Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   [Focus 2014-2018] Zderzaki z wersji RS /ST da się zamontować do normalnego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=276910)

mastachaz 19-02-2018 18:58

Zderzaki z wersji RS /ST Przekładka do titanium (mk3.5)
 
Witajcie

interesuje mnie czy zderzaki z wersji RS/ST da się zamontować do normalnego focus
czy trzeba coś dokupic itd. zastanawiam się na taką zmianą

mastachaz 21-02-2018 21:54

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
ktos cos ?

jarozza 22-02-2018 19:21

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
Witam, też chciałbym zmienić ale nikt nie napisal

krakersik 22-02-2018 19:26

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
witam, znawcą nie jestem, też chciałem zamienić i patrząc na ogłoszenia allegro i olx, zdjęcia zwyklaków i st/rs to chyba mocowania są te same jedynie wygląd i przekładka czujników.

mastachaz 22-02-2018 20:43

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
Cytat:

Napisał krakersik (Post 2938273)
witam, znawcą nie jestem, też chciałem zamienić i patrząc na ogłoszenia allegro i olx, zdjęcia zwyklaków i st/rs to chyba mocowania są te same jedynie wygląd i przekładka czujników.

no wlasnie ale wolał bym sie upewnic zanim wydam troche kasy :)

ogolnie focusy sa na tej samej bazie zrobione.

cliner 22-02-2018 21:49

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Poczytajcie troszkę...wszystko można...prawie...
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] masz niedaleko do mnie...trochę ogarniam Fordy sprzętowo(IDS,UCDS).

jarozza 24-03-2018 22:04

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
Witam, ja jestem w trakcie miany bocznych listw lotki i dokładki zderzaka tył z rs lotka z st lakiernik mówił że pasuje w przyszłym tygodniu może odbiorę auto to napiszę co i jak.

groszekbmx 29-03-2018 21:15

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
Cytat:

Napisał jarozza (Post 2954630)
Witam, ja jestem w trakcie miany bocznych listw lotki i dokładki zderzaka tył z rs lotka z st lakiernik mówił że pasuje w przyszłym tygodniu może odbiorę auto to napiszę co i jak.

I jak?

jarozza 13-05-2018 09:43

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
1 załącznik(i)
Hey, już po montażu wygląda super wszystko pasuje odblaski ze zwykłego pasują i zaślepka też na hak tylko jest w kratkę ale dobrze to wygląda .

Bump: ps. radzę pomalować dół zderzaka który jest czarny na kolor nadwozia bardzo dobrze to wygląda

Bump:

Bump: Tak to wygląda

mastachaz 13-05-2018 14:13

Odp: Zderzaki z wersji RS /ST
 
Cytat:

Napisał jarozza (Post 2978338)
Hey, już po montażu wygląda super wszystko pasuje odblaski ze zwykłego pasują i zaślepka też na hak tylko jest w kratkę ale dobrze to wygląda .

Bump: ps. radzę pomalować dół zderzaka który jest czarny na kolor nadwozia bardzo dobrze to wygląda

Bump:

Bump: Tak to wygląda

a przod bo to mnie bardziej interesuje.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.