Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Microcat'a... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=1541)

Skolmi 01-07-2004 10:23

Microcat'a...
 
... jakby ktoś miał i mógłby mi sprawdzić co następuje:

Czy zacisk pokrywy komory filtra przeciwpyłkowego w Escorcie MKVII występuje jako samodzielna część.
Powinny być cztery, a został mi już jeden (jakoś giną przy wymianie filtra, odgrzybianiu :D :sad: )


Dzięki z góry

el_kuchcik 01-07-2004 12:33

Jeśli dobrze sprawdziłem jest to element 1571395, występuje w tez w kilku innych miejscach i można go kupowac na sztuki. Jako że nie mam zarejestrowanej kopii nie mogą sprawdzić ceny :D.
pozdrawiam

Pzy 02-07-2004 10:03

Cytat:

Napisał el_kuchcik
jest to element 1571395

...sprzedawany w kompletach po 4 lub 7 sztuk.

Skolmi 02-07-2004 11:10

To pewnie wezmę 7 :D

Zaraz dzwonię do Abs-a, może sprowadzą.


Wielkie dzięki :smile: :smile: :smile:

Skolmi 02-07-2004 14:49

Abs skierował mnie do.... ASO

To coś kosztuje 9 PLN, nie jest źle.

Pzy 02-07-2004 16:16

Cytat:

Napisał Skolmi
Abs skierował mnie do.... ASO

Nie chcieli sprowadzić? To pewnie dlatego, że są aktualnie w trakcie przeprowadzki :)
Mnie kiedyś sprowadzili nawet plastikową zaślepkę za... 50 groszy :wink:

Skolmi 03-07-2004 10:57

Ano rzeczywiście są w trakcie przeprowadzki, podobno tam, gdzie mają serwis (nie wiem gdzie to jest).

Pani dosyć grzecznie powiedziała że jest w każdym ASO, że nie ma sensu sprowadzać.
Trochę szkoda, bo lubię jeździć do ABS (teraz przy zamknięciu Al. Krakowskiej, to będzie masakra :x ).

Pzy 03-07-2004 11:38

Nowa siedziba jest raptem 100 m dalej, trzeba wjechać na podwórko obok budynku "Stiebel Eltron-Polska".
Na razie da się dojechać, bo remontują tylko jeden pas Grójeckiej, ale jak zabiorą się za drugi pas to "odetną" ich od świata :wink:

Skolmi 06-07-2004 14:59

Odpukać, żebym nie potrzebował nic poważniejszego na zamówienie, skoro z kawałkiem blaszki takie problemy:

Obdzwoniłem wszystkie warszawskie ASO (zgodnie z sugestią Pani z ABS :razz: ),
w żadnym nie było (a nawet jakby było to bym pewnie nie pojechał, bo oprócz Autoplazy do każdego dealera mam daleko i więcej bym spalił niż kosztuje to coś).

Dzwonię do ABS i proszę, żeby mi to jednak sprowadzili:
ABS: nie sprowadzimy,
Ja: dlaczego?
ABS: bo część kosztuje 9PLN,
Ja: no i co z tego?
ABS: Tanich części na zamówienie nikt nie odbiera, mamy tego pełno.

Po dłuższych negocjacjach udało się, mam zadzwonić za 10 dni. Jak będzie, to do ABS pojadę sobie rowerkiem, bo już całkiem zamknęli al. Krakowską :evil:

Nie ma się co dziwić postawie tak zacnej firmy jak ABS. Przykre jest to, że takie zamówienia wychodzą od użytkowników Fordka.

pzdr

Jacek 06-07-2004 16:08

Moze po prostu powinni prosic o dane, adres i telefon?
Ja tak kiedys zamawialem znaczek Forda na grill w ASO, wiec podalem dane, a pracownik podal mi nr zamowienia i kiedy bedzie do odbioru. Proste i w miare skuteczne.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.