Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Wasze propozycje (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=116)
-   -   propozycje funkcjonalne forum (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=270875)

arturek 12-10-2017 11:42

propozycje funkcjonalne forum
 
Witam

Jeśli to możliwe, sugerowałbym pewne modyfikacje funkcjonowania forum

1) możliwość usunięcia wypowiedzi przez autora
(można ograniczyć do opcji gdy nikt się jeszcze nie dopisał w wątku)

2) możliwość usunięcia wątku przez jego autora

pozdrawiam
Arturek

Marek 12-10-2017 13:03

Odp: propozycje funkcjonalne forum
 
Cytat:

Napisał arturek (Post 2870398)
możliwość usunięcia wątku przez jego autora

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to jestem na "nie" ponieważ z forum mogą znikać ważne wątki...np. Autor zapyta jak naprawić,dostanie odpowiedź i usunie wątek. Co wniesie dla forum? Nic! Wycycka nas i tyle.

Kolejny przykład to obrażony król bo mod mu każe coś poprawić, a on się jak ****iarz obrazi i pousuwa wszystkie swoje tematy..

Usefull 12-10-2017 18:17

Odp: propozycje funkcjonalne forum
 
Cytat:

Napisał arturek (Post 2870398)
1) możliwość usunięcia wypowiedzi przez autora

to chyba jest możliwe ?
jak się mylę to proszę mnie poprawić :027:

arturek 12-10-2017 20:11

Odp: propozycje funkcjonalne forum
 
Cytat:

Napisał Marek (Post 2870433)
Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to jestem na "nie" ponieważ z forum mogą znikać ważne wątki...np. Autor zapyta jak naprawić,dostanie odpowiedź i usunie wątek. Co wniesie dla forum? Nic! Wycycka nas i tyle.

Kolejny przykład to obrażony król bo mod mu każe coś poprawić, a on się jak ****iarz obrazi i pousuwa wszystkie swoje tematy..

Witam

1) To już są tylko szczegóły techniczne => można ograniczyć to czasowo => autor może usunąć swój watek np. w ciągu tego samego dnia, albo w ciągu 7 dniu - to wszystko jest do ustalenia.

Pamiętam, że ostatnio był wątek w którym merytorycznych odpowiedzi, były uwagi nie związane z tematem i sam autor prosił moderatorów o usuniecie wątku

2) Najważniejsze aby wypowiedział się administrator

pozdrawiam
Arturek

Skolmi 13-10-2017 08:00

Odp: propozycje funkcjonalne forum
 
Kiedyś taka opcja była, przynajmniej co do samych postów.

Marek 13-10-2017 12:04

Odp: propozycje funkcjonalne forum
 
Cytat:

Napisał arturek (Post 2870661)
Najważniejsze aby wypowiedział się administrator

To może potrwać :D

Slawko 20-10-2017 07:54

Odp: propozycje funkcjonalne forum
 
Cytat:

Napisał arturek (Post 2870398)
2) możliwość usunięcia wątku przez jego autora

po co?, wtedy forum nie miałoby sensu.
Cytat:

Napisał arturek (Post 2870398)
1) możliwość usunięcia wypowiedzi przez autora (można ograniczyć do opcji gdy nikt się jeszcze nie dopisał w wątku)

tu sie zgadzam, czasami w pospiechu ktoś nie doczyta i napisze bzdurę, którą sam zauważy, wtedy usuwa swój post i nie ma obciachu. Ale tylko wtedy gdy ktoś jeszcze nic nie dopisze i działało by to w czasie np. 1-2h, później trudno, musi zostać.


Ja bym jeszcze dodał opcję nieusuwania treści tylko jej przekreślenie przy rożnego rodzaju poprawkach, ale dopiero po pewnym czasie i pod pewnymi warunkami, np. takim jak usuwanie posta.
Ogólnie dopóki jest możliwość usunięcia posta, nie ma śladu po edycji, Nie można usunąć posta, edycja jest widoczna w postaci przekreślenia starego wpisu

Andrzej 23-10-2017 23:04

Odp: propozycje funkcjonalne forum
 
Cytat:

Napisał Slawko (Post 2874056)
edycja jest widoczna w postaci przekreślenia starego wpisu

Albo dodać przycisk do szybkiego podglądu posta przed edycją dla wszystkich...

Jacek 30-10-2017 01:37

Odp: propozycje funkcjonalne forum
 
Jeśli chodzi o usuwanie wątków, to Marek ogólnie nakreślił możliwe zagrożenia.

Co do usuwania postów, to nie widzę niestety odpowiednich ustawień w tym skrypcie, aby umożliwić to przez określony czas. Jeżeli dopuścić do możliwości usunięcia postów, to tak naprawdę autor mógłby usunąć cały temat (usunięcie pierwszego postu kasuje cały temat). Jeśli nastąpi sytuacja o której wspomniał Sławko - coś się źle napisało, itp. - wystarczy wejść w edycję, skasować całą treść i zamiast tego wpisać "post do usunięcia". Po zapisaniu raport z prośbą o skasowanie i gotowe.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.