Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Edge 2015- ] montaz zestawu sony (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=295847)

mawo 08-05-2019 20:49

montaz zestawu sony
 
witam, montowal ktos zestaw sony lacznie z subwooferem w bagazniku???

kuba0005 09-05-2019 20:52

Odp: montaz zestawu sony
 
Tak tylko musi być instalacja.

mawo 15-05-2019 16:24

Odp: montaz zestawu sony
 
instalacja kompletna wętrza?

kuba0005 15-05-2019 18:42

Odp: montaz zestawu sony
 
A suba gdzie podłączysz i wzmacniacz.Możesz sobie dopleść.

kafal750 16-05-2019 21:04

Odp: montaz zestawu sony
 
Też zastanawiam się nad dołożeniem suba i wzmacniacz, rozebrałem boczki bagażnika i po lewej stronie gdzie chyba powinien być wzmacniacz jest wolna dość duża prostokątna kostka o ile pamiętam kol. zielonego a pod prawym boczkiem jest wolna kosatka mniejsza kol. czarnego czy możliwe że jest to gotowa instalacja do suba i wzmacniacza

kuba0005 16-05-2019 22:07

Odp: montaz zestawu sony
 
Nie sub z prawej mała zielona wzmacniacz z lewj i 2 kostki jak dobrze pamiętam

Matt1987 30-08-2020 21:07

Odp: montaz zestawu sony
 
Witam, dodałem do swojego Edga wzmacniacz, subufer i głośniki sony do każdych drzwi ( ponadto przeszedłem z SYNC 1 na 2) ale radio po włączeniu silnika nie gra. Gdy włączę wcześniej radio to chodzi ale dosłownie 5s po odpaleniu wyłącza się. Zdarza się też tak że potrafi grać cała drogę i wyłącz się po zgaszeniu silnika ale to zedkosc. Muzyka nie gra z radia jak i płyty czy telefonu.

Wotta 25-04-2021 12:10

Odp: montaz zestawu sony
 
Witam koleżanki i kolegów.
Od dwóch miesięcy jestem właścicielem Edg'a SELz 2019 r. , dwa litry benzyna.
Jestem melomanem i jak do tej pory kupowałem samochody z dobrymi systemami audio. Zapatrzyłem się w Edg'a, no i kupiłem wersję SEL, chociaż z bardzo dobrym wyposażeniem jak na tą wersję, za wyjątkiem radia.
Głośniki już wymieniłem na te niby lepsze Sony, nieco lepiej, ale to jeszcze nie to. Wygłuszyłem też drzwi matami butylowymi 4mm. i pianką7mm.
Bas jest krótszy, głębszy, ale jeszcze mu brakuje.
Kupiłem subwoofer Kenwood pod siedzenie, zainstalowany niestety mnie rozczarował, nie o dudnienie mi chodziło.
Dołożyłem też tweeter Audison (italiaaani) ze zwrotnicą (te w drzwiach przy klamkach to porażka). Średnie, wysokie teraz jest względna równowaga.
Niestety brakuje mi ciągle najniższych tonów, zwłaszcza przy słuchaniu muzyki filmowej.
I tu mam pytanie: czy ktoś zmienił głośniki Sony na inne i jakiej firmy?
Jekie są efekty takowej zmiany? Czy warto?
Zamierzam wykorzystać max możliwości fabrycznego systemu Edg'a, na razie bez wzmacniaczy zewn.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.