Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] System key free w naszych autach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257287)

norbi1150 21-01-2017 10:37

System key free w naszych autach
 
Witam mam problem z otwieraniem dzrwi bez kluczyka nie zawsze się otwierają zależy jak je naleci z zamykaniem lepiej len guziczek w klamce co może być

Juzek 21-01-2017 10:50

Odp: System key free w naszych autach
 
A po polsku to jak to będzie?

Tapnięte z Szajsunga MkIV

norbi1150 21-01-2017 11:06

Odp: System key free w naszych autach
 
Bez wyciągania pilota z kieszeni

Jacceek 21-01-2017 11:10

Odp: System key free w naszych autach
 
Ja mam podobnie, czasem się otwierają i zamykają dobrze. A czasami muszę kilka razy chwytać za klamkę żeby się otworzył samochód. Dodatkowo mam ciągły problem z lusterkami. Otwiera się tylko jedno od kierowcy. Jak przed otwarciem porusze lusterkiem pasażera to otworzą się oba. Przy zamykaniu podobnie tylko na odwrót. Pasażera się zamyka a kierowcy nie. Ktoś tak ma?

Wysłane z mojego D5803

juri2069 21-01-2017 11:41

Odp: System key free w naszych autach
 
Może kwestia kurtki albo grubszych spodni? U mnie jeżeli mam kurtkę zimową i kluczyk jest w danym momencie w tej dalszej kieszeni od klamki to mi się nie otwiera. Tylko i wyłącznie w jednej grubej kurtce , w pozostałych jest ok. Taki głupi szczegól , a jednak.
Tak samo trzymając kluczyk w tej kurtce w kieszeni , jeżeli chcę zamknąć samochód nim , to się nie da , muszę wyjąc kluczyk z kieszeni , ale tylko tej jednej kurtki

skorpion1159 21-01-2017 12:46

Odp: System key free w naszych autach
 
Zauważyłem,że jeśli samochód jest brudny od słonej mazi są problemy z otwarciem...Po wizycie na myjni wszystko wraca do normy...:razz:

norbi1150 21-01-2017 13:04

Odp: System key free w naszych autach
 
Witam tak jak kolega pisze z myjką prawie wszystko wróciło do normy jedynie drzwi przednie pasażera zamykają się ale nie otwierają a co do kurtki nie ma u mnie to wpływu czy gruba czy cienka wcześniej otwierał i zamykał było ok jedynie jaka miałem w tej samej kieszeni telefon to na wyświetlaczu pojawiał się komunikat brak kluczyka . Pozdrawiam

tedi_k 21-01-2017 15:19

Odp: System key free w naszych autach
 
Cytat:

Napisał norbi1150 (Post 2732148)
...jedynie jaka miałem w tej samej kieszeni telefon to na wyświetlaczu pojawiał się komunikat brak kluczyka ...

Kolega nie czytał instrukcji obsługi samochodu. Jest napisane, że kluczyka nie należy trzymać wraz z telefonem i innymi urządzeniami elektronicznymi, przedmiotami metalowymi.

Juzek 21-01-2017 16:44

Odp: System key free w naszych autach
 
Ja trzymam kluczyk w kondoniarce i nie ma problemu

Tapnięte z Szajsunga MkIV

norbi1150 21-01-2017 18:49

Odp: System key free w naszych autach
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2732223)
Kolega nie czytał instrukcji obsługi samochodu. Jest napisane, że kluczyka nie należy trzymać wraz z telefonem i innymi urządzeniami elektronicznymi, przedmiotami metalowymi.

Czyta czyta tylko pisze jak jest jakie są objawy czytaj ze zrozumieniem

Bump:
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2732223)
Kolega nie czytał instrukcji obsługi samochodu. Jest napisane, że kluczyka nie należy trzymać wraz z telefonem i innymi urządzeniami elektronicznymi, przedmiotami metalowymi.

Napisałem że jak mam pilota razem z telefonem to czasami zakłócenia są ale Otym to wiem tylko że otworzyłem dopiero po odpaleniu był komunikat to kole ga niech myśli o czym czyta pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.