Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2018- ] Stalowe felgi do zimówek?! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=313316)

synth 25-09-2020 10:56

Stalowe felgi do zimówek?!
 
Dzień dobry
Panowie (i Panie :) ), czy ktoś z Was mógłby podzielić się opinią odnośnie felg stalowych do opon zimowych (16 cali)? Może polecicie jakiś niedrogi i przyzwoity model?
Myślałem o tanich, marki Trebl. Macie jakieś doświadczenia?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Łukasz

Link z allegro

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

clubGRANT 25-09-2020 13:16

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
Jedyne co mogę Ci podpowiedzieć to to ca ja zrobiłem, po zakupie auta rocznego w 2017 dokupiłem 4 ori nowe stalowe felgi z TMPS+nakrętki+kołpaki odsprzedane od gościa co kupił auto na stalówkach, a potem się rozmyślił i wymienił na alu, po roku też się rozmyśliłem i je sprzedałem kosztem 1 kompletu alu z oponami całorocznymi.Zimę mamy słabą, w mieście odśnieżają , a o alusy dbam, więc dla mnie jest to dobre rozwiązanie.

Misieksmig 25-09-2020 16:51

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
A w jaki sposób dbasz o alusy?

razes 25-09-2020 18:09

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
Masz nowe autko - kup porządne stalowe felgi (nowe i nie "china"). Np. ALCAR - europejska produkcja !! Ewentualnie trochę tańsze alusy ale "dobrych" producentów.

Misieksmig 25-09-2020 18:47

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
Jeśli kupisz stalówki to miej na uwadze że będą rdzewieć i żeby jakoś wyglądały to będziesz musiał je malować.

Jakoob 25-09-2020 18:57

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
Jakbyś chciał oryginały w fajnym stanie i jesteś z okolic Wrocławia to pozwolę sobie wrzucić link do swojego ogłoszenia z działu sprzedam. Zestaw - felgi, kołpaki i śruby z mojego MK3 fl.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Skolmi 25-09-2020 18:58

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
U mnie było tak: opony "wyrwałem" od dealera grożąc odmową odbioru, na Allegro kupiłem 4 nowe stalowe Alcary, a czujniki nowe ktoś na Forum sprzedawał w przyzwoitej cenie.

Przy kupnie czujników koniecznie pytaj o datę produkcji. Nie jest w żaden sposób zakodowana. Raz, że tam jednak jest bateria, a dwa, oszczędzisz sobie wymianę sparciałych wentyli na dzień dobry.

MarcinUj 25-09-2020 19:27

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
Ja przed kupnem drugiego kompletu felg na zimę też chciałem stalówki.
Ale jak pomyślałem że mają mi rdzewieć jak w poprzednim Focusie, do tego ten wygląd, którego żaden kołpak nie poprawi. Cenowo też jakoś dużo taniej to nie wychodziło. Zdecydowałem kupić alusy i Tobie też polecam trochę dołożyć i mieć spokój na lata.

potraff 25-09-2020 19:48

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
Mam kupione stalówki czarne, jeżdżę bez kołpaków. Mnie się tak nawet podoba, a do tego zwykłe alu jak na wiosnę zakładam, to podobają mi baardziej ;)

stew66 26-09-2020 08:26

Odp: Stalowe felgi do zimówek?!
 
Stalówki są zrobione z gów*olitu, szkoda pieniędzy na to, byle dziurka w drodze lub najazd na krawężnik i możesz mieć problem. Zainwestuj w jakieś używane alusy dobrej firmy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.