Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   O wszystkim i o niczym (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89137)

tomek81ostr 24-01-2010 17:41

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Ja nie chce krakać, ale po ostatniej modernizacji układu paliwowego nie mam żadnych problemów z odpalaniem. Zobaczymy jak jutro rano odpali po całym weekendzie nie ruszania samochodu:)...

tomek81ostr 25-01-2010 18:06

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No i wykrakałem... Jak silnik powiedzmy już chciał zapalić to niestety ale akumulator nie dał rady mocno zakręcić...echh i lipa

Mitaro 25-01-2010 21:29

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No to Tomku rąsia. Ja też jadę MZK jutro do pracy. Mój tez przy -17'C nie odpala :( Aku zaprzestał współpracy, strajkuje i czeka na globalne ocieplenie.

Basia 26-01-2010 08:44

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał Żabka13 (Post 1341759)
Orientujecie się może gdzie w Kielcach dostane komplet śrub do głowicy? Nigdy nie kupowałam więc może ktoś wie? Nowe by mi się przydały bo piszą że starych lepiej nie dawać, a chcę mieć zrobione porządnie.
No i zima nas dopadła na całego, jak sobie radzicie w takie mrozy z odpalaniem autek?

Witam śruby do swojego autka dostaniesz w sklepie Forda przy ul. Warszawskiej.
Możliwe że są droższe niż byś kupowała w innym sklepie ale za to oryginalne i to jest najważniejsze.
Pozdrawiam.

Żabka13 26-01-2010 15:36

Odp: O wszystkim i o niczym
 
dzięki, mam nadzieje ze cenowo tam ze skóry nie obdzierają 8) ale w ogóle ciężko ta rzecz zakupić, kurcze oby ta zima jak najszybciej przeszła bo mam jej dość już...

Basia 27-01-2010 11:06

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał Żabka13 (Post 1344202)
dzięki, mam nadzieje ze cenowo tam ze skóry nie obdzierają 8) ale w ogóle ciężko ta rzecz zakupić, kurcze oby ta zima jak najszybciej przeszła bo mam jej dość już...

A jak chcesz jeszcze taniej dużo taniej to pojedź na ul. 1-go maja 122 w domku jednorodzinnym po prawej stronie jadąc od wiaduktów tam co będziesz chciała to kupisz używane, nowe, zamienniki, czego dusza zapragnie.

tomek81ostr 27-01-2010 20:55

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No jak tam wasze autka tej zimy??? Ja już się uporałem i jak na razie odpukać... odpalam rano bez większych problemów....--hmm no może jeszcze poza mała usterka przewodu paliwowego, który rano nie fortunnie pękł i większą część moich zapasów paliwa wywalił prosto pod samochód:( Ale usterka usunięta i znów staję się szczęśliwym posiadaczem scorupki :)

"aż się samo ciśnie na usta aż do następnej usterki....."

radada 28-01-2010 07:00

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Z odpaleniem bez problemu , wymieniłem akumulator, ale fajnie było 3 - 4 tygodnie temu. Kierując się lenistwem (mam garaż jakiś kilometr od mojego bloku) samochód został na noc pod blokiem podczas padającego śniegu z deszczem marznącego na karoserii. A tu rano zonk, lód grubości 5-7mm i brak możliwości otworzenia wszystkich drzwi.

tomek81ostr 28-01-2010 07:10

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No moja Scorupcia i dzisiaj mnie nie zawiodła:)...

Żabka13 29-01-2010 09:32

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał Basia (Post 1345255)
A jak chcesz jeszcze taniej dużo taniej to pojedź na ul. 1-go maja 122 w domku jednorodzinnym po prawej stronie jadąc od wiaduktów tam co będziesz chciała to kupisz używane, nowe, zamienniki, czego dusza zapragnie.

znalazłam numer telefonu na zumi dzwonie a tam części do ciężarówek maja:( to jak tam jest adres się zgadza ale tzn. że to jest ten sam numer i telefonu nie maja bo już nie rozumiem...nie mam kiedy pojechać wole się telefonicznie zapytać


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.