Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=2877)

VIKI 22-11-2004 16:22

JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ
 
Witamy :!: wszystkich nowych klubowiczów i zapraszamy do wklikania kilku zdań o sobie :!: :wink:

Dj Brabus 23-11-2004 09:52

Lady VIKI widzę, że swoją obecność zaznaczasz dość mocno na wszystkich forach :lol: - bardzo dobrze!! :wink: Widzę, że namowy moje oraz senior Kuny poskutkowały... 8-) ;) Przede wszystkim dzięki Tobie, Forum Forda stanie się NIE TYLKO Forum męskiej części właściceli tej marki!!
P.S. Czy ja też tu mam coś o sobie napisać? 8-) :wink:

VIKI 23-11-2004 12:39

Cytat:

żebyś była pierwszą damą naszego forum o której każdy mężczyzna usłyszy (i przeczyta!)
to mi prosze wykasować :wink: to nie o to chodzi :!:

Na początek dzięki za miłe słowa buziak:!: nawet mnie zaskoczyłeś :!:

Pomarańczowy kotku to niestety nie przez wasze namowy :twisted:
no dobra może troszeńku.... :wink: no zarejstrować się i się nie odzywać.....hhhmmmm to się troszke mija z celem.Te "rozmowy"to jeden z przyjemniejszych sposobów na to aby więcej się dowiedzieć na temat bbbrrrmmmm.A przy okazji "poznać "ludzi którzy też się tym interesuja :)))

To temacik dla nowych bo sama na początku go szukałam :twisted:
Ale zrobimy wyjątek i z ciekawością poczytam co o sobie na smarujesz :P
aaa no mozna by go przykleić :wink:

Dj Brabus 23-11-2004 13:27

Cytat:

Napisał VIKI
to mi prosze wykasować :wink: to nie o to chodzi :!:

Co wykasować? Chyba samo gdzieś się zapodziało... :wink:

Cytat:

Napisał VIKI
Na początek dzięki za miłe słowa buziak:!: [/b]nawet mnie zaskoczyłeś :!:

Ojjjjejjj!!! :oops: :D No cała przyjemność po mojej stronie!! :) Jeszcze nie raz Cię zaskoczę!! :P

Cytat:

Napisał VIKI
to się troszke mija z celem.Te "rozmowy"to jeden z przyjemniejszych sposobów na to aby więcej się dowiedzieć na temat bbbrrrmmmm.A przy okazji "poznać "ludzi którzy też się tym interesuja :)))

Bardzo popieram takie podejście!! 8-) Cieszę się, że nie boisz się pokazać na forum, które niestety prawie w całości zostało zdominowane przez męską część naszego społeczeństwa! Był kiedyś taki topik n/t "zaawansowania" kobiet w motoryzacyjnym światku i wspólnie z forumowiczami doszliśmy do wniosku, że co jak co, ale kobiety w dzisiejszych czasach dorównują mężczyznom pod względami znajomości motoryzacji a nawet przewyższają (sam znam to z własnego doświadczenia - mam firmę motoryzacyjną i do czynienia z różnymi klientami...). Miło, że do forum jakby nie patrzeć stricte motoryzacyjnego i technicznego podchodzisz na luzie i z humorem!!! :)

Cytat:

Napisał VIKI
Ale zrobimy wyjątek i z ciekawością poczytam co o sobie na smarujesz :P

Mnie tu zna bardzo dużo osób więc już troszku czasu upłynęło od mojego przywitania! :lol: Jeśli chcesz coś o mnie wiedzieć, więcej znajdziesz w PROFILU lub konkretniej na PW... :wink:
Cytat:

Napisał VIKI
aaa no mozna by go przykleić :wink:

Z tym zwróć się do Pana Kierownika Jacka - on Ci pomoże!!

Sqad 25-11-2004 21:44

No to Witam wszystkich!!!

Po pierwsze to musze troche opanować obsługe forum ustawień profila itp.

Jako że macie Na forum stosunkowo mało chyba posiadaczy Forda Probe to ja postram się
zasilić szeregi klubowe w miare moich możliwości czasowych.

PS> Czytałem już wszystkie posty w dziale Probe (nie jest ich za wiele), a to pewnie dla
tego że większość posiadaczy probasów londuje na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], a jeszcze tak się
składa że te osoby co się udzieliły na forum to wszstkich znam i to osobiśćie i jeszcze
troche osób.

I dodam na koniec czym się poruszam. A wiec jak się domyślacie jest to Ford no i pewnie
Probe :D w wersji 2.2T z 92 roku. I pomykam po wawce.

Jacek 25-11-2004 22:14

A witamy :)
Mam tylko takie pytanko - czy aby znaczek oznaczajacy plec (ten przy nicku) masz dobrze ustawiony? Bo z tekstu co innego wynika.... :)
Jakby co, to wlasnie w profilu sie zmienia.... 8-)

Sqad 25-11-2004 22:19

He he dzięki za ten znaczek już poprawiam

Dj Brabus 26-11-2004 09:53

Witaj Squad na forum i w Klubie! Do pełni szczęścia mógłbyś sobie dopisać w profilu jakim samochodem jeździsz - wówczas podobnie jak u mnie i kolegi Jacka pojawi się u Ciebie podpis pod nickiem! Jest to bardzo przydatne i pomocne dla innych użytkowników (niestety nie każdy rozszyfruje, że rysunek samochodu pod Twoim postem przedstawia Probe... ;)) To taka dobra rada!!

Miłego surfowania po forum!!

Sqad 26-11-2004 11:31

Z miłą chęcią bym to wpisał ale jakoś mi to zmian nie akceptuje i nic się nie zminia :evil:

Greg 26-11-2004 12:08

Witaj , forum powiekszy sie o kolejnego kierowce z wawy :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.