Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] DRL (LED) - światła do jazdy dziennej, oryginał czy zamiennik? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257108)

Szaaaa.m 17-01-2017 20:16

DRL (LED) - światła do jazdy dziennej, oryginał czy zamiennik?
 
Dobry wieczór,
w Mondeo Mk4 FL mam do wymiany prawą lampę LED do jazdy dziennej, czy powinienem kupić oryginalną lampę używaną czy nowy zamiennik? Czy zamiennik będzie świecił tak samo i nie będzie się odróżniał?
Przykładowy zamiennik, który mam na oku to: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam.

olgran 18-01-2017 10:52

Odp: DRL (LED) - światła do jazdy dziennej, oryginał czy zamiennik?
 
Tylko oryginał, ja mam jeden zamiennik i po roku plastik zrobił się żółty , dodatkowo diody świecą trochę pod innym kątem.

gumis15 04-03-2017 13:59

Propozycje na światła dzienne w Waszych Mondkach?
 
Witam, planuję zamontować światła dzienne DRL do mojego Mondka, oczywiście DRL z homologacją. Szukam czegoś kreatywnego :)
Więc proponuję abyście wrzucali Swoje pomysły wraz z fotkami jak to wyszło u Was oraz kilka słów na temat samych DRL-ów.
:)

slawek-kali 04-03-2017 14:01

Odp: Propozycje na światła dzienne w Waszych Mondkach?
 
Milej lektury.. na przyszlosc uzyj szukajki

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

gumis15 04-03-2017 14:15

Odp: Propozycje na światła dzienne w Waszych Mondkach?
 
Wiem że jest dużo wątków co do świateł dziennych, chcę aby ten temat był coś w rodzaju fotogalerii, tzn założyłeś ledy (wklejone w lampy, halogeny, itp), podeślij fotkę i kilka słów jakiej marki same ledy, bez opisów typu nie umiem podłączyć itp.

SrebnaStrzała 04-03-2017 17:08

Odp: DRL (LED) - światła do jazdy dziennej, oryginał czy zamiennik?
 
Te lampy można dość łatwo naprawić. Jakbym miał jakąś zepsutą to bym zrobił videorelacje.

kzmuda1 04-03-2017 21:49

Odp: DRL (LED) - światła do jazdy dziennej, oryginał czy zamiennik?
 
z mk4 mam jakas ugnita lampe DRL @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , jak chce moge ci podesłac

SrebnaStrzała 06-03-2017 15:17

Odp: DRL (LED) - światła do jazdy dziennej, oryginał czy zamiennik?
 
Co znaczy ugnitą? bo chciałbym przeprowadzić naprawę która pasuje do wszystkich DRL które się psują ale jak tam jest woda no to będzie pewnie trzeba porobić inne rzeczy.

Jak nie jest jakaś zalana czy połamana to chętnie wezmę, bo ja mam same zamienniki a większość z nas ma orginały i tam jest trochę inaczej.

Aby filmik pomógł większości musi być orginalna i bez wody.

Dam osobny temat.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.