Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=297204)

maniunio 13-06-2019 14:36

Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6
 
Hej,

Czy znacie jakichś speców, którzy podjęli by się naprawy Jeepa Grand Cherokee z silnikiem 3.0 CRD (diesel) w układzie V6?
Problem polega na tym, że auto się "zagotowało" a po ostygnięciu zostało zauważone, że olej przedostał się do układu chłodzącego i wygląda to jak papka. Prawdopodobnie również płyn chłodzący przedostał się do układu olejowego. Silnik pracuje normalnie.

Niestety wszyscy mechanicy do których kolega dzwonił odmówili podjęcia się naprawy tego auta.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek rady.

Pozdrawiam,
Mariusz.

hindus 13-06-2019 15:11

Odp: Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6
 
Od Jeepów w Pomorskim jest chyba tylko jeden spec, mój kolega naprawia tam swojego "dużego szerokiego". Mogę podpytać o kontakt.

mihau134 13-06-2019 18:54

Odp: Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6
 
Tak z innej beczki akurat przypomniał mi się film jak gościu naprawiał taki silnik : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] przepraszam za ot.

maniunio 27-08-2019 13:24

Odp: Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6
 
Mechanik się znalazł mniej więcej w połowie czerwca. Auto robione do dnia dzisiejszego :) Także osobiście nie polecam tego samochodu patrząc na to co przechodzi mój kolega hehe. A mówią że ford ****o wort :)

Mike1601 30-08-2019 08:16

Odp: Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6
 
Jeep został przejęty przez Fiata, więc nie ma czemu się dziwić. W pracy niestety mam służbówki marki Fiat. Jeden z nich ma ponad 50k przebiegu, a zachowuje się jakby miał 150k. Kilka miesięcy temu dostaliśmy Jeepa Renegade. Na stronie Jeep'a dumnie pokazywany jak sobie dobrze radzi w trudnych terenach. A prawda jest taka, że poza drogą jest tragedia. Już nie wspomnę, że jest zbudowany na płycie podłogowej Fiata 500. Ale żeby nie było, że wrzucam tylko Fiatowi. Mieliśmy też Skodę Yeti, w której łańcuch rozrządu pęk po 60k - silnik skasowany.

romanhoks 30-08-2019 21:58

Odp: Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6
 
Jaki silnik VM czy Mercedes ?

Piasek80 31-08-2019 04:57

Odp: Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6
 
To silnik Merca a na to fachowców jest sporo.
Jeden z najsłynniejszychw PL to Mroku z Wawy
Jest też Matka w Poznaniu ale o nim trochę mieszane opinie chodzą. Ale Mroku to legenda w światku Merców - wszystkie beznadziejne przypadki do niego w końcu trafiają.
A to zwykła awaria UPG

maniunio 31-08-2019 14:34

Odp: Mechanik który podejmie się naprawy diesla V6
 
W tym konkretnym przypadku podobno chłodniczka oleju nie wytrzymała no i czyszczenie wszystkiego niestety


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.