Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Ka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=102)
-   -   [Ka 2008-2016] Jaką wersję posiadam (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=323184)

mamanaobcasachad 06-02-2017 13:57

Jaka wersję fotrda K posiadam
 
Witam!

Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką forda K rocznik 2010. Nie wiem niestety jaka jest dokładna wersja mojego samochodu a tego wymaga np. ubezpieczyciel. Samochód jest sprowadzony z Niemiec i w niemieckim dowodzie rejestracyjnym są tylko symbole RU8/AAAA1U/4AAAHA. W fordzie powiedzieli mi że to seria 25 Jump i tego samego dowiedziałam się po zamówieniu vinu na autodna. Sprzedawca twierdzi że to wersja titanium tylko jest ich chyba z 5. I stąd moje pytanie. Czy można w jakiś sposób sprawdzić wersje kaczuszki po nazwie bo seria 25 niewiele mi mówi. Z góry dziękuję z pomoc.

slawek-kali 06-02-2017 17:25

Odp: Jaka wersję fotrda K posiadam
 
To wersja AMBIENTE ECO. Sprzedawca robi cie w .... jak to zwykle bywa.

Argus 07-02-2017 08:10

Odp: Jaka wersję fotrda K posiadam
 
Wersja Titanium powinna mieć: koła 15'', przyciemniane tylne szyby, lampy przciwmgłowe , dzielone tyne oparcie, lakierowane klamki wew to takie najbardziej widoczne cechy.

Bartek1989 24-05-2017 13:25

Wersja Kaczki
 
Witam,

Żona posiada kaczkę 2012 rok 1,2 benzyna 51kW. Mam problem z określeniem jej wersji. Potrzebuję kupić amortyzatory, a wszędzie w sklepach są modele z przed roku 2008, a modele po 2008 roku są określane jako RU8... Ktoś może wie o co chodzi z tymi typami RU8? Auto sprowadzane z Niemiec.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy ten amortyzator będzie w porządku?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

MarianL 24-05-2017 13:33

Odp: Wersja Kaczki
 
Wydaje mi się,że tylne zawieszenie jest takie samo jak w Pandzie i Fiacie 500

mischel 25-05-2017 10:59

Odp: Wersja Kaczki
 
RU8 jest tu właściwym określeniem. Kupowałem w iparts chłodnicę i wentylator chłodnicy, wszystko było do ka ru8 i do fiat 500. Ale czy amory będą te same co w fiacie to nie wiem.

Kriss2801 30-08-2021 17:47

Jaką wersję posiadam
 
Witam. Kilka dni temu kupiłem autko żonie i nigdzie nie mogę dowiedzieć się jaka to wersja. W serwisie powiedzieli mi tylko że to seria 30. Fordzik Ka sprowadzony z Niemiec i jest z 2014 roku. W papierach ma oznaczenie jako wersję 4AAAHA i wariant ABDA1U. Potrzebuję tą informację do ubezpieczenia. Z góry dziękuję i pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.