Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2018- ] Sync 3 Hot Spot (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=317731)

Surycki57 21-02-2021 19:08

Sync 3 Hot Spot
 
Witam,
Czy w Focusie mk4 można połączyć się z zewnętrznym wifi, np. Z hotspotem zrobionym w telefonie?
Na niektórych filmach widać osobną ikonkę w menu "wifi" u mnie tego nie ma.
Wiem że można użyć wbudowanej karty z plusa ale dopóki tego nie zrobię chciałbym korzystać z hot spota z telefonu.

tedi_k 21-02-2021 19:13

Odp: Sync 3 Hot Spot Focus Mk4
 
Cytat:

Napisał Surycki57 (Post 3321521)
...chciałbym korzystać z hot spota z telefonu.

No i co stoi Koledze na przeszkodzie???
Niechęć do czytania instrukcji obsługi i czy jeszcze jakieś inne powody???:569:

Surycki57 21-02-2021 19:35

Odp: Sync 3 Hot Spot Focus Mk4
 
Nie do wiary jest to forum, co się nie zapytasz to odpowiedź taka sama mega cwaniaka.
Nie chcesz pomóc nie pomagaj, nie szkoda Ci czasu na pisanie takiej odpowiedzi? Czy masz z tego satysfakcję i zasypiasz zadowolony z siebie?
Skąd w was tyle jadu ludzie?

tedi_k 21-02-2021 20:03

Odp: Sync 3 Hot Spot Focus Mk4
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał Surycki57 (Post 3321536)
...
Nie chcesz pomóc nie pomagaj, nie szkoda Ci czasu na pisanie takiej odpowiedzi? ...

NIE !!!
SKOŃCZONE LENISTWO NALEŻY TĘPIĆ!!!

Nie chce się samemu zejść do auta po książkę - 100 razy napisano na forum, że na stronie Forda są instrukcje w necie - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Więc tylko skończony leń pyta zamiast sobie w 3 minuty znaleźć co trzeba.

TheDriver 23-02-2021 23:42

Odp: Sync 3 Hot Spot
 
Czy ja wiem, dla mojego złomka akurat nie ma opisu Synca na stronie. Szukałem po roczniku i VIN. Nie wiem dlaczego. Próbowałem poszukać pełnej instrukcji do wersji 3.4 i jak na razie bez powodzenia. Co znajdę to wersja skrócona jaką dostałem z samochodem. Ale nic to - szukam sobie dalej...

String 24-02-2021 07:08

Odp: Sync 3 Hot Spot
 
Serio? A co to za filozofia? Włączasz hot spota w telefonie, wchodzisz w Synca w opcje WiFi i podłączasz? To nie jest jakaś technologia NASA.

Bump:

Surycki57 24-02-2021 09:52

Odp: Sync 3 Hot Spot
 
Na nic się zda bezmyślne wklejanie tabelek z instrukcji i technologia NASA jeśli się nie czyta ze zrozumieniem i zajmuje sie nabijaniem postów.
NIE MAM ikonki Wi fi.
TheDriver jeśli ci to pomoże to u mnie żeby znaleźć jakąś sieć wifi trzeba wejść w ustawienia->automatyczne aktualizacje-> sieć wifi systemu->dostępne sieci.

String 24-02-2021 12:57

Odp: Sync 3 Hot Spot
 
Cytat:

Napisał Surycki57 (Post 3322284)
Na nic się zda bezmyślne wklejanie tabelek z instrukcji i technologia NASA jeśli się nie czyta ze zrozumieniem i zajmuje sie nabijaniem postów.
NIE MAM ikonki Wi fi.
TheDriver jeśli ci to pomoże to u mnie żeby znaleźć jakąś sieć wifi trzeba wejść w ustawienia->automatyczne aktualizacje-> sieć wifi systemu->dostępne sieci.

Czyli w zasadzie jak u każdego - trzeba wejść w opcje, wyszukać sieć (udostępnioną w telefonie), podłączyć. Następnym razem jak Sync zobaczy że udostępniasz neta z telefonu, to podłączy się prawdopodobniej automatycznie. ;)

TheDriver 24-02-2021 20:53

Odp: Sync 3 Hot Spot
 
Cytat:

Napisał Surycki57 (Post 3321521)
Na niektórych filmach widać osobną ikonkę w menu "wifi" u mnie tego nie ma.

Którą wersje Sync'a masz w swoim autku?

Jak dobrze pamiętam, kafelek: Ustawienia >> Wi-fi (2-ga strona) z opcjami pojawił się po zmianie wersji Sync'a z 3.0 na 3.4.

Surycki57 28-02-2021 09:17

Odp: Sync 3 Hot Spot
 
Mam wersję 3.2


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.