Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Tempomat - Czy można domontować?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=232522)

maciekstasio 22-10-2015 21:06

Tempomat - Czy można domontować??
 
Witam,
Jak w tytule.
Focus z 2015 roku, niestety właściciel zakupił auto bez tempomatu i teraz zastanawia się czy jest możliwość montażu ów udogodnienia.

Czytałem w innych tematach odnośnie starszych modeli, że nie wszystkie ASO podejmują się uruchomienia tempomatu, ale można coś znaleźć, ciekawi mnie kwestia najnowszego Focusa.

Piszę z UK, auto jest w UK.

Pozdrawiam,
Maciek

tedi_k 23-10-2015 10:47

Odp: Tempomat w najnowszym Focusie- Czy można domontować??
 
Cytat:

Napisał maciekstasio (Post 2473547)
...Piszę z UK, auto jest w UK.
...

Odezwij się do kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Prawie wszystko się da zrobić w ramach kontaktów forumowych.

slawko_k 14-07-2017 13:47

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
Witam.
Czy ktoś robi tempomat w focusie 1,6 105Km z 2016r wersja trend.
Wysyp tego ostatnio w dobrych pieniądzach.
Jeśli tak to czy wystarczy samą kierownicę kupić + software czy jeszcze coś trzeba kupować?

krystianen 15-07-2017 14:49

Odp: Tempomat - Czy można domontować??
 
kieronica + programowanie wystarczy

groszekbmx 15-07-2017 19:08

Odp: Tempomat - Czy można domontować??
 
Pamiętajcie ze przy zmianie kierownicy traci się gwarancję.

tedi_k 15-07-2017 19:50

Odp: Tempomat - Czy można domontować??
 
Cytat:

Napisał groszekbmx (Post 2830970)
...traci się gwarancję.

:shock: :shock: :shock:

No nareszcie się dowiemy od kolegi o jakimś konkretnym przypadku utraty gwaranacji...:one:
Bo na przykład ja to wymieniam nawet kierownice / przyciski bezpośrednio w ASO w nowych samochodach (na zlecenie ASO zresztą...:619:) i jakoś nie widziałem dotychczas by sięgali po książkę gwarancyjną i skwapliwie w niej coś pisali/kreślili...:568:

To co będą w tej sprawie jakieś konkrety?

SRS 15-07-2017 20:40

Odp: Tempomat - Czy można domontować??
 
Cytat:

Napisał groszekbmx (Post 2830970)
Pamiętajcie ze przy zmianie kierownicy traci się gwarancję.

a z jakiego powodu ???

groszekbmx 15-07-2017 20:51

Odp: Tempomat - Czy można domontować??
 
Pytałem dwa tygodnie temu w aso o przełożenie kierownicy z tempomatem i foteli przednich, uzyskałem informacje że ingerencja w elementy które posiadają poduszki powietrzne zrywa gwarancję oraz jest podstawą do niewypłacenia odszkodowania w razie wypadku. Pisze tylko o tym czego dowiedziałem się od ASO. Ja gwarancji stracić bym nie chciał tym bardziej ze przy 8k przebiegu padł katalizator.

tedi_k 15-07-2017 21:00

Odp: Tempomat - Czy można domontować??
 
Cytat:

Napisał groszekbmx (Post 2831020)
Pytałem dwa tygodnie temu w aso o przełożenie kierownicy z tempomatem ....

I co na prawdę spodziewałeś się odpowiedzi innej niż "odpieprz się Pan"?! :shock:
No chyba musieli w tym ASO jeszcze długo po Twoim wyjściu być w szoku, że ktoś śmiał o takie niesłychanie trudne i wymagające dużej wiedzy modyfikacje ich pytać...
Przecież robią akcję "Klimatyzacja" na wiosnę i akcję "Sprawdź samochód przed zimą" jesienią... W głowach się ludziom przewraca i zachcianki mają! Psem by poszczuć!:619:

mayor 16-07-2017 09:24

Odp: Tempomat - Czy można domontować??
 
Ciekawe co to za ASO, w Rybniku sami proponowali dołożenie tempomatu do fabrycznie nowego auta, które mieli akurat na stocku ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.