Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=91554)

Obeah 12-02-2010 14:07

EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
Witam,
chciałbym podzielić się opinią dotyczącą sklepu EWCAR na Młodzieńczej w Warszawie.
Kilka dni temu kupiłem tam 4 świece żarowe. Przy zakupie pytałem o możliwość zwrotu. Pan z za biurka powiedział że nie będzie z tym problemu. Trzy dni później okazało się że świece w moim Focusie działają, a więc udałem się na Młodzieńczą, aby oddać zakupione świece.
I wtedy Pan w sklepie oświadczył że świec nie przyjmuje z powrotem. Wszelkie próby negocjacji nie dały żadnego rezultatu. Zrobiło się dość niesympatycznie.
Po tej historii, nigdy więcej nie kupię niczego w tym sklepie. Innym także odradzam. Może mniejsze obroty skłonią Pana sprzedawcę do głębszej refleksji i szacunku do klienta.
Pozdrawiam

snakes1 21-02-2010 18:27

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
Dołączam się do powyższej opinii,zawsze gdy bywałem w tym sklepie miałem wrażenie ,że sprzedawca traktuje klienta jak zło konieczne,o zwrotach u tego "pana" można zapomnieć i wszelkie tłumaczenia nie mają sensu i są tylko stratą czasu
. gość chyba uważa się pępek świata a certyfikaty którymi się obwiesił niewątpliwie go w tym utwierdzają.
Niestety jest to najbliżej ode mnie sklep z częściami forda

dempsej 10-03-2010 22:16

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
Witam,
no to ja niestety o tym sklepie nie mogę złego słowa powiedzieć. W prawdzie robię zakupy u nich przez internet od 2008r. wszystkie moje zamówienia u nich na łączną już kwotę ok. 5000,- i nigdy nie miałem z nimi żadnego zgrzytu. Towar zawsze zgodny z opisem raz tylko zdarzyła się pomyłka w zamówieniu z mojej winy nie to zamówiłem o co mi chodziło ale zwrot jak najbardziej miałem możliwy i wymienili mi bez problemu w ciągu trzech dni kurierem.

tomiscorpio 10-03-2010 22:50

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
no ja tez u nich juz troche przez neta kupilem i problemu nigdy nie bylo.

do autora tematu , paragon miales? swiece nierozpakowane?

dempsej 11-03-2010 11:20

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
Nawet jeśli świece nierozpakowane to wcale nie powiedziane, że ma obowiązek sprzedawca przyjąć. W końcu to nie sprzedawca popełnił błąd tylko kupujący. Inna sprawa jeśli sprzedany byłby towar uszkodzony to wtedy musiałby przyjąć albo wymienić na nowy dobry.

Obeah 14-03-2010 21:07

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
Mam fakturę. Świece nie wyjmowane z kartoników. Wiem że sprzedawca nie ma obowiązku przyjmować zwrotów artykułów elektrycznych. Ale jeżeli sprzedawca najpierw obiecuje że nie będzie problemu ze zwrotem, a za kilka dni o tym zapomina, to coś jest nie tak. Wcześniej kupiłem kilka rzeczy w tym sklepie i pomijając gburowatość pana z wąsami muszę powiedzieć że było ok. Ostrzegam innych, aby nie wierzyli temu panu na słowo.

radzio_s 19-03-2010 15:44

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
Ewcar to specyficzny sklep.
Pan również.Ja mam teorię iż lepiej traktuje odbiorców których ma w bazie (Faktura Vat)
Poprzednio kupowałem u niego na paragon i faktycznie opryskliwy bardzo (typowy gbur).
Po założeniu firmy biorę fakturę i obsługa inna. Doradza, pokazuje.
A ceny ma faktycznie dobre. A doliczanie 2% za płatność karta to już przegięcie.
Jeśli ktoś chce miłek obsługi polecam ABSCAR, tam panie są przemiłe a niestety mi nie po drodze.

espresso 04-08-2011 09:18

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
Dołączam się do negatywnych opinii na temat tego sklepu. Po telefonicznej rozmowie z "gburem" zamówiłem u nich sprzęgło do focusa. W momencie odbioru dostałem towar w otwartym, zniszczonym pudełku i w dodatku cena rózniła się od podowanej przez telefon o kilkanaście złotych. Na pytanie dlaczego sprzęgło jest rozpakowane usłyszałem, że jest to sprzęgło po regenaracji w Niemczech i zdarza się, że w takim stanie zostają dostarczane do kraju. Śmiać mi się zachciało, że typek ma czelność taki kit ludzim opowiadać!!!Naprawde gdyby nie to, że zależało mi na czasie i musiałem wymienić część, to naprawde rozmowa z obsługującym nie zakończyłaby się w łagodny sposób... Następna sprawa, że sklep teoretycznie jest czynny w soboty- byłem tam w godzinach ich pracy w kilka sobót i cały czas nieczynne. /Odpukać/Sprzęgło do tej pory funkcjonuje bez zarzutu, ale już tam nigdy nie wróce. NACIĄGACZE!!!

szmelcmax 04-08-2011 09:36

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
Ja także ma mam nie dobre zdanie o tym sklepie. Pisałem o tym w temacie "Pytanie o kilka sklepów internetowych". Zapytanie sprzedającego w ósmym dniu od zamówienia, czy ma je realizować, chyba wszystko tłumaczy.

fiero 16-12-2011 18:38

Odp: EWCAR-Młodzieńcza - nie polecam
 
UNIKAĆ EW-CAR !!!
Zrobiłem w tym sklepie dwa zakupy, było ok.Trzeci raz okazał się fatalny.Zakupy zrobiłem online.Towar otrzymałem niezgodny z zamówieniem, zadzwoniłem "gbur" przeprosił " faktycznie pomyłka"- tak powiedział.Zaproponował abym odesłał towar na jego koszt(pomyślałem jest ok,normalnie).Towar odesłałem,koszt 21zł a GBUR!!! NIE PRZYJĄŁ PRZESYŁKI I DO MNIE WRÓCIŁA, a co się z tym wiąże musiałem zapłacić 9zł za odbiór własnej paczki.Razem "zabawa" kosztowała mnie 30zł.Morał niech każdy sobie dopowie. Ja zostałem z głębokim niesmakiem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.