Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2018- ] System audio SYNC 2.5 - zegar (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=304373)

Peter3 26-12-2019 11:13

System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Samochód mam dopiero od kilku dni i nie mogę się dogadać z zegarem na wyświetlaczu. Jak odbierałem samochód pokazywał prawidłowy czas a teraz jakiś inny (czasami poniżej, czasami powyżej aktualnego). Nie mogę go zmienić w ustawieniach, tzn. przykładowo aktualny czas to 12:00 a na wyświetlaczu mam np. 10:15 i próbując dostroić go do tej 12:00 w pewnym momencie strzałki do ustawiania stają się nieaktywne i mogę ustawić max np. 11:20.
Oprogramowanie jest aktualne.
Miał ktoś taki problem?
Dodam, że problem prawdopodobnie pojawił się po tym jak sparowałem telefon z SYNC.

tryhp3 26-12-2019 11:24

Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Samochód garażowany?

Peter3 26-12-2019 11:39

Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Cytat:

Napisał tryhp3 (Post 3206431)
Samochód garażowany?

Od kiedy go mam to stoi pod chmurką.

tryhp3 26-12-2019 12:25

Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Ostatnio ktoś zgłaszał problem z godziną - pokazywała się prawidłowa jak auto znalazło sygnał GPS. Ale jak pod chmurką to będzie inny problem.

stefek_buraczkowski 29-03-2020 20:31

Re: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Cześć! Rozwiązałeś może już ten problem? Mam to samo, i spytałem będąc przy okazji w salonie. Pan mówił, że nie wie o co chodzi i pierwszy raz słyszy, potem zmienił zdanie bo przypomniał sobie, że ktoś już był z tym u nich, obdzwonił kolegów i wszyscy zieloni i czekają na info od forda (drugi miesiąc). Też pomyślałem, że to ma związek ze sparowanym telefonem.

Peter3 02-04-2020 06:25

Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Nie udało mi się nic z tym zrobić. U mnie aktualnie wygląda to tak, że po zapaleniu zegar pokazuje godzinę 00:00 i najczęściej po chwili "wskakuje" prawidłowa. Czasami zdarza się że trwa to kilka minut ale bywało że po 30 min dalej odliczał od 00:00... Jeśli jadę w dłuższą trasę i zegar dalej pokazuje złą godzinę to zatrzymuję się, gaszę samochód, otwieram drzwi aby wyłączyć system i zapalam ponownie... Wiem, wiem, idiotyczne...
Przez ostatnie 2mc nie jeździłem tym samochodem więc nie zaprzątałem sobie tym głowy ;)

KasmarCK 02-04-2020 08:01

Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Hej. Mam identycznie. Byłem z tym problemem w ASO i poinformowali mnie, że znają temat i czekają na wytyczne. Około dwóch tygodni temu ponownie do nich zagadałem i koleś poinformował mnie, że udało im się ten temat w jakiś sposób ogarnąć. Mianowicie zmieniają jakiś moduł i po jego wymianie sytuacja wygląda tak, że godzina aktualizuje się natychmiast po włączeniu zapłonu. Ale przed tą czynnością nadal jet 1:00. Serwisant pokazywał mi film po wymianie tego modułu. Wkrótce mają mi to zrobić.

gdzies2 17-06-2020 08:40

Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mam ten sam problem tylko z tą różnicą, że zegar na dzień dobry pokazuję mi 1:59.

Moje ASO nie jest w stanie poradzić sobie z tym problemem. Czy możesz podać jakieś informacje jaki moduł odpowiada za tą przypadłość lub podać kontakt do twego aso.

KasmarCK 17-06-2020 10:56

Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Cytat:

Napisał gdzies2 (Post 3259098)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mam ten sam problem tylko z tą różnicą, że zegar na dzień dobry pokazuję mi 1:59.

Moje ASO nie jest w stanie poradzić sobie z tym problemem. Czy możesz podać jakieś informacje jaki moduł odpowiada za tą przypadłość lub podać kontakt do twego aso.

Hej. No niestety nie jest tak kolorowo. Śledzę temat i jestem w stałym kontakcie z ASO. Ale do rzeczy. Mianowicie przedmiotowa wymiana modułu nic nie dała gdyż po kilkunastu dniach użytkowania problem w tym samochodzie powrócił. Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak, że ten rodzaj usterki został zgłoszony do Centrali Forda i ASO czeka na aktualizację oprogramowania. Taką przynajmniej oficjalną informację otrzymałem z ASO. Wkurza mnie to, bo dodatkowo podczas błędnej godziny słyszę bełkot podczas rozmowy przez telefon i nie działa mi Android Auto...

Mam do Ciebie jeszcze pytanko, a z nadmiernym szumem powietrza w swojej gablocie nie masz problemu ? Bo tu także aso częściowo rozkłada ręce.

gdzies2 17-06-2020 11:40

Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar
 
Cytat:

Napisał KasmarCK (Post 3259122)
Mam do Ciebie jeszcze pytanko, a z nadmiernym szumem powietrza w swojej gablocie nie masz problemu ? Bo tu także aso częściowo rozkłada ręce.

Ja w moim aucie nie dostrzegłem problemu z szumem powietrza.

O jakim konkretnie szumie powietrza mówisz?
- z klimatyzacji?
- przy większych prędkościach?

Dziś jadę w trasę to mogę dokładniej się przysłuchać czy u mnie nic nie szumi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.