Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Wymiana linek hamulca elektrycznego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=233017)

Blokerss 02-11-2015 09:04

Wymiana linek hamulca elektrycznego
 
Witam. Przyszedł czas, ze muszę wymienic linki hamulca elektrycznego. Widziałęm na allegro, ze mozna taki kpl dostac
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
i tu pada pytanie. jak je wymienic? Chodzi mi dokladnie jak odczepic je z kostki i siłownika. Bo widac jakby to było sprawsowane.

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam

jatolek 02-11-2015 16:48

ja swoje dorobiłem w Krakowie w firmie Konsor [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Mechanik wymontował całą skrzynkę z linkami, zawiozlem do Konsora, gościu dorobił i wymienił w module. Za całość zapłaciłem około 170-180. Robiłem to początkiem roku, do dzisiaj działa bez problemu.

adamon 03-11-2015 06:08

Odp: Wymiana linek hamulca elektrycznego
 
Ja wysyłałem też do tej firmy z Krakowa, cały moduł z linkami.
Odesłali mi po kilku dniach z nowymi linkami - linki bardzo giętkie i widać solidne.
Robiłem to coś koło 2 lata temu.
Podobno bardzo trudno założyć linki samemu w moduł - potrzeba więcej rąk :)
Więc nie baw się w wyjmowanie linek - wyślij całość.

Blokerss 03-11-2015 06:42

Odp: Wymiana linek hamulca elektrycznego
 
A jezeli mam obie odcięte? Końcówki mam. Dorobi na tej podstawie czy wzór by sie jakis przydał? np graficzny

Mieto-68 03-11-2015 09:04

Odp: Wymiana linek hamulca elektrycznego
 
Dorobi, bo to dla nich nie pierwszyzna.

popcio 08-10-2023 08:52

Wymiana linek hamulca ręcznego
 
Witam
Mam problem pewnie nie jeden już go miał. Muszę wymienić linki hamulca ręcznego ponieważ linka nie odbija i zacisk trzyma. Na allegro zamówiłem linki. Pytanie czy ktoś przerabiał ten temat i samodzielnie wymieniał? Jakieś podpowiedzi jak to ogarnąć ? Pozdrawiam

c-matix 08-10-2023 22:07

Odp: Wymiana linek hamulca ręcznego
 
A sprawdziłeś czy to wina linek czy zacisków.

popcio 09-10-2023 09:55

Odp: Wymiana linek hamulca ręcznego
 
Zaciski nowe. Napewno linka bo pancerz już jest zalamany

Skolmi 09-10-2023 16:21

Odp: Wymiana linek hamulca ręcznego
 
Kanał albo auto w górę. Inaczej męczarnia. Opuszczasz wydech. Zrzucasz osłony termiczne (łatwo powiedzieć, mocowania pewnie zjedzone). I masz dostęp do połączenia z dźwignią ręcznego. Reszta to spinki, zapinki, zatrzaski.

popcio 10-10-2023 06:27

Odp: Wymiana linek hamulca ręcznego
 
Witam
Chodzi mi o te krótkie linki od mechanizmu elektrycznego. Czy można je jakoś sensownie wymienić na aucie? Czy trzeba wywalić cały moduł?

Bump: Witam
Chodzi mi o te krótkie linki od mechanizmu elektrycznego. Czy można je jakoś sensownie wymienić na aucie? Czy trzeba wywalić cały moduł?

Bump:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.