Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   O wszystkim i o niczym (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89137)

Basia 31-01-2010 14:45

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Ale o co chodzi Żabka13 zły ten adres ci podałem czy co?

Żabka13 01-02-2010 09:45

Odp: O wszystkim i o niczym
 
no:) ale to nic, to nie będzie 1-go maja 122 tylko pewnie gdzieś w pobliżu na tej samej ulicy, nie się nie stało i tak kiedyś przy okazji znajdę. Akurat Scorpio to auto które zawsze wkładu wymaga:fcp2

Basia 01-02-2010 15:02

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Nie przejmuj się wkładu finansowego potrzebują wszystkie autka nawet nowe.
A propo jest to ulica 1-go Maja ale numer 222c sorki musiała mi się jedynka z 2 pomylić.podam ci telefony do nich: 041 368 43 74 to jest do sklepu bezpośrednio do sprzedawcy to : 0694893995 i 0607197283 i teraz to napewno bez pomyłki jest kilka razy sprawdzałem.

jery02 01-02-2010 15:34

1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał tomek81ostr (Post 1336776)
Hej hej

Doszedłem do wniosku że przyda nam się i taki temat gdzie można popisać o głupotach i sprawach nie do końca związanych z wyżej do tej pory wymienionych:) Dzięki czemu unikniemy zaśmiecaniu konkretnych tematów...:)???



Mam nadzieję że się przyjmie moja sugestia:one: ???

Bardzo mi się to podoba ta opcja :mrgreen:.
Brawo tomek81ostr oby więcej takich osób, a strefa będzie żyć :D

A propo Panowie i Panie głosujcie:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...][Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Basia 01-02-2010 16:00

Odp: O wszystkim i o niczym
 
zagłosowałem a jakże

Basia 01-02-2010 19:06

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Hej koledzy, scyzory!!! kurde Kielce zasypało to nie znaczy że nie ma nic do zrobienia, ja wiem że nie da rady nic robić przy naszych bolidach bo śnieg i zimno ale komputerów chyba nie trzymacie na dworzu.
Nie wierzę że nikomu nic się nie psuje nie chciałby o coś zapytać.

tomek81ostr 02-02-2010 05:47

Odp: O wszystkim i o niczym
 
ale pamietajmy też, że forum nie jest tylko od psucia!!!A może po prostu ktoś chciałby się czymś pochwalić lub podzielić jakąś informacja:)...

Żabka13 02-02-2010 17:18

Odp: O wszystkim i o niczym
 
To nic pomyłki się zdarzają :)) Basiu (a czemu taki nick?- ciekawość pierwszy stopień do piekła he,he). Głosujemy oczywiście wszyscy solidarnie;) A jakiś czas obywam się bez skorupki i nadal niektórych ciekawych części poszukuje, jak np.uszczelka rury kolektora dolotowego... jakże mi to nic nie mówi :diabel2: na szczęście ja się w tym brudzić nie muszę bo szkoda by było moich paznokci g:D . Zima coś już jak na mnie za długo trzyma , nie lubię marznąć okropnie i w teka pogodę lenistwo się udziela wszystkim

Basia 02-02-2010 19:37

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Witaj jak to z kobietami dopuścić do samochodu to na żelazko przerobią :lol:
Sorki ale tak czasem bywa że jak kobieta wsiądzie do auta to musi być wszystkiego na ful płyny, paliwo,itp i tylko by jeździły, ale nie piszę że wszystkie są wyjątki jak ty które dążą do czegoś nowego dziwnego jak np samochodzik.:one:
Jak czegoś nie będziesz wiedziała jest nas tu tylu że ci pomożemy.
A co do nicku mojego to już tyle razy pisałem ale co tam tobie napiszę jeszcze raz: moja Żonka ma na imię Basia więc taki pomysł się wzioł z tego właśnie próbowałem użyć mojego imienia i wielu innych lecz niestaty nie były dostępne zostało to i tak już będzie bo mi się podoba, tak a propo jak by co to Grzegorz mam na imię.

Mitaro 02-02-2010 19:43

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Czy ktoś z naszych był na pakoszu na hamowni? Bo poskładałem ten mój wynalazek (no jeszcze nie do końca bo całej elektroniki nie ogarnąłem w 100%) który się już toczy o własnych siłach i chciałem zobaczyć co nawyczyniałem. Może ktoś już się tam sprawdzał i wie jakie mają ceny?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.