Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   [Mondeo 2014- ] Tuning wizualny (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=276108)

kmop 02-02-2018 21:28

Tuning wizualny
 
Przeszukuje od jakiegoś czasu internet w poszukiwaniu Mondeo mk5 lekko podrasowanych. Może ktoś ma jakies fajne stronki, ale nie jakiś wiejski tuning. Mam st-line i nie planuje na razie żadnych zmian poza ewentualny lekkim obniżeniem auta czego mi brakuje fabrycznie w st-line. :P

kmop 16-10-2018 19:30

Odp: Tuning dla mk5
 
Dla zainteresowanych tuningiem mk5 wklejam link :one:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Hansolo 16-10-2018 19:40

Odp: Tuning dla mk5
 
Mam propozycję. Jak przyjedziesz po śledzie to zamienimy się. Ty weźmiesz mój Großvater-pakiet , a ja Twój st-line. jak Ci się znudzi to tuninguj do woli ;) ;)

kmop 16-10-2018 19:48

Odp: Tuning dla mk5
 
Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3042859)
Mam propozycję. Jak przyjedziesz po śledzie to zamienimy się. Ty weźmiesz mój Großvater-pakiet , a ja Twój st-line. jak Ci się znudzi to tuninguj do woli ;) ;)

Jest to propozycja warta rozpatrzenia.
Szykuj śledzie i wódke to zaczniemy rozmowy.:619:, ale koszty tuningu po twojej stronie rozumiem :P:P

Hansolo 16-10-2018 19:57

Odp: Tuning wizualny
 
Daję wkrętaki, obcęgi , a spojlery i dokładki to z ammelinium na kolanie zrobimy. Taką lotkę dostaniesz że oponami o nadkola bedziesz tarł, tyyyyle docisku sprawim.

kmop 16-10-2018 20:09

Odp: Tuning wizualny
 
Całe szczęście że będziemy Twoje auto tuningować :D:D:D

Hansolo 16-10-2018 20:24

Odp: Tuning wizualny
 
Jak będą śledzie i wódka to samochody pod klucz, a klucz do sejfu. Jeszcze głupoty do głowy przyjdą i na Toruńskiej dokończymy tunning ;)
Tak poważnie to nie wiem co można poprawić w czarnym St-Line. Wszystko jak dla mnie w punkt. Może rzeczywiście obniżyć, ładne felgi w czarny połysk i wszystko co można w czarno, taki Bat-Mobil mi się widzi.

Waldemarros 25-10-2018 23:33

Odp: Tuning wizualny
 
Dodatki ładne ale ceny powalają ... w kwestii ST-line, popieram przedmówcę - ma wszystko co potrzeba aby się podobać

kivlov 29-10-2018 08:32

Odp: Tuning wizualny
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
bardzo fajn i nawet kierownice ładne tylko te ceny kurde

adam127777 30-10-2018 10:28

Odp: Tuning wizualny
 
Poważnie się Wam to podoba ??
Może dół przedniego zderzaka ujdzie i dyfuzor ale reszta jakaś taka 'tandeciarska' - wieś śpiewa i tańczy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.