

Odp: Czy moj smax to wersja titanium
 
No to u Ciebie jest dużo więcej aniżeli u mnie. Ty masz titanium i ja też?? Hmm dziwne :)

cliner 18-06-2018 12:00

Odp: Czy mam wersję titanium ?
 
Różne rynki krajowe... Miałem S-Maxa...Teraz jest trochę mniejsze wozidło.W Anglii były wersja LX,Zetec i Titanium.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

lotek 18-06-2018 12:06

Odp: Czy mam wersję titanium ?
 
Czyli reasumując, moje auto to jest Titanium, z tym że na rynek Duński?

latar 18-06-2018 12:31

Odp: Czy mam wersję titanium ?
 
Wyposażenie właściwie niewiele ma do rzeczy. Różnica między Trend a Titanium była głównie w tapicerkach i chromach. W titnaium równie dobrze mogło wylądować bazowe radio.

Wersję możesz sprawdzić w Etis [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Musisz się zarejestrować jako niezależny warsztat i sprawdzić w opisie pojazdu w Główne funkcje->Wersje albo podaj VIN.

I teraz:
Seria 40 - Trend
Seria 50 - Titanium
Seria 60 - Titanium S
ale nie mnie ktoś skoryguje z tymi cyferkami bo ulotniło mi się ździebko. @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.