Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Radio android sterowanie z kierownicy kamera (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=295641)

lenc93 04-05-2019 20:41

Radio android sterowanie z kierownicy kamera
 
Witam. Czy może mi ktoś polecić jakieś dobre radio z androidem w miejsce mojego 6000cd? Mondeo mk4 2013 rok.
Zależy mi na tym żeby była nawigacja, zestaw głośnomówiący i możliwość podpięcia kamery cofania. Czy w takim radiu będzie działać sterowanie z kierownicy?

darmodziej 04-05-2019 22:30

Odp: Radio android sterowanie z kierownicy kamera
 
Lepiej pytaj tutaj: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

lesiu681 07-05-2019 08:29

Odp: Radio android sterowanie z kierownicy kamera
 
Zobacz to: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Radio tego typu:[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

M1KNG 02-11-2019 16:25

Radio Android. Jakie?
 
Hej.
Szukam jakiegoś chińskiego radia do forda mondeo mk4 z Androidem. Żeby nie było za drogie :/
Jakie polecacie, tak do 400 zł...
Podeślijcie jakieś linki z radyjkami jak możecie :)

Tomi1000 02-11-2019 16:51

Odp: Radio Android. Jakie?
 
Nie możemy...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

wariorex 05-07-2023 05:29

Odp: Niefabryczne Radio z Androidem do Przed FL
 
Witam.Zamontowalem radio android jansite t10 do forda mondeo MK4.Canbus zaprogramowałem pod dany model samochodu pobrał aktualizacje . Klawisze na kierownicy działają ,klima,wizualizacja drzwi.Mam problem z czujnikami parkowania przód i tył auto ma oryginalne czujniki ,a w radiu nie pokazuję wizualizacji ? Jak to ustawić.

Próbowałem zmieniać oprogramowanie canbus na nowszy model auta i innego producenta bez skutku.
Co do klawiszy przy kierownicy działaja ale w prawo to jak bym klikał w lewo .Programowanie nie działa.

Co do kabli wtyczek . Podłączyłem jak należy zostało tylko key 1 i key 2 . Tutaj ktoś też pomyślał bo brakowało kabelka do kamery tego różowego.Był ale szedł z radia wpięty do canbus .Dopiero jak wpiąłem się pod ten przewód zaczęło działać.Co do ustawień było resetowane do fabryki.I szukałem ustawień od czujników parkowania.Moge tylko włączyć i wyłączyć.Czyli powinno pokazywać.
Pisałem do sprzedawcy ale on sam nie wie ��.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.