Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blacharze (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=86330)

jery02 17-12-2009 17:35

Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blacharze
 
A więc drugi post też już jest :razz:. Tym razem gdzie warto naprawiać swoje maleństwa ;) [nie zawsze drogo], a jakich zakładów się wystrzegać. Oczywiście wasze doświadczenia będą bardzo mile widziane te dobre :) jak i te złe :zly2:.
Pozdro dla wszystkich ze strefy :607:!!!

Basia 19-12-2009 11:36

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
1) elektryk u którego warto zrobić i naprawić elektryke Biesag p.Zapała
2) elekrtyk pierwsza brama od strony centrum przed lecznicą zwierząt ale ma zawsze dużo pracy warto zadzwonić wcześniej i się umówić tel.607409110 Ściegiennego 201

Basia 21-12-2009 16:28

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
Ciekawy jestem czy ktoś coś jeszcze dopisze, no tak Kielce zasypało to i ludzie mają ciężko z dotarciem do komputera.:p

jery02 21-12-2009 21:11

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
No powinno być odwrotnie ;) skoro wszystkich zasypało!!!
Ja Kielc niestety za dobrze nie znam jeśli chodzi o zakłady gdzie dobrze robią :oops:???

Basia 21-12-2009 21:22

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
Ja teraz to nie wiem bo jakiś czas nie jestem na bieżąco z mechanikami i sklepami ale kilka znam jak tylko odnajdę te kontakty zaraz dopiszę niech będzie że to zasługa nas dwóch my tylko ciągniemy tą naszą strefę.
Pozdrawiam.

jery02 21-12-2009 21:34

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
Raz pojechałem do Łukawskiego na Zalesie, bo podobno naprawdę dobrze robią i z ty się mogę zgodzić i tyle, ale też nieźle kasują :shock: i powinni się nauczyć trochę lepszej kultury :027:.
Za wymianę rozrządu i tarcz z klockami na tyle (ich części) skasowali mnie 1500 zł :542:

Basia 21-12-2009 21:39

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
No tani nie są ale i nie tacy dobrzy pojechałem raz do nich na diagnozę mojego esiego okazało się że nie mają jakiejś końcówki do kompa.
Dla mnie to pomyłka co to za serwis nie rozumiem tego, wysłali mnie gdzie indziej i tam go zdiagnozowałem.
Nie chcą kasy zarabiać to nie.
Nieźle cię skroili ale cóż płacisz nie za części nie za robociznę płaciłeś za reklamę serwisu bo wiesz jak jest serwis to kroją równo nie patrzą.

jery02 21-12-2009 21:47

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
No tak jak napisałem nie są zbytnio uprzejmi.
W każdym bądź razie byłem u nich pierwszy i ostatni raz.
Wiesz może wolą grubszą kasę za naprawę niż utrzymać klienta i zwykłą diagnostykę zrobić. Równie dobrze mogli Ci powiedzieć żebyś na drugi dzień podjechał jak będą mieli końcówke do kompa. Ale widocznie na klientach im nie zależy:(!

Mitaro 22-12-2009 13:40

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
W miarę tania diagnostyka komputerowa u mnie w robocie 40zł (ale to zależy jeszcze od szefa i od tego jak bardzo musiał się namęczyć żeby znaleźć wtyczkę diagnostyczną :D ). Przyszło jakieś cacucho za kope beclu w czarnej skrzynce co czyta podobno wszystkie samochody świata, a nawet gada ludzkim głosem z głośników kompa :)
Chodkiewicza 42 w domku. Wejście do warsztatu przez bramę nad którą sterczą reklamy olei BP i MOTUL. Tylko nie mówta że ja was przysłałem :D Oraz jeszcze jedno ostrzeżenie, szef nie lubi fordów a w szczególności wkurza się na nowe mondeo bo co by nie trzeba było zrobić to zawsze pół auta trza rozebrać.

jery02 22-12-2009 16:13

Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac
 
O nareszcie się powoli strefa budzi z letargu ;)!!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.