Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Gadżety (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=186)
-   -   Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=156081)

Andrzej 17-12-2015 15:49

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
Pierwszy!

No, jednak będę miał kalendarz :)

jvc 17-12-2015 16:39

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
Podkleiłem też link do tematu w hp ;)

RedFord 17-12-2015 16:50

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
Dzięki Mirku :)

Andrzej 18-12-2015 19:52

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
jeszcze przydałoby się info ile za wysyłkę konkretnie doliczyć... Dolicz jakiś kartonik usztywniający... Wpłaty dopiero jak min. 50 szt. nazbieramy?

RedFord 18-12-2015 21:40

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
Wpłaty jak uzbieramy. Bo jak nie uzbieramy to lipa. Mniej nie mogę kupić. Kartoniki się znajdą na stanie ;) pozbędę się chętnie z firmy ;). Postaram się jakąś wycenę podać w poniedziałek za przesyłkę. Będę improwizowac ;) na poczcie.

Jitter 19-12-2015 18:51

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
1 załącznik(i)
Ruda, tak sobie myślę, że dla zachęty przydałoby się wrzucić jakieś zdjęcia ze zlotu w Bieszczadach, bo odnoszę wrażenie, że ludziom się wydaje, że ów C-Max, to jakieś tam pierwsze lepsze wozidło od dealera, a przeca pół zlotowej ekipy w nim siedziało i fociło się, aż miło. W sumie...nasz Ci on - zlotowy :D

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

gomez.pl 19-12-2015 19:14

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
a co nim jest takiego fajnego?:P

RedFord 19-12-2015 22:54

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
Jitt chciałam żeby był uniwersalny. Żeby nie było ze czyjąś mordkę pokazałam a ktoś sobie nie życzy. Zrobimy kiedyś taki z wieloma fotkami. Projekt jeszcze nie zatwierdzony więc zmian można dokonać.
Mam jeszcze inny pomysł. Można nie drogo, zrobić książkę. Może przy jakiejś okrągłej rocznicy pozbieramy fotek ze wszystkich zlotów i zrobimy księgę fotograficzną?
Byłby ktoś chętny? Przy większych ilościach to w 20 złotych można się zamknąć.

Jitter 19-12-2015 23:03

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
Nie zrozumieliśmy się, bo i mój przekaz był mało precyzyjny. Biję się w pierś. Otóż, nie sugeruję potrzeby zmiany wyglądu kalendarza :) Miałem raczej na myśli to, że zamieszczone na nim zdjęcie C-Maxa mało komu coś mówi. My wiemy, skąd ono pochodzi i każdemu obecnemu na zlocie, który spojrzy na kalendarz, przywiedzie jakieś wspomnienia. Ci, którzy nie byli, pytają: co w nim takiego fajnego? Ano to, że jest "nasz" - i tu widziałbym potrzebę dodania paru słów wyjaśnień, dlaczego takie, a nie inne zdjęcie tam się znalazło + ew. dorzucenie do opisu paru fotek ze zlotu. Dokładnie: w [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Ot, taka sugestia ;)

RedFord 19-12-2015 23:56

Odp: Wasze propozycje na gadżety klubowe FCP
 
:) ooooook :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.