Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|warmińsko-mazurska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Zloty cotygodniowe:) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=121493)

tomek3105 31-01-2011 18:05

Zloty cotygodniowe:)
 
Witajcie aaa mam pomysł może zorganizujmy taki cotygodniowy zlot fordzików ??
:) Np koło 19 na spokojnie widziałem że klub vw i hondy ma takie zloty czemu my byśmy nie mogli??:) Co wy na to??

AdamGaL 31-01-2011 18:32

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
wg spoko, ale.. właśnie zawsze jest ale, w przeciwieństwie do Nas - a widze co sie dzieje w WM - honda i vw sa bardzo dobrze zorganizowanymi ekipami i tam takie akcje zawsze wypalą, a u nas.. u nas na spota raz na miesiąc jest problem sie ustawić, dlatego ja zaczołem śmigac na spoty focusów

marko37 31-01-2011 18:52

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
Witam.A wziołes pod uwagę że nie zawsze wszystkim pasuje termin ustalany.Mozetrzeba zacząć od planowania z jakimś wyprzedzeniem ale nie na tydzień przed tylko dużo wcześniej

AdamGaL 31-01-2011 19:26

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
marko37 moje zdanie znasz i odpowiedź na pw otrzymałeś, i jak juz wspomniałem ja jestem za, ale co na to reszta?? a jest nas troche :D

tomek3105 31-01-2011 22:09

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
słuchajcie przyjezdzają ci co moga można ustalic termin nie wiem przykładowo na środę godz 19 parking carrefour za tydzien zeby zacząć, żeby sie wszyscy zapoznali :)

mouzes 31-01-2011 22:31

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
Cytat:

Napisał AdamGaL (Post 1589149)
wg spoko, ale.. właśnie zawsze jest ale, w przeciwieństwie do Nas - a widze co sie dzieje w WM - honda i vw sa bardzo dobrze zorganizowanymi ekipami i tam takie akcje zawsze wypalą, a u nas.. u nas na spota raz na miesiąc jest problem sie ustawić, dlatego ja zaczołem śmigac na spoty focusów

jak mnie wkurza takie porównywanie

na zeszłorocznym rankingu klubów motoryzacyjnych byliśmy wysoko ponad VW i Hondą jak by ktoś nie wiedział (bodaj 3 miejsce w całej Polsce). Jesteśmy klubem duzo lepiej zorganizowanym. W odróznieeniu od VW i Hondy mamy więcej niż jeden duzy zlot rocznie, a cotygodniowe spotkania sympatyków forda, jakbyście nie wiedzieli, odbywają się w strefach zxachodniopomorskiej, małopolskiej, mazowieckiej i łódzkiej. Reszta może nie cotygodniowo, ale też spotyka się dość często. więc takie gadanie że inni są lepsi po prostu mnie wkurza.

dodatkowo teraz rozkręca sie strefa pomorska i mam nadzieję że już jej tak na stałe zostanie :)

TOMAS 31-01-2011 22:38

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
W zachodniopomorski rozkręcanie trwało grubo ponad rok, wiec Panowie do dzieła. Nie od razu Rzym zbudowano

Wojtek 31-01-2011 22:39

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
Zasada spotów jest jedna i niezmienna.
Nie wolno patrzyć się na innych , że ktoś inny się zajmie organizacją spotu.

Czasami trzeba wykazać trochę zaangażowania i samemu się tym zająć.
Wystarczą chęci i determinacja.

Jak się zrobi trochę cieplej to zaproście nas do Waszej strefy na spota , a chętnie przyjedziemy na grilla. Nas pewnie będzie kilkanaście osób...

AdamGaL 01-02-2011 15:14

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
mouzes - jak mnie denerwuje takie lamentowanie jak u ciebie... pisze poprostu jak to u nas jest i już, prawda niestety jest okrutna :/

nie zmienia to jednak faktu że jest nas paru gotowych na takie spoty, dlatego też jezeli tylko moge to jeżdżę na wiekszość ( nie pisze że każdy) spotów jakie są organizowane u nas.

z tym zaproszeniem innej strefy to juz w tamtym roku miało to być i ... domyslcie sie sami co było..

No to tyle z OT i czekamy dalej na odzew naszem strefy WM.

tomek3105 01-02-2011 19:06

Odp: Zloty cotygodniowe:)
 
Słuchajcie to ustalmy termin jakiś np w tygodniu w nastepnym nie wiem hmm środa na 19 parking carrefour na przykład?? co wy na to ??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.