Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2012-2017] Lampy przednie soczewki z LED zamiast zwykłych (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=263344)

WicioS200 18-05-2016 18:39

Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Witam wymieniłem lampy zwykłe z funkcją lamp dziennych Ford Fiesta mk7 lift 2014 na soczewkowe z Ledem. Lampy świecą ale led świeci odwrotnie przy zapolonym silniku i wyłączonych lampach led świeci słabo a powinien świecić mocno gdy włącze światła led świeci mocno a powinien świecić słabo, oraz brak świateł postojowych na wyłączonym zapłonie gdy włączymy zapłon postojówki są
proszę o pomoc

boncio 20-05-2016 14:50

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
A przeprogramowałeś komputer? Bez tego nie mają prawa działać poprawnie, bo auto nie wie, że ma ledy dzienne.

dario6273 26-05-2016 18:28

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Czy takie światła poliftowe soczewki led będą działały we fieście z 2012 przedlift -przód zmieniłem na ST i teraz zastanawiam się nad swiatłami chciałem załozyć soczewki i sa tylko z ledami .Te ledy to dodatkowe światło czy zastepują postojowe:roll:

dario6273 02-06-2016 22:04

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Widzę ze w temacie fiesta nic sie nie dzieje na forum :roll:

Wokinger 03-06-2016 00:22

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Cytat:

Napisał dario6273 (Post 2601780)
Czy takie światła poliftowe soczewki led będą działały we fieście z 2012 przedlift -przód zmieniłem na ST i teraz zastanawiam się nad swiatłami chciałem załozyć soczewki i sa tylko z ledami .Te ledy to dodatkowe światło czy zastepują postojowe:roll:

O ile się nie myle to ledy są do jazdy dziennej.

boncio 03-06-2016 13:06

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Ledy są DRL i jako postojowe (ciemniejsze).
Fiest przed FL nie posiadała ledów, więc mogą nie zadziałać tak jak powinny. Wymiana BCMa na poliftowy może i by pomogła, ale nie wiem czy to zadziała.
Chyba, że oryginalny BCM obsługuje DRL led.

dario6273 06-06-2016 21:52

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Panowie potrzebuje schemat wtyczki lamp z przodu do polifta bo muszę je wymienić bo do przedlifta były inne:roll:

dario6273 17-06-2016 20:31

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Wstawiłem zwykłe czarne i działaja tylko trzeba było wymienić wtyczki na poliftowe 9 pin to masa a 10 pin to jest zasilanie i sterowanie laedami.

kristov007 18-10-2016 23:56

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Odgrzewam kotleta :)

Jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy z zmianą reflektorów zwykłych na soczewki z LEDami? Mam dylemat ponieważ muszę kupić obydwa reflektory po kolizji do Fiesty poliftowej 2014r. i zastanawiam się czy nie dopłacić i założyć soczewek z LEDami tylko nie jestem pewien czy wszystko będzie działać jak należy :) z góry dziękuję za pomoc :)

juniorkm7 19-10-2016 20:48

Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led
 
Będzie tylko musisz znaleźć kogoś kto ewentualnie przeprogramuje moduł.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.