Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306707)

skins81 26-02-2020 10:43

Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
Witam

Zamierzam zmienić samochodzik i szukam 7osobowego autka dla mojej rodzinki.
Rozglądam się za Fordem S-max nie ukrywam że chciałbym zagazować auto i bardziej rozglądam się za silnikiem 2,5l.
Wiem jakie trzeba ponieś koszty odnośnie przeróbki w celu wstawienia butli na LPG.

Czy ktoś już miał styczność z tym " Dealerem SPEED AUTO"
Lokalizacja Warszawska 162/2 - 26-600 Radom, Mazowieckie (Polska)

Rozważam zakup : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Nr VIN : WF0SXXGBWS8A67615
Jeśli byłby ktoś z tamtej okolicy i mógłby jakoś opinie wydać na pewno się dogadamy za poświęcony czas.
Chyba że ktoś z forum będzie miał jakieś konstruktywne uwagi odnośnie tej oferty.

kobrys 26-02-2020 11:13

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] sprzedałeś już swojego?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MAG 26-02-2020 20:47

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
Nie, na razie nie było nikogo zdecydowanego położyć taka kasę i go jeszcze nie sprzedałem.

Z tym, że zaszły pewne zmiany i zakres robót które finalnie zleciłem do zrobienia znacznie przekroczył planowane wczesniej tylko usunięcie wycieków ze skrzyni i uporanie się z kilkoma dodatkowymi małymi problemami, więc cena z tamtego ogłoszenia jest już nieaktualna.

Za chwilke przygotuje aktualizację ogłoszenia.

slawek-kali 26-02-2020 20:51

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
klient ma placic za naprawe? Maciek w ten sposob mozesz go sprzedawac nastepne 5 lat.. a wolasz sporo..

MAG 26-02-2020 22:04

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
Nie za naprawę - za modyfikacje ...

Nie pali mi sie ze sprzedażą, a biorąc pod uwage kase jaka teraz w niego włożyłem, to jestem przygotowany na kolejne 2-3 lata jazdy Smokusem.

Troche zmieniłem koncepcję i pierwsze do sprzedazy idzie ST i mam zamiar zostać tylko z jednym autem, z S-Maxem, az do jesieni 2021 i wtedy kupić coś młodego, mocnego i na tyle dużego żeby mogło służyć nie tylko jako auto do jazdy wokół komina, ale również do dalszych wyjazdów gdy nie będzie potzreby używania tak wielkiego bagażnika jak jest w S-Maxie.

Oczywiście Smokus nie znika z ogłoszeń, ale patrze realnie i nie liczę za bardzo na chętnych za taka kasę za jaka byłbym gotów się z nim pożegnać ... g:D

kocur 27-02-2020 09:04

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
Cytat:

Napisał skins81 (Post 3228423)
Chyba że ktoś z forum będzie miał jakieś konstruktywne uwagi odnośnie tej oferty.


Na pewno na plus że f-ra VAT a nie żadne marże czy inne wynalazki.
Bardzo niski przebieg jak na Szwajcara - ale skoro jest książka serwisowa to telefon / mail do dwóch ostatnich serwisów z przeglądu i będzie jasność.

Trzeba oglądnąć na miejscu, nie ma wyjścia. Przelecieć z miernikiem bo ze Szwajcarii to bardzo wiele tłuczonych wyjeżdża.

MAG 29-02-2020 23:26

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
Generalnie autko z linku wyglada bardzo fajnie, wypas tez jest bardzo OK.

Tak jak @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] pisał - trzeba go prześwietlić zarówno z zewnątrz pod kątek blacharki/lakierki, jak i dobrze by było skontrolować go silnikowo przez kogos kto zna ten motor, bo można niechcący wpakować się na minę ...

skins81 01-03-2020 10:22

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
Martwię się że nie zobaczę wszystkich niezgodności i wpakuję się na minę. Nie mam aż takiego doświadczenia. A jak czytałem samochody sprowadzane z Szwajcarii to większość z uszkodzeniami. Bo gościu musi zarobić :D
Myślałem już że wykupię usługę z [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Albo z tej strony, kolega polecił mi [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] trochę niższe ceny :D
Szkoda że nie ma osoby która by kupowała od tego sprzedającego lub coś słyszała... Próbowałem poszukać informacji na temat tego "Dealera SPEED AUTO" lecz żadnych informacji nie znalazłem w internecie.

MAG 01-03-2020 13:24

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
No wiesz, mój nadal jest do sprzedania ale wyszedłby trochę drożej...

Z tym że w zamian zdecydowanie masz 100% pewne auto, na dodatek że wzmocnionym blokiem silnika i niemal wszystkimi rzeczami niedawno wymienianymi.
Kupując mojego masz 15tys km bez żadnych wydatków, dopiero potem kolejna wymiana oleju.

Rafał A.(antek) 02-03-2020 22:32

Odp: Prośba o opinię S-Max 2008r 2,5l
 
Cytat:

Napisał MAG (Post 3229946)
, na dodatek że wzmocnionym blokiem silnika

a co robiłeś u siebie? blaszki czy zalewanie i gdzie? profilaktyka czy coś sie zaczęło dziać?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.