Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   O wszystkim i o niczym (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89137)

tomek81ostr 18-01-2010 23:23

Hej hej

Doszedłem do wniosku że przyda nam się i taki temat gdzie można popisać o głupotach i sprawach nie do końca związanych z wyżej do tej pory wymienionych:) Dzięki czemu unikniemy zaśmiecaniu konkretnych tematów...:)???



Mam nadzieję że się przyjmie moja sugestia:one: ???

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


link do historii...czyli mini spocik górali nisko piennych:)... Oby w tym roku udało się nam lepiej...

Basia 19-01-2010 10:37

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Pewnie że się przyda, coś do luźnych pogadanek jestem za a nawet 3 razy za...
Pozdrawiam.

tomek81ostr 19-01-2010 16:42

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No i nie jest dobrze, żaden szrot w Ostrowcu, żaden warsztat ani nikt z zaprzyjaźnionych osób od forda nie posiada takiego rozrusznika...echh

A podróż MPK do pracy przyprawiła mnie dzisiaj o dreszcze znajdując się w samym środku babć przekup...cholernie zimnym autobusie, gdzie przez szybę można zobaczyć tylko szron i nic więcej...

Dobrze że są ferie i młodzieży szkolnej nie ma dzięki czemu znalazłem nawet miejsce siedzące:)

Mitaro 19-01-2010 21:49

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Aaaa bo z wami się tak umawiać na jakiś spot. Jak rzucił jeden hasło na sierrafan to w 6dni się zebraliśmy i było spotkanie na miedzianej górze. Niby było nas mało, tylko 5aut (bo była mowa żeby trochę polatać bokiem po tym śniegu) ale po paru kółkach, dojechało 3 beemki i nawet jeden poldonos :) No i fajnie było. Ale były straty, pokrzywione felgi i przestawiony kosz na śmieci :) Niestety jeszcze niektórym brakuje żeby być prawdziwym DK :)

tomek81ostr 23-01-2010 15:55

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Narzekać narzekać i tylko narzekać, a samemu jakoś nikt nic nie organizuje...echh...
A swoja droga jaka cisza nastała!!!!
Pobudka....

Basia 23-01-2010 20:07

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał tomek81ostr (Post 1340954)
Narzekać narzekać i tylko narzekać, a samemu jakoś nikt nic nie organizuje...echh...
A swoja droga jaka cisza nastała!!!!
Pobudka....

Gdzie cisza nastała? może przed burzą.
Atak na poważnie jak nie dostałeś tego rozrusznika to zadzwoń tu 0413684374 jest to sklep w Kielcach jak czegoś nie mają na sklepie to na drugi dzień będzie jak tylko zamówisz to pewne a tu masz adres tego sklepu ul. 1-go Maja 222c mają tam używane, regenerowane oraz nowe części.
Pozdrawiam.

Ps. a co się stało z twoim rozrusznikiem?.

tomek81ostr 23-01-2010 21:42

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Dzięki, ale udało się:) autko już poskładane z nowym rozrusznikiem:) Jak by nie mówiąc moja praca pomaga w znalezieniu części:) wiec juz śmigam na nowo:)))

Basia 23-01-2010 21:52

Odp: O wszystkim i o niczym
 
To super że znalazłeś tą część bo podejrzewam że chodziłeś pieszo do pracy zamiast mzk.

tomek81ostr 24-01-2010 02:09

Odp: O wszystkim i o niczym
 
w najgorszej chwili znajoma poratowała swoim samochodem wiec uchroniłem się przed komunikacją miejską:)) Chawła jej za to.....

Ale tak czy inaczej dobrze że już moja scorupcia jest zwarta i gotowa do jazdy:)))):one:

Żabka13 24-01-2010 13:26

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Orientujecie się może gdzie w Kielcach dostane komplet śrub do głowicy? Nigdy nie kupowałam więc może ktoś wie? Nowe by mi się przydały bo piszą że starych lepiej nie dawać, a chcę mieć zrobione porządnie.
No i zima nas dopadła na całego, jak sobie radzicie w takie mrozy z odpalaniem autek?

tomek81ostr 24-01-2010 17:41

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Ja nie chce krakać, ale po ostatniej modernizacji układu paliwowego nie mam żadnych problemów z odpalaniem. Zobaczymy jak jutro rano odpali po całym weekendzie nie ruszania samochodu:)...

tomek81ostr 25-01-2010 18:06

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No i wykrakałem... Jak silnik powiedzmy już chciał zapalić to niestety ale akumulator nie dał rady mocno zakręcić...echh i lipa

Mitaro 25-01-2010 21:29

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No to Tomku rąsia. Ja też jadę MZK jutro do pracy. Mój tez przy -17'C nie odpala :( Aku zaprzestał współpracy, strajkuje i czeka na globalne ocieplenie.

Basia 26-01-2010 08:44

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał Żabka13 (Post 1341759)
Orientujecie się może gdzie w Kielcach dostane komplet śrub do głowicy? Nigdy nie kupowałam więc może ktoś wie? Nowe by mi się przydały bo piszą że starych lepiej nie dawać, a chcę mieć zrobione porządnie.
No i zima nas dopadła na całego, jak sobie radzicie w takie mrozy z odpalaniem autek?

Witam śruby do swojego autka dostaniesz w sklepie Forda przy ul. Warszawskiej.
Możliwe że są droższe niż byś kupowała w innym sklepie ale za to oryginalne i to jest najważniejsze.
Pozdrawiam.

Żabka13 26-01-2010 15:36

Odp: O wszystkim i o niczym
 
dzięki, mam nadzieje ze cenowo tam ze skóry nie obdzierają 8) ale w ogóle ciężko ta rzecz zakupić, kurcze oby ta zima jak najszybciej przeszła bo mam jej dość już...

Basia 27-01-2010 11:06

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał Żabka13 (Post 1344202)
dzięki, mam nadzieje ze cenowo tam ze skóry nie obdzierają 8) ale w ogóle ciężko ta rzecz zakupić, kurcze oby ta zima jak najszybciej przeszła bo mam jej dość już...

A jak chcesz jeszcze taniej dużo taniej to pojedź na ul. 1-go maja 122 w domku jednorodzinnym po prawej stronie jadąc od wiaduktów tam co będziesz chciała to kupisz używane, nowe, zamienniki, czego dusza zapragnie.

tomek81ostr 27-01-2010 20:55

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No jak tam wasze autka tej zimy??? Ja już się uporałem i jak na razie odpukać... odpalam rano bez większych problemów....--hmm no może jeszcze poza mała usterka przewodu paliwowego, który rano nie fortunnie pękł i większą część moich zapasów paliwa wywalił prosto pod samochód:( Ale usterka usunięta i znów staję się szczęśliwym posiadaczem scorupki :)

"aż się samo ciśnie na usta aż do następnej usterki....."

radada 28-01-2010 07:00

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Z odpaleniem bez problemu , wymieniłem akumulator, ale fajnie było 3 - 4 tygodnie temu. Kierując się lenistwem (mam garaż jakiś kilometr od mojego bloku) samochód został na noc pod blokiem podczas padającego śniegu z deszczem marznącego na karoserii. A tu rano zonk, lód grubości 5-7mm i brak możliwości otworzenia wszystkich drzwi.

tomek81ostr 28-01-2010 07:10

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No moja Scorupcia i dzisiaj mnie nie zawiodła:)...

Żabka13 29-01-2010 09:32

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał Basia (Post 1345255)
A jak chcesz jeszcze taniej dużo taniej to pojedź na ul. 1-go maja 122 w domku jednorodzinnym po prawej stronie jadąc od wiaduktów tam co będziesz chciała to kupisz używane, nowe, zamienniki, czego dusza zapragnie.

znalazłam numer telefonu na zumi dzwonie a tam części do ciężarówek maja:( to jak tam jest adres się zgadza ale tzn. że to jest ten sam numer i telefonu nie maja bo już nie rozumiem...nie mam kiedy pojechać wole się telefonicznie zapytać

Basia 31-01-2010 14:45

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Ale o co chodzi Żabka13 zły ten adres ci podałem czy co?

Żabka13 01-02-2010 09:45

Odp: O wszystkim i o niczym
 
no:) ale to nic, to nie będzie 1-go maja 122 tylko pewnie gdzieś w pobliżu na tej samej ulicy, nie się nie stało i tak kiedyś przy okazji znajdę. Akurat Scorpio to auto które zawsze wkładu wymaga:fcp2

Basia 01-02-2010 15:02

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Nie przejmuj się wkładu finansowego potrzebują wszystkie autka nawet nowe.
A propo jest to ulica 1-go Maja ale numer 222c sorki musiała mi się jedynka z 2 pomylić.podam ci telefony do nich: 041 368 43 74 to jest do sklepu bezpośrednio do sprzedawcy to : 0694893995 i 0607197283 i teraz to napewno bez pomyłki jest kilka razy sprawdzałem.

jery02 01-02-2010 15:34

1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał tomek81ostr (Post 1336776)
Hej hej

Doszedłem do wniosku że przyda nam się i taki temat gdzie można popisać o głupotach i sprawach nie do końca związanych z wyżej do tej pory wymienionych:) Dzięki czemu unikniemy zaśmiecaniu konkretnych tematów...:)???



Mam nadzieję że się przyjmie moja sugestia:one: ???

Bardzo mi się to podoba ta opcja :mrgreen:.
Brawo tomek81ostr oby więcej takich osób, a strefa będzie żyć :D

A propo Panowie i Panie głosujcie:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...][Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Basia 01-02-2010 16:00

Odp: O wszystkim i o niczym
 
zagłosowałem a jakże

Basia 01-02-2010 19:06

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Hej koledzy, scyzory!!! kurde Kielce zasypało to nie znaczy że nie ma nic do zrobienia, ja wiem że nie da rady nic robić przy naszych bolidach bo śnieg i zimno ale komputerów chyba nie trzymacie na dworzu.
Nie wierzę że nikomu nic się nie psuje nie chciałby o coś zapytać.

tomek81ostr 02-02-2010 05:47

Odp: O wszystkim i o niczym
 
ale pamietajmy też, że forum nie jest tylko od psucia!!!A może po prostu ktoś chciałby się czymś pochwalić lub podzielić jakąś informacja:)...

Żabka13 02-02-2010 17:18

Odp: O wszystkim i o niczym
 
To nic pomyłki się zdarzają :)) Basiu (a czemu taki nick?- ciekawość pierwszy stopień do piekła he,he). Głosujemy oczywiście wszyscy solidarnie;) A jakiś czas obywam się bez skorupki i nadal niektórych ciekawych części poszukuje, jak np.uszczelka rury kolektora dolotowego... jakże mi to nic nie mówi :diabel2: na szczęście ja się w tym brudzić nie muszę bo szkoda by było moich paznokci g:D . Zima coś już jak na mnie za długo trzyma , nie lubię marznąć okropnie i w teka pogodę lenistwo się udziela wszystkim

Basia 02-02-2010 19:37

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Witaj jak to z kobietami dopuścić do samochodu to na żelazko przerobią :lol:
Sorki ale tak czasem bywa że jak kobieta wsiądzie do auta to musi być wszystkiego na ful płyny, paliwo,itp i tylko by jeździły, ale nie piszę że wszystkie są wyjątki jak ty które dążą do czegoś nowego dziwnego jak np samochodzik.:one:
Jak czegoś nie będziesz wiedziała jest nas tu tylu że ci pomożemy.
A co do nicku mojego to już tyle razy pisałem ale co tam tobie napiszę jeszcze raz: moja Żonka ma na imię Basia więc taki pomysł się wzioł z tego właśnie próbowałem użyć mojego imienia i wielu innych lecz niestaty nie były dostępne zostało to i tak już będzie bo mi się podoba, tak a propo jak by co to Grzegorz mam na imię.

Mitaro 02-02-2010 19:43

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Czy ktoś z naszych był na pakoszu na hamowni? Bo poskładałem ten mój wynalazek (no jeszcze nie do końca bo całej elektroniki nie ogarnąłem w 100%) który się już toczy o własnych siłach i chciałem zobaczyć co nawyczyniałem. Może ktoś już się tam sprawdzał i wie jakie mają ceny?

Basia 02-02-2010 19:49

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Witam kolego tego to nie wiem ale może jakieś info w internecie mają, z tego co słyszałem to nie są za drody ktoś się już wypowiadał na ten temat ale to już jakiś czas temu.
Niedaleko tam jest dobry elektryk samochodowy i właśnie on ich polecał ale możliwe że to jacyś koledzy.No ale cóż jak nie pojedziesz nie będziesz wiedział.

jery02 03-02-2010 21:50

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał jery02 (Post 1350255)
A propo Panowie i Panie głosujcie:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...][Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Panowie i panie pamiętajcie o głosach codziennie :diabel2:

Basia 05-02-2010 15:00

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał jery02 (Post 1352864)
Panowie i panie pamiętajcie o głosach codziennie :diabel2:

Witaj nie da się zapomnieć, gdzie byś nie zajrzał wszędzie tylko głosowanie,
i jakieś nowe testy, :P

Basia 05-02-2010 17:09

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Tu możemy kontynuować naszą debatę nie zaśmiecając tym innych tematów

tomek81ostr 05-02-2010 19:54

Odp: O wszystkim i o niczym
 
I tu się z Tobą zgadzam w 100%!!!
I nawiasem mówiąc(pisząć hhehehe) czas chyba zacząć przestrzegać tematyczności, bo naprawdę zrobi nam się spory śmietnik!!!

jery02 06-02-2010 07:02

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Jeszcze raz chwalę tomek81ostr temat rewelka :one:

tomek81ostr 06-02-2010 13:11

Odp: O wszystkim i o niczym
 
:oops:

Hesus 07-02-2010 19:20

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cholera kupe czasu mnie nie było. Coś ciekawego przegapiłem??

Basia 07-02-2010 20:07

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał Hesus (Post 1356336)
Cholera kupe czasu mnie nie było. Coś ciekawego przegapiłem??

Witaj no wiesz nic szczególnego się nie wydarzyło mało coś nas jest mało kto tu zagląda. Fajnie że wpadłeś.

jery02 07-02-2010 20:54

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No Panowie i Panie w rankingu Auto Świat idziemy jak burza pamiętajcie o głosach codziennie ja całą rodzinkę zmobilizowałem.
Rano 6 na liście a wieczorkiem już drudzy :one:.
Gonimy pasata :569: :619:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.