Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Dynamic Led nie skręcają (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=278067)

kmop 14-03-2018 19:20

Dynamic Led nie skręcają
 
Hej. Dzisiaj zauważyłem że moje ledy nie skręcają w lewo. W prawo idą bardzo ładnie i do "środka" też, ale juz w lewo ani drgnie.
Jakieś sugestie :evil:

kaan1 14-03-2018 20:09

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
Masz na myśli ruch światła po uruchomieniu auta kiedy ledy się ustawiają, czy dzieje się to równiez podczas jazdy autem?

kmop 14-03-2018 21:48

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
Reflektory po odpaleniu ustawiają sie jak wczesniej, tyle że nie skrecają póżniej w lewo wraz z kierownicą, bo w prawo idą wraz ze skrętem kierownicy.

kaan1 15-03-2018 08:55

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
W ruchu czy na postoju? Ja miałem kiedyś wrażenie że w lewo idą tylko podczas ruchu auta. Po uruchomieniu, przy ustawianiu, chyba nie idą w lewo - tak mi się wydaje

kmop 15-03-2018 19:29

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
Cytat:

Napisał kaan1 (Post 2949438)
W ruchu czy na postoju? Ja miałem kiedyś wrażenie że w lewo idą tylko podczas ruchu auta. Po uruchomieniu, przy ustawianiu, chyba nie idą w lewo - tak mi się wydaje

Miałem podobne wrażenie i wcześniej sie temu nie przyglądałem. Dziwne jest to że na postoju idą mocno w lewo a w prawo nie, może jest to związane z ruchem prawostronnym. Jeśli inni mają podobnie to proszę o opinie .
Pozdrawiam :D

bartulko 15-03-2018 21:00

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
Też mam takie wrażenie że w lewo nie skręcają na postoju. Jednak podczas nawet bardzo wolnej jazdy raczej skręcają.

kmop 15-03-2018 22:07

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
OK. Bede obserwował dalej :lol:

siebek 16-03-2018 06:09

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
Może ma to jakiś sens? Np. jak stoimy na normalnej drodze do skrętu w lewo, to ze skręconymi światłami oślepiało by się bardziej kierowców jadących z naprzeciwka?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

kaan1 16-03-2018 07:21

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
Jest to logiczne wytłumaczenie. Parkując w garażu widzę że po uruchomieniu i podczas ustawiania nie skręcają w lewo - podobnie próbując kręcąc kierownicą. Natomiast jak tylko ruszę i akurat mam tak że wyjeżdżam z miejsca parkingowego w lewo to od razu skręcają. Wszelkie wątpliwości można rozwiać podcczas jazdy po krętej drodze wtedy wyraźnie widać że pracują w obydwie strony. Jeśli podczas takiej jazdy nie skręcają w lewo - no to konieczna jest wizyta w serwisie

kmop 16-03-2018 19:14

Odp: Ford Dynamic Led nie skręcają
 
Sprawdziłem dzisiaj światła w trybie jazdy i postoju.
Wnioski; wszystko jest ok, to był fałszywy alarm :D, bo faktycznie światła wyrażnie skręcają w lewo podczas jazdy i widać to dokładnie na powrocie po wyprostowaniu kół do jazdy na wprost :lol:
Dzięki :lol:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.