Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] awaria 1,6 EcoBoost - blok, głowica i inne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=302924)

logar4 11-11-2019 20:07

awaria 1,6 EcoBoost - blok, głowica i inne
 
Hej,
szukam użytkowników Forda z silnikiem

1,6 EcoBoost,

którym Ford Polska bezpłatnie wykonał naprawę silnika (pęknięty blok, pęknięta głowica itp.)

Nie chodzi mi o przeprowadzenie przez ASO bezpłatnej akcji serwisowej układu chłodzenia 17s09 ale o ewentualne naprawy usterek/awarii tego silnika w wyniku jego wady fabrycznej być może wykryte przy okazji tej właśnie akcji ale nie koniecznie.

Proszę odezwijcie się do mnie na PRV.

Piotr

logar4 20-01-2020 11:42

Odp: awaria 1,6 EcoBoost - blok, głowica i inne
 
naprawdę nikt nic ?

marey 20-01-2020 12:19

Odp: awaria 1,6 EcoBoost - blok, głowica i inne
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
post 131

marzwi 20-03-2020 07:50

Odp: awaria 1,6 EcoBoost - blok, głowica i inne
 
Witam, Mam ten sam problem podejrzewam co kolega, generalnie zaczęło sie od akcji serwisowej forda i praktycznie od tego czasu z samochodem są ciągłe problemy. Na dzień dzisiejszy jest problem z odpaleniem (na ciepłym silniku jak chwilke postoi, na zimnym odpala od strzału), ubywający płyn chłodniczy, ubywający olej, stopień sprężania na 3 cylindrach jest za mały...generalnie te silniki to bubel jakich mało nie powinny wyjechać z fabryki....w serwisie mówią że to nie ich problem więc zastanawiam się nad podjęciem kroków prawnych bo mam już dość forda i ich serwisów

karloss 20-03-2020 12:54

Odp: awaria 1,6 EcoBoost - blok, głowica i inne
 
Cytat:

Napisał marzwi (Post 3235720)
Witam, Mam ten sam problem podejrzewam co kolega, generalnie zaczęło sie od akcji serwisowej forda i praktycznie od tego czasu z samochodem są ciągłe problemy. Na dzień dzisiejszy jest problem z odpaleniem (na ciepłym silniku jak chwilke postoi, na zimnym odpala od strzału), ubywający płyn chłodniczy, ubywający olej, stopień sprężania na 3 cylindrach jest za mały...generalnie te silniki to bubel jakich mało nie powinny wyjechać z fabryki....w serwisie mówią że to nie ich problem więc zastanawiam się nad podjęciem kroków prawnych bo mam już dość forda i ich serwisów

Sorry, chcesz w 9 letnim aucie dochodzic zadoscuczynienia od Forda? Oleju to nagle nie zaczęło ubywac po akcji serwisowej. Ktoś zarznal silnik i tyle.

Asnabalem88 11-04-2020 22:41

Odp: awaria 1,6 EcoBoost - blok, głowica i inne
 
Hej. Pozwólcie ze sie podepnę pod temat. Ktos robił w FF mk 3 1.6 150km EB głowice ? Jak to wygląda? Czy da się zrobić szlif czy trzeba coś na zamianę kombinować? ( głowice )
Bede wdzięczny za jakiekolwiek info
Pozdrawiam

TOMAS 14-04-2020 19:37

Odp: awaria 1,6 EcoBoost - blok, głowica i inne
 
Uciekł mi temat 1.6 bo po wymianie silnika na koszt FP auto zostało sprzedane.

Zainteresowanych zapraszam na PW


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.